Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Що робити коли немає грошей?Питання грошей в кризовій Україні турбує багатьох. Навіть маючи стабільну роботу, ми не можемо розрахувати свої витрати. Часто їхній розмір перевищує доходи. Іноді життєві ситуації беруть нас в заручники. Якщо в скрутну хвилину залишитись без роботи, питання «де брати гроші?» стає актуальним.

Давайте перелічимо ситуації на які частіше за все потрібно гроші. Щоб ви не думали що тільки вам скрутно. Зараз всім важко. Часто людина потребує готівки на:

  • Оплата оренди житла. Всі ми «Кияни» і жителі інших міст звідкись приїхали і багато хто вже пів життя прожив в орендованій квартирі. Такій категорії людей знайомі різні перипетії. Питання нестачі коштів на оренду виникало в кожного.
  • Оплата комунальних послуг. Зараз актуально і чому пояснень не потрібно. А враховуючи факт нарахування пені по заборгованості (можна ознайомитись тут), платити треба вчасно. Інколи боргів не уникнути.
  • Зламався автомобіль. До зарплати декілька днів а машина на сто і потрібні гроші на ремонт. Дуже неприємна ситуація особливо для тих хто заробляє гроші автомобілем (дуже часто торгові представники).
  • Хтось захворів (краще б ніхто не хворів, але це нажаль утопія). Аптеки сьогодні дорогі. А деякі хвороби потребують невідкладного лікування.
  • Затримують заробітну плату, а ви як кажуть «на мілині». Хоч багато роботодавців стверджують що платять вчасно, особливо при прийомі на роботу, та на ділі оплата праці не завжди приходить вчасно.

Цей перелік можна продовжувати. Але які рішення? В ситуації коли ви без роботи, єдиним нормальним рішення буде – знайти роботу. А що як робота є і фінансові труднощі тимчасові? В такому випадку – позика.

Позика у родичів

Напевне найгірший варіант – це бути винним комусь із рідні. Не зручно просити. А якщо і наважишся то потрібно надати купу пояснень, а потім ще й вислухати як це не правильно що ти позичаєш. Думаю хоч раз у житті, але подібне відчував кожен.

Позика у друзів

Відома фраза – «хочеш втратити друга, позич йому грошей». Друзям можна протермінувати борг, друг почекає, друг зрозуміє, але чекати і розуміти готові не всі. Тому і народжується народна мудрість.

Кредит в банку

Для банківської позики потрібно зібрати купу документів і відстояти велику чергу на відділенні. Поспілкуватись не з одним менеджером. Чекати, інколи декілька робочих днів. А потім виявиться, що у вас робота не офіційна, дохід підтвердити нікому. Як наслідок відмова.

Найпростішим і найзручнішим інструментом для позики на сьогодні є кредит онлайн. Всього за декілька хвилин ви отримаєте потрібні гроші на свою карту. Більшість МФО надають бездоганні сервіси. Така тенденція зумовлена великим попитом і напевне ще більшою пропозицією на ринку онлайн позик, часто фінансові організації своїм першим клієнтам видають позики під нуль відсотків. Ідеальне рішення для тих кому конче необхідні гроші. Не потрібно сваритись з друзями, не потрібно пояснювати щось родичам, без черг в банківських відділеннях. Швидко, зручно, доступно і легко.

BigOrange – фінансовий портал, котрий зібрав кращі пропозиції спеціально для вас. Оберіть варіант що вас максимально задовільнить і залиште заявку. Пам’ятайте, більше заявок, більше шансів на позитивний результат.

Ми стараємось описувати детально інформацію про багатьох гравців на ринку. В статтях у нас на сайті ви дізнаєтесь про умови та нюанси кредитування в таких установах, також можете читати та залишати відгуки. Приклад такої статті – це опис МФО УкрПозика. Сподіваємось що були корисними для Вас.

Рейтинг: 4 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?