Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Як відстрочити позику?Бувають такі ситуації, коли у людини, яка оформила позику на карту, виникають форс мажорні обставини і віна не може виконати свої зобов'язання, а хоче перенести дату виплати по даній позиці.

У деяких банках, передбачений в договорі пункт, який передбачає відстрочку по кредиту при певних умовах, таких як стихійні лиха, теракти і інші форс мажорні обставини на рівні країни. У більшості випадків, такі ситуації ніколи не наступають, а якщо настає, то тут цілком зрозуміло як діяти і відстрочити виплату по кредиту.

У більшості договорів, не передбачено пункту про відстрочку виплати боргу і люди не знають як діяти в ситуації, що склалася. Відповідь на це питання Ви дізнаєтеся нижче.

Як відстрочити платіж по кредиту?

Більшість рішень з наведених нижче передбачені банками та іншими кредитними організаціями, а деякі з них вимагають особливої ​​кмітливості. Нижче по пунктам представлені способи вирішення ситуації, що склалася:

  1. Домовитися з кредитором про спеціальні умови виплати боргу. Такі умови - це спеціально передбачений додатковий договір з кредитором, який дозволяє відстрочити виплату тіла кредиту. Тобто фактично Ви підписуєте договір на певний час, за яким зобов'язуєтеся платити відсотки за користування кредитними грошима, а провести виплату тіла кредиту Ви відстрочуюте. Чим на більший термін буде відстрочка по кредиту, тим більше відсотків Ви заплатите. Для того, щоб кредитор погодився на спеціальні умови у Вас не повинно бути прострочень по кредиту в минулому.
  2. Також можливо заключити так званий договір рефінансування кредиту з іншим банком. Рефінансування - це новий кредит в іншому банку, метою якого є погашення попереднього кредиту.
  3. Реструктуризація боргу з чинним кредитором. Це договір, який змінює умови початкового позики. Він дозволяє зменшити щомісячні платежі, але збільшує кількість таких платежів. Так як, кількість платежів зростає, то і збільшується термін кредитування, отже і Ви переплачуєте більше відсотків за користування кредитними грошима.
  4. Можна скористатися аналогом рефінансування кредиту, якщо в банках Вам відмовили в такій послузі. На допомогу в цьому випадку перейде мікро фінансова організація ЄвроГроші, яка видає позики онлайн і вимоги до позичальника у неї більш лояльні ніж у банків. Інші мікро фінансові організації, які видають позики під 0%, на термін до 15-ти днів при першому зверненні представлені нижче.

Вітрина 1.

  1. Якщо Ви брали позику під заставу, то можна скористатися Вашою запорукою і погасити кредит. Даний спосіб вигідний тим, що Вам не нараховуватимуться відсотки, а також Ви ще залишитеся в плюсі, тому, що запорука як правило має більшу вартість ніж Ви винні банку або іншому кредитору.
  2. Можна спробувати домовитися з кредитором про зміну графіка платежів і таким чином відстрочити дату чергового платежу. Наприклад, якщо Ви оплачуєте кредит раз в квартал, Ви можете домовитися про оплату раз на пів року. Варто відзначити, що в даному випадку Ви не станете платити менше відсотків, а залишитеся платити їх стільки ж або більше.
  3. Найбільш простий спосіб це попросити грошей у борг, наприклад на місяць, у близьких Вам людей. Таким чином Ви з цих позичених грошей оплатите кредит, а людині яка дала Вам грошей потрібно буде повертати борг через місяць - по суті такими діями Ви відстрочите кредит на місяць.

Якщо у Вас немає грошей на оплату кредитних грошей, то можна з легкістю відстрочити виплату кредиту - для цього існує 7 простих способів це зробити.

Рейтинг: 5 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?