Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Як боротися з Манівео при простроченні позики?У зв'язку з поганою економічною ситуацією в Україні, зустрічається досить багато рекламних повідомлень про швидкі та легкі гроші, причому їх обіцяють давати під 0%. Однією з таких компаній є компанія MoneyVeo. Багатьох людей цікавить питання: чи дійсно компанія дає безвідсоткові позики? - Відповідь в даному питанні буде позитивною, але з нюансами. Кредитор дійсно дає гроші під 0%, але тільки в разі виконання Вами кредитного договору, тобто Ви повернете гроші в строк і не допустите прострочення. Якщо Ви прострочили позику, то Вам буде нараховуватися стандартна процентна ставка за день прострочення в розмірі близько 2% в день. Багато людей не прочитавши умови договору беруть кредит, не виплачують його вчасно, а потім не згодні з нарахованими відсотками і не збираються їх платити.

В цей час кредитор намагається «вибити борг» або ж продає борг колекторам які починають надзвонювати Вам і Вашим родичам з вимогою повернути борг.

Забігаючи наперед, єдиним вигідним для Вас способом вирішення даної проблеми є погасити позику. Якщо у Вас немає грошей на погашення, то Ви можете пере кредитуватися в іншої аналогічної компанії, щоб повернути борг манівео. Такою компанією наприклад, є компанія Global Credit. Відповідь на питання про доцільність погашення буде наведено нижче.

Як діє кредитор в разі прострочення кредиту?

  1. Перше, що приймає кредитор при простроченні - це починає надзвонювати Вам з метаю психологічного тиску. Його мета, це виявити справжню причину не сплати кредиту і давити на цю причину. Наприклад, якщо Ви говорите, що у Вас проблеми на роботі, то кредитор спочатку буде говорити Вам, що якщо Ви не сплатите займ в певний термін, то він буде дзвонити Вам на роботу. Якщо Ви на це не зреагуєте, то кредитор почне дзвонити Вашому начальнику з проханням посприяти в погашенні Вами кредиту. Як правило, начальник НЕ буде задоволений цим дзвінкам і у Вас будуть ще більші проблеми.
  2. Якщо Ви не як не будете реагувати на дзвінки, то кредитор має право подати на Вас до суду, але як правило він робити цього не буде тому, що йому не вигідно це економічно. Суди кредитори по судовій практиці в Україні виграють, тому що діють на абсолютно законних підставах.
  3. Наступний крок манівео - це продаж Вашого боргу в так звані колекторські компанії. Які будуть робити абсолютно те саме, що і менеджери першочергового кредитора, за винятком, що будуть робити ці дзвінки в більш жорсткій формі. Компанія монівео не може собі цього дозволити так як дорожить своєю репутацією.
  4. За законодавством України строк позовної давності становить 3 роки з моменту настання прострочення. Тому будьте впевнені, що як термін добігатиме 3-х років, колектори подадуть на Вас до суду і його виграють.

Способи вирішення проблеми з боргом:

  1. Домовиться про реструктуризацію з манівео. Реструктуризація - це додатковий договір, яким Ви погоджуєтесь погасити борг протягом певного часу і Вам за цей час не буде нараховуватися відсотки. Це вигідно як Вам, так і кредитору. Тому спробуйте самі домовиться з кредитором про вирішення питання за допомогою договору реструктуризації.
  2. Можна скористатися послугами адвоката антіколектора. Він як правило, тільки позбавить Вас від дзвінків, але суд може і програти. Він буде діяти виключно, щоб затягнути час. Його послуги коштують дуже дорого і як правило більше ніж сам борг. Тому краще сплатити борг кредитору, ніж адвокату.

Як боротися, якщо не хочете оплачувати борг Манівео?

Якщо у Вас немає грошей або Ви не збираєтеся принципово повертати борг по якійсь причині, то Ви можете заблокувати дзвінки з телефонних номерів яких немає в Ваших контактах. Але будьте впевнені, що ці дії допоможуть Вам потягнути час до 3-х років, а потім компанія все одно подасть в суд і виграє його і Ви будете мати справу з державною виконавчою службою.

Рейтинг: 4 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?