Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Як МФО (кредитори, колектори) знаходять номера родичів?У сучасному світі багатьох боржників фінансових організацій цікавить питання: як кредитори дізнаються контакти родичів і друзів? - Адже дізнавшись контакти вони починають «виносити мозок» Вашим знайомим і друзям.

Забігаючи наперед, краще сплатити кредит, ніж піддаватися тиску колекторів, які день у день будуть надзвонювати Вам і Вашим знайомим. Особливо, що майже всі МФО видають перший кредит під 0%, можна пере кредитуватися в одній з таких компаній, як Укрпозика.

Як колектори шукають боржників?

У фінансових організаціях існують співробітники, а в деяких навіть цілі відділи, які займаються пошуком боржників, а саме інформації про боржника. Більшість таких співробітників вихідці з правоохоронних органів і вміють робити свою роботу, а саме знаходити контакт боржника.

Боржники задаються питанням: яким чином дзвонять мені і моїм друзям, якщо я купив сім карту місяць назад, а стару викинув? - Справа в тому, що в сучасному світі Вам необхідно спілкуватися з суспільством і для цього потрібен мобільний номер телефону.

Звідки МФО дізнаються номери родичів?

На сьогоднішній день дізнатися номер телефону будь-якої людини не складає великих труднощів. Нижче представлені місця, звідки кредитори дізнаються номери телефонів:

  1. Через соціальні мережі. Найбільш простий спосіб знайти номер телефону Ваших друзів і родичів. Адже Ви самі вказали свій номер телефону, що зробили і Ваші друзі. Для того, щоб Ваш номер звідти не знайшли, потрібно його не публікувати. Якщо у Ваших друзів номера закриті, це не означає, що їх номер телефону не знайдуть.
  2. Бюро кредитних історій. Будь-яку людину перед видачею кредиту перевіряють в УБКІ. Тепер уявіть який обсяг даних там є, враховуючи, що там є дані навіть людей які не брали кредити, але подавали заявки в будь-який банки або фінансові організацію. Принцип роботи даного бюро такий, що будь-яка фінансова компанія, яка хоче користуватися даними людей, повинна передавати дані про своїх клієнтів, тому база завжди актуальна і постійно поповнюється.

У кредитному бюро знаходяться такі дані, які отримує будь-який кредитор перед видачею кредиту:

- Ваш телефон і людей на яких були випущені додаткові картки до Вашого рахунку (знаючи людей, легко дізнатися номер телефону).

- Ваше місце роботи, яке Ви вказали при минулих кредитах, випуску карт або актуалізації даних в банку.

- Вашу електронну пошту.

- Паспортні дані та ІПН.

- Ваше місце роботи.

- Адреса реєстрації та проживання.

- Вашу фотографію (фотографія береться з банку при випуску карти).

Якщо Ви ніколи не користувалися кредитом - це не означає, що даних про Вас немає в бюро кредитних історій. Адже практично будь-яка людина користується банківськими картками, робить банківські перекази і користується банківськими послугами.

Ви можете заперечити, що Ви не згодні на обробку Ваших персональних даних. Але справа в тому, що коли Ви підписуєте кредитний договір або будь-який інший договір при роботі з банком, там є пункт про передачу та обробку даних третім особам. Тому, навіть якщо Ви поміняли номер телефону і поповнили чию то карту через термінал за допомогою верифікації Вас за номером телефону, знайте - кредитор дізнається цей номер з УБКІ.

  1. Знайомі, друзі, колеги по роботі. Колектори досить часто телефонують наприклад Вам на роботу і намагаються дізнатися номери Ваших знайомих або родичів. При розмові з Вашим колегою, вони не називають хто вони насправді, адже тоді Ваш колега не скаже їм нічого. Вони придумують, більш хитрі способи, наприклад представляються Вашим однокласником, другом, працівником жека і т.д.

Повіривши колектору, Ваш колега зливає телефон не тільки Вас, але і Ваших родичів.

  1. Через Ваших сусідів. Колектори не приїжджають до Вашим сусідам, так як їм це не вигідно економічно. Вони просто дізнаються з довідника стаціонарні номери сусідів і дзвонять ім. Повірте, сусіди дадуть Ваші контакти, тільки через те, щоб їм більше не дзвонили і не діставали їх.
  2. Через інтернет. Спробуйте ввести Вашу ПІБ в пошук гугл і подивіться яка інформація там є: Ви дізнаєтеся багато нового, адже там може бути інформація з Ваших резюме на сайтах пошуку роботи, Ваші профілі в соц. Мережах, оголошення на олх і інші дані з відкритих джерел.
  3. Через відкриті державні реєстри. Для того, щоб дізнатися необхідну інформацію не потрібно давати запити в кожен з реєстрів, адже є сервіси на подобі юконтрол, в яких інформація знаходиться в одному місці.
  4. Через мобільні додатки. Більшість банків і МФО мають свої додатки. Для того, щоб їх встановити необхідно дати доступ до своїх контактів. Тобто Ви самі ще до моменту взяття кредиту даєте всі контакти які знаходяться у Вашій записній книжці.

Як заблокувати дзвінки колекторів до родичів і друзів?

Найдієвіший спосіб не нервувати через дзвінки колекторів - це не спілкуватися з ними і не відповідати на їх дзвінки. Колектора і МФО підходять досить розумно до своєї роботи і дзвонять з різних номерів телефонів. Тому потрібно не відповідати з незнайомих номерів або ж заблокувати всі дзвінки з номерів яких нема в Вашій записній книжці - це можна зробити на телефоні андроїд за допомогою функції антиспам, яка знаходиться в системних додатках в налаштуваннях.

Не відповідаючи на дзвінки Ви не позбавляєтеся проблем, адже в кінцевому підсумку кредитор може подати в суд і виграє його, так як в даному випадку судова практика на стороні кредитора - це і логічно, адже якщо не віддавалися б кредити економіка країни була б дуже плачевною.

Рейтинг: 4 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?