Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Як погасити кредит онлайнТе що кредитування стало невід’ємною частиною нашого життя, знає кожен. А о як правильно сплачувати борг ми задумуємось тільки отримуючи неприємні наслідки після здійснення помилок у вигляді пені.


Графік сплати боргу

Для мікрокредитування цей термін не зовсім підходить, так як не всі МФО практикують складати такі плани. А от іпотечне кредитування або кредит на побутові потреби на покупку техніки зазвичай супроводжується такою процедурою.

Банківська практика наступна. Банк обирає дату не пізніше якої кожного місяця має бути сплачена певна (часто фіксована) сума. І так аж до останнього платежу, після виплати якого кредит буде вважатися погашеним.

Як дізнатись суму боргу

Якщо ви раптом, в буденній рутині, не можете підрахувати скільки ще залишилось сплачувати борг. Скористайтесь одним із наступних способів:

  • Зателефонуйте менеджеру компанії кредитора. Після того як Вас ідентифікують (у кожної установи різний спосіб), Вас попросять назвати номер кредитного договору. Після цього працівник назве суму заборгованості.
  • Скориставшись мобільним додатком компанії. Окрім відомих Приват24 та Монобанк, на ринку випускається сотні додатків різних фінансових установ. Якщо ви взяли кредит у одній із них то в додатку передбачена опція моніторингу стану кредитної заборгованості. Вся інформація про Ваш рахунок в смартфоні.
  • У відділенні. Якщо це банк (крім Моно), в нього обов’язково є відділення звернувшись до якого Ви можете отримати всю необхідну інформацію, стан заборгованості в тому числі. На відміну від банків не всі МФО мають свої офлайнові установи. Але якщо Ви брали позику у МФО котра має фізичні відділення, звернувшись до них, ви точно дізнаєтесь суму боргу.

Які існують способи оплати

Фінансові установи пропонують декілька варіантів оплати заборгованості по кредиту:

  • Найбільш розповсюджений і дещо застарілий спосіб – це оплата у відділені банку на касі по реквізитам компанії. Спосіб не зручний, бо супроводжується чергами та зумовлює необхідність спілкуватись з не завжди привітним касиром.
  • Онлайн банкінг чи особистий кабінет МФО. Якщо кредит банківський то за допомогою інтернет банкінгу легко можна здійснити оплату. У випадку МФО при наявності особистого кабінету та банківської карти процедура погашення позики займає декілька хвилин.
  • Платіжні термінали по типу айбокс. У містах досить велика кількість таких терміналів. Вибравши необхідну комірку на екрані, ви маєте можливість внести до сплати необхідну суму.
  • Оплачувати борги можна скориставшись і різними онлайн платіжними системами. До яких відносяться Portmone, EasyPay або LiqPay.

Як не переплачувати при оплаті боргу

Старайтеся сплачувати борги вчасно. Уточнюйте у кредитора як довго заходять гроші на рахунки. Чи є переплати. Під окремі компанії обирайте відповідні системи оплати. Часто через не вчасно зараховані кошти може нараховуватись пеня (гроші перераховуються до 3х банківських днів).

Вносьте трохи більше ніж потрібно. Обов’язково враховуйте комісію установи через яку проводиться операція. Важливо бути уважним і не наткнутись на прихований платіж.

Велика комісія сторонніх ресурсів частот супроводжується довгим часом здійснення самих платежів. Тому старайтесь користуватись банківськими сервісами. Також зберігайте квитанції про сплату, часто вони служать доказом вчасно оплаченого боргу.

Що робити коли немає грошей на оплату позики

Краще завчасно розраховувати свої можливості. Але в житті бувають різні ситуації. Тому краще мати запасний варіант. Якщо немає чим заплатити наступний платіж, можете звернутись за допомогою до Укрпозика. Дана МФО видає першим клієнтам під 0 відсотків, а також не звертає уваги на існуючу заборгованість перед банком. Укрпозика може стати надійним помічником.

Рейтинг: 5 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?