Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Де видають кредит онлайнКредит онлайн – один із найпоширеніших способів кредитування в Україні. Чому це так? Масовості даному явищу передувала тяжка економічна ситуація в державі. Вкотре, фінансова криза паралізувала роботу банківського сектору. Втрутилась держава і недобросовісних банкірів «попросили» піти з ринку. Багато банків закрили. Гроші людей було втрачено, адже фонд гарантування вкладів фізичним особам компенсує тільки суму що не перевищує в гривневому еквіваленті 200 000 грн. Такі умови важко назвати сприятливими для притоку інвестицій. Люди у котрих були гроші почали масово забирати їх із банків, а банки в свою чергу почали втрачати ресурс для кредитування, передусім населення. Тому ті кому потрібна фінансова допомога у вигляді кредиту, втратили доступ до банківських грошей.

Отже, банки не кредитують, а потреби в грошах ростуть. В Україні надавати кредити мають право не тільки банки, а й організації що отримали ліцензію у національному комітеті фінансових послуг. Станом на сьогодні таких організацій на ринку тисячі. А найпоширенішим продуктом є кредит онлайн.

Організації що видають мікропозики називаються мікрофінансовими, так званими МФО. Їхня діяльність регулюється чинним законодавством. Вони мають багато своїх офлайнових представництв, але більшість із них зосередили свою діяльність в інтернеті.

Переваги кредитів онлайн

На відміну від банківських послуг, сповнених бюрократичної тяганини, мікропозики прості, швидкі і доступні. Для їхнього отримання достатньо мати тільки паспорт, код і банківську карту, а процедура оформлення зводиться до банальної подачі простої форми заявки. В більшості МФО системи оцінки платоспроможності клієнта проходять автоматично, а це означає що рішення приймається за лічені хвилини. Тобто, з моменту подачі заявки ви вже за пів години будете мати гроші на рахунку, що указали при подачі заявки. МФО не цікавлять причини, що спонукали вас брати позику, головне це ваше бажання. Не потрібно ніяких додаткових довідок, поручителів. Отримати гроші ви можете будучи студентом чи пенсіонером і не обов’язково мати постійний дохід. Оскільки, процедура проходить онлайн то навіть іти нікуди не потрібно, достатньо мати смартфон чи комп’ютер і доступ до мережі інтернет.

Недоліки мікрокредитів

До головного недоліку мікрокредитування варто віднести високі відсотки за користування кредитними грошима. Якщо рахувати в річному еквіваленті то інколи переплата сягає 400 відсотків. Також сума і термін позик не великий. Для прикладу першим клієнтам можуть видати до 5000 грн на термін не більше місяця. З часом ви можете претендувати на суму більшу (до 20000 грн) на термін до 1 року. Але все одно це набагато менше ніж в банківській сфері. Тому багато таких кредитів позиціонуються, як позика до зарплати.

Де можна взяти позику

З вище написаного, можна зрозуміти, що мікропозики онлайн видають МФО. Багато з них не мають своїх представництв а деякі охоплюють географію всієї України. На нашому сайті ви може ознайомитись зі списком усіх перевірених фінансових установ України. Та зробити вибір на користь тої що надасть кращі умови для Вас. Варто відзначити, що ринок онлайн позик перенасичений пропозиціями, тому кредитні організації дуже ризикують вибираючи лояльний підхід до позичальника. А в боротьбі за нових клієнтів інколи доводиться максимально понижати відсоткові ставки. До таких організацій можна віднести Укрпозика. Тут Ви можете отримати першу позику під 0%. Кращі умови годі й шукати.

Що буде якщо не платити

Хочемо наголосити, що беручи будь яку позику Ви повинні ретельно оцінювати свої можливості і відповідально підходити до даного питання. Наслідки легковажної поведінки будуть не втішними. Договорами більшістю МФО передбачено сурові покарання за несплату боргів. Якщо справи доходять до суду то в деяких випадках виконавчі служби отримують право конфіскувати все ваше майно. Тому краще не доводити до такого і платити все вчасно і пам’ятати, що мікропозика це тимчасове рішення проблем.

Рейтинг: 5 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?