Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Хто дасть гроші в борг сьогодні?У житті кожного українця бувають ситуації, коли терміново потрібні гроші на сьогодні. Тому виникає закономірне питання: хто позиче грошей може сьогодні? - відповідь на це питання читайте нижче.

Починаючи з 2014 року в Україні почали активно розвиватися мікро фінансові організації. Одним з лідерів є компанія VashaGotivochka, яка видає онлайн кредит від 200 до 7000 гривень, при цьому переплата по кредиту складає 2% в день. Вік позичальника, якому МФО видасть кредит становить від 18 до 70 років. У компанії можна отримати позику також в оффлайн точці видачі, які доступні майже у всіх містах України. Варто відзначити, що онлайн на карту взяти гроші набагато зручніше, так як не потрібно нікуди йти і гроші будуть у Вас на карті приблизно через 20 хвилин після заповнення заявки на сайті компанії.

Інші варіанти взяти в борг сьогодні:

  1. Звернутися в інші мікро фінансову організацію. Якщо у Вашій Готівці Вам відмовили в видачі кредиту, то зверніться в інші МФО, в яких Вам напевно видадуть гроші. Справа в тому, що у кожної такої компанії різні системи прийняття рішень про видачу позики і якщо одна не готова Вам Видати гроші, то інша дасть їх з радістю. Список компаній, які видають перший кредит (перший вважається той, який береться перший раз саме в даній компанії) під 0% доступний за посиланням.
  2. Можна попросити гроші у своїх родичів. Як правило, родичі найбільш лояльні до Вас люди, тому вони виручать Вас у важкій ситуації, незважаючи навіть на погані відносини з ними.
  3. Альтернатива родичам, є Ваші друзі. Ви напевно виручали своїх друзів коли або фінансами. Тепер допомога потрібна Вам. Тому зверніться до тих людей, яких Ви виручали і попросіть їх допомоги сьогодні.
  4. Якщо попередні способи Вам не допомогли або Вас не влаштовують, то можна взяти гроші в борг у банку. Тут є один важливий нюанс. Щоб Вам видав «лаве» банк, у Вас повинна бути хороша кредитна історія.
  5. Якщо у Вас дуже плачевний фінансовий стан, то можна попросити аванс на роботі, якщо ж Ви звичайно працюєте.
  6. Можна звертатися в ломбард і взяти в борг там грошей під заставу коштовностей або техніки. Поправивши своє фінансове становище, Ви повернете гроші ломбарду і заберете звідти здану раніше річ.
  7. Зверніться по допомогу до Ваших сусідів. Сусіди це люди, яких Ви бачите кожен день і їх можна вважати майже друзями. Вони як правило, допоможуть Вам в складній ситуації.
  8. Зверніться в банк з проханням оформити кредитну карту, якщо не хочете там брати кредит або в кредиті Вам відмовили. До видачі кредитних карт з лімітом банк відноситься більш лояльно, ніж до видачі самого кредиту, тому так можна вирішити свою проблему з грошима.

Що робити, якщо сьогодні в борг ніхто гроші не дає, а гроші потрібні?

  1. Можна піти на підробіток, в якій гроші платять погодинно і щодня. Так Ви зможете пропрацювавши всього день - заробити гроші і вирішити свої грошові проблеми.
  2. Якщо у Вас є якась не потрібна річ, Ви можете її продати на дошках оголошень. Для того, щоб її продати сьогодні поставте найменшу ціну серед аналогічних товарів.

Висновок: Якщо Вам потрібні терміново гроші, то найбільш підходящий і швидкий спосіб їх отримати це звернутися до кредитора онлайн, який видає онлайн кредити на банківську карту. Для того, щоб отримати позику, потрібно бути громадянином України, мати діючий паспорт, ІПН, банківську карту українського банку - на неї зараховуються гроші, номер телефону - для підтвердження введений Вами даних представнику компанії. Єдиним мінусом, є короткий термін кредитування, як правило, до 30 днів. Але і це обмеження можна обійти, оскільки на ринку існує більше 60-ти компаній, які видають перший займ без відсотків.

Рейтинг: 4 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?