Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Акція Е-Гроші 25.11-30.11: Чорная Пятница вже - забирай своє лавеОстанній тиждень листопада напевно найактивніший тиждень серед покупців у всьому світі. Україна тут не є винятком, тому що безліч магазинів і інших комерційний організацій роблять різні знижки і інші можливі акції. Серед мікро фінансових організацій в Україні теж прийнято дарувати подарунки. Серед таких компаній є і МФО Е-Гроші.

Компанія проводить розіграш грошових призів для нових клієнтів онлайн сервісу кредитування, які візьмуть позику вперше на 30 днів і підпишуться на сторінки компанії в фейсбук і ютуб. В акції беруть участь тільки ті люди, які ще не разу не брали тут кредит. При взятті першого кредиту діє процентна ставка 0,01% в день, тобто Ви можете скористатися кредитними грошима практично безкоштовно і отримати можливість виграти гроші.

Призи, які будуть розігруватися

Компанія розігрує 5 грошових призів, причому 3 з них є грошима, які Вам переведуть на рахунок, а 2 є знижкою на процентну ставку при взятті повторної позики. Розігруються призи наступні:

 1. 3000 гривень. Головний приз, який отримає переможець даної акції.
 2. 2000 гривень. Винагорода, яку отримає людина, що зайняля 2-е місце.
 3. 1000 гривень. Останній з грошовий призів отримає учасник який зайняв 3-е місц.
 4. 2 промокодом на знижку в розмірі 700 гривень. Учасники, які посядуть 4-е і 5-е місце.

Як взяти участь в акції?

Для того, щоб взяти участь в розіграші потрібно відповідати наступним вимогам:

 • Вам потрібно взяти перший кредит в компанії на термін 30 днів, під процентну ставку 0,01%.
 • При заповненні заявки Вам потрібно ввести промокод HOT. Якщо, Ви не введете промокод, то в розіграші Ви брати участь не будете.
 • Вам потрібно підписатися на сторінки Egroshi в facebook та youtube.

Розіграш буде проведений за допомогою незалежного сервісу random.org 1-го грудня 2019 року. Результати розіграшу будуть опубліковані на офіційних сторінках МФО в фейсбук і ютуб.

Хто може отримати кредит, щоб брати участь в акції?

МФО видає кредити не всім, тому якщо Ви не відповідаєте описаним нижче вимогам, то навіть не витрачайте свій час на заповнення заявки, так як кредит Вам не видадуть і в акції відповідно Ви брати участь не зможете:

 1. Ви повинні бути громадянином України і проживати на території України, а також мати реєстрацію на території України. Винятком є ​​жителі АР Крим і тимчасово непідконтрольних Україні територій донецької і луганської областей.
 2. Вам повинно бути як мінімум 18 років. МФО за законодавством України не має право видавати позики особам, які не досягли повноліття.
 3. У Вас повинен бути вихід в інтернет і номер мобільного телефону. Оскільки заявка подається виключно онлайн і підтверджується за допомогою коду, який приходить в смс.
 4. У Вас повинен бути оригінал паспорта та ІПН.
 5. У Вас повинна бути банківська картка українського банку. Вона потрібна для того, щоб Вам сервіс зарахував гроші.
Рейтинг: 5 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?