Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Як обманути онлайн кредитСьогодні багато українців, набравшись мікропозик, не розраховують свої реальні можливості і стикаються з проблемою сплати боргу. В багатьох народжується питання «як не платити МФО». Причин що могли призвести до таких наслідків може стати багато. Найпоширеніші серед них наступні:

 • Гроші вже витрачені на нагальні потреба – оплата лікування в приватній клініці, термінові необхідні побутові потреби.
 • Результат у вигляді грошової винагороди (заробітної плати) виявився не таким великим як обіцяло керівництво. А витрати на проживання зросли.
 • Банальна втрата гаманця з грошима на проживання. Не маючи заощаджень кожен може опинитися в ступорі.
 • Кредитори насіли, а грошей оплату боргу не з’являється. Часто людина приймає хибне рішення «залягти на дно».

Будь яка причина може розглядатись як така що не викликає сумнівів. Причину можна знайти завжди, а рішення інколи буває не зовсім очевидним. Краще розраховувати свої сили і завчасно попіклуватись про оплати боргів.

Що буде якщо не платити МФО

Несплата боргу несе позичальнику багато неприємних життєвих ситуацій. Як мінімум зіпсовані нерви Вам гарантовані. Постійні стреси, скарги родичів і друзів. Ділі розглянемо біль детально санкції що може застосовувати кредитор по відношенню до позичальника.

 • Перше – це пеня. Як тільки настав перший день не сплати боргу відповідно до договору починає нараховуватись пеня. Її розмір залежить від МФО та прописується в договорі заздалегідь, але позичальник не завжди дочитує до того пункту. Знайомство з відсотками проходить по факту виплат.
 • Пеня нараховується протягом одного – двох місяців, у кожної компанії по своєму. В цей час менеджери зв’язуються з позичальником і пробують домовитись і вийти з ситуації що склалася на взаємовигідних умовах.
 • Якщо питання не вдається вирішити «полюбовно», справа передається колекторам. Тут і починається найвеселіша частина гри під назвою «як не платити кредиторам».
 • Кредитор паралельно подає до суду і пробує вирішити питання за допомогою української Феміди.

Наслідками несвоєчасної сплати може бути призначена судом конфіскація майна. Також Ви автоматично з’являєтесь в статусі боржника в бюро кредитних історій України. Вам, скоріш за все, найближчі 5 років кредит не світить.

Борг не Ваш, що робити

Багато МФО видають позики всім підряд без перебільшення. Оскільки процедура повністю автоматизована і проходить онлайн, багато злочинців умудряються наживатись за рахунок інших. Підставляючи при цьому порядних людей. Як тільки ви дізнались що на Ваше ім’я оформлена позика без згоди, поспішайте до суду, чим швидше Ви подасте зустрічний позов тим більше шансів на успіх маєте. В подібних ситуаціях буде важко довести свою правоту, але прецеденти коли суд ставав на бік потерпівшого є. Борітеся поборете – як писав класик.

Як позбутися боргів при відсутності грошей?

Найкращим способом позбутися боргів є звісно погасити їх. Але не завжди є гроші на своєчасні виплати. Але діяти у будь якому випадку треба.

 • Багато МФО дають можливість скористатися пролонгацією. Послуга, що дозволяє продовжити термін користування позикою, при цьому ви оплатите тільки відсотки по користуванню кредитом. В різних компаній свої умови, але загалом це хороший шанс відтермінувати виплату боргу.
 • Якщо ви винні гроші банківській установі, то більш ні один банк Вам не видасть гроші. Для погашення боргу, в такому випадку можете звернутись до мікрофінансових установ. В таких ситуаціях вони можуть стати хорошим рішенням. Багато МФО першим клієнтам видають кредит під 0 відсотків, що в тяжкій ситуації може допомогти. Однією із таких компаній є Укрпозика, детальніше про неї можна прочитати тут.
 • Інколи, деякі лояльні МФО можуть реструктурувати борг. Правда на такі кроки мало хто погоджується. В більшості випадків на лояльність фін установ розраховувати не треба.
 • В самі складній ситуації рідні завжди прийдуть на допомогу. Хоч інколи і не хочеться розказувати про свої фінансові пригоди родичам, та якщо це допоможе, чому б не скористатись такою можливістю.

Обманути МФО не вийде, рано чи пізно платити по рахунках доведеться всім. Щоб не допускати критичних ситуацій, заздалегідь розраховуйте свої сили.

Рейтинг: 4 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?