Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Зе кредит (Ze credit) як погасити кредит | інструкція від Big OrangeЯкщо Ви є клієнтом компанії ZeCredit і в пошуках відповіді на питання «як погасити заборгованість?», дана стаття для Вас.

Існує декілька способів оплати боргу.

Банківська картка

Це, напевне, найзручніший спосіб здійснення будь якої оплати. Для здійснення платежу цим способом, потрібно зайти на сайт компанії та увійти до особистого кабінету. Логін та пароль були створені під час реєстрації на сайті. Далі, натисніть кнопку «оплатити». Гроші будуть списані з карки, що вказана у Вашому профілі. Оплату можна проводити частинами.

У відділенні банку

Цей спосіб, не дуже зручний, але його прихильників достатньо. Для оплати Вам потрібно відвідати відділення будь якого банку. На касі озвучте реквізити компанії (код ЄДРПОУ 42201361), та внесіть потрібну суму. При оплаті цим способом слід пам’ятати, що банківські платежі можуть проходити до 3-х днів.

У терміналі ПриватБанку

У будь якому терміналі ПриватБанку по реквізитах компанії Ви маєте можливість закрити борг перед МФО. Спосіб підходить для тих хто хоче розрахуватись готівкою. Після проведення платежу, обов’язково візьміть квитанцію. На випадок якихось непорозумінь, вона стане доказом Вашої правоти.

Рейтинг: 5 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?