Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Чим небезпечний безвідсотковий кредит і в чому підступ позик під 0%?Багатьох людей, які хочуть взяти кредит цікавлять такі питання:

У даній статті ми відповімо на ці питання!

Будь-який кредитор не є благодійною організацією і не буде працювати собі в мінус, тобто видавати такі кредити на яких він не буде заробляти. Це не означає, що всі кредитори обманюють і використовують у своїй рекламі не правдиву інформацію. Як правило, вони не брешуть і в рекламний повідомленнях використовують повністю вірні твердження. У рекламі кредитори не використовують додаткові умови, які можуть застосовуватися до позичальника, щоб він міг скористатися даною пропозицією.

В Україні прийнято видавати кредити під 0% мікро фінансовими організаціями, наприклад такими як Money4you і банками за допомогою таких фінансових інструментів як кредитні картки. І в першому і в другому випадку кредитору це робити вигідно і він на цьому заробляє, але не завжди платите йому за це Ви. Нижче ми опишемо як заробляє кожен кредитор в кожному випадку.

Підступ в позиках в МФО під 0,01%

Насправді ніякого підступу тут немає. Деякі фінансові організації дійсно видають кредит на пільгових умовах, як правило він діє тільки для нових клієнтів і на певний термін.

Бізнес моделей всіх МФО побудована на багаторазовому зверненні позичальників до кредитора. За статистичними даними, одна людина в одне МФО звертається близько 7-9 разів. Тому таким компаніям вигідно, щоб Ви перший раз безкоштовно покористувалися кредитними грошима, а заробили на Вас в наступні рази.

Окремо потрібно відзначити прострочення по кредиту. У разі прострочення Вам нараховуються штрафні санкції, які як правило дорівнюють подвійний стандартній відсотковій ставці. Це означає, що якщо Ви прострочили платіж по кредиту, то він ніяк не буде для Вас безвідсотковим.

Також при простроченні на безпроцентні дні користування кредитом нараховується стандартна процентна ставка, яка дорівнює від 1% до 2% в день в залежності від кредитора. Таким чином складаються кредитні договори.

Деякі компанії, наприклад такі як Gofingo дають ставку 0,01% на перші 3 дні користування позикою. Люди, як правило, не читають договору, а потім дивуються за що вони винні гроші і вважають, що їх обдурили, хоча це не так.

Як Ви зрозуміли, в МФО можна користуватися безвідсотковими позиками, якщо вчасно їх погасити.

Взфти безвідсотковий кредит

Підступ в безвідсотковому кредитному ліміті

Багато банків пропонують своїм клієнтам оформити кредитні картки з пільговим періодом від 30-ти до 90 днів. Це період при якому Вам не нараховується відсотки за користування грошима, але банк все одно на цьому заробляє.

Гроші які він заробляє платите Ви або магазин в якому Ви оплачуєте покупки.

У першому випадку Ви оплачуєте замість відсотків підвищену комісію за зняття готівки. Так, якщо за Вашою карткою комісія за зняття готівки становить від 0% до 1%, то при знятті кредитних коштів вона становить 3-4% - це і є заробіток кредитора.

Якщо Ви розраховуєтесь кредитною карткою в магазині, то з Вас комісія не стягується і тут дійсно кредит є безвідсотковим. Але банк в даному випадку заробляє, так як йому платить власник магазину за обслуговування pos терміналу. Якщо власник пос терміналу не Ваш банк, то цей банк сплачує певний відсоток Вашому банку. Як правило власник магазину платить від 2-х до 5-ти відсотків від суми операції через термінал.

Висновок: Кредити дійсно можуть бути безпроцентними. Якщо позика безвідсоткова, то знайте, що кредитор в будь-якому випадку заробить. Заробіток кредитора буде або в майбутньому від Вас, або в сьогоденні, але за це будете платити не Ви, а магазин.

Рейтинг: 4 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?