Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Як погасити кредит у ПриватБанку, якщо немає грошей?Приватбанк - це державний банк України і якщо у Вас в ньому є діючий кредит, то його рано чи пізно потрібно погасити. Краще погасити його якомога раніше, адже Вам будуть нараховуватися відсотки, пеня, штрафи, що в свою чергу призведе до зайвих фінансових витрат.

Існує кілька способів, як погасити борг у банку з найменшими для Вас втратами:

  1. Домовиться з банком про кредитні канікули. Кредитні канікули - це своєрідна відстрочка платежу по кредиту, без нарахування відсотків і штрафів за дану відстрочку. На законодавчому рівні цю відстрочку зобов'язаний надати будь-який банк військовослужбовцям як контрактної, так і термінової служби. Якщо Ви не належите до цієї категорії громадян, то банк вирішує сам надавати Вам чи ні кредитні канікули і у нього повинні бути вагомі причини це зробити. Для того, щоб отримати дану відстрочку Ви повинні довести банку, що вона Вам необхідна. Таким доказом, може служити виписка з історії хвороби з чеками про великі витрати на лікування. Потрібно розуміти, що банк погодиться на канікули тільки в разі, якщо у Вас позитивна кредитна історія, тобто Ви не допускали прострочень по кредиту.
  2. Скористатися послугою рефінансування інших банків. Дана послуга має на увазі, що Ви берете кредит в іншому банку, для погашення боргу в Приватбанку. Вона допоможе Вам тільки, якщо Ви розпланували свої доходи і зможете оплатити борг іншому банку. Доцільність даного способу полягає в тому, щоб не платити штрафних санкцій приватбанку. Тобто взяти в борг у іншому банку для покриття перед ПриватБанком і платити відсотки по новому кредиту, Вам буде дешевше, ніж оплачувати відсотки privatbank і також платити штрафні санкції.
  3. Домовиться з ПриватБанком про договір реструктуризації. Даний договір має на увазі, що Ви укладаєте з банком додатковий договір в якому прописується новий графік погашення кредиту. Відсотки тут нікуди не зникнуть. Цей договір, дозволить Вам не переплачувати штрафи, як і в попередньому пункті. Щоб банк погодився на реструктуризацію Ви повинні регулярно оплачувати попередні платежі та не допускати прострочення боргу.
  4. Якщо сума кредиту в банку не велика і складає до 15 тисяч гривень, то можна взяти новий кредит в мікро фінансової організації під 0% на термін до 30 днів, наприклад в такий як GroshiVsim. Даний спосіб аналогічний рефінансування в іншому банку, за винятком термінів кредитування і простоти отримання грошей. У МФО Ви їх зможете отримати з великою часткою ймовірності.
  5. Ви можете позичити гроші у своїх родичів, друзів, знайомих або колег по роботі. При цьому позику Ваші рідні люди не будуть вимагати у Вас швидкого повернення боргу і не нараховуватимуть великі відсотки.
  6. Якщо Ви не хочете брати нові кредити і просити допомоги близьких Вам людей, то просто грамотно користуйтеся Вашим заробітком. Відмовтеся від шкідливих звичок - на них йдемо багато грошей, так само не відвідуйте ресторани, а харчуйтеся виключно вдома - це в рази дешевше. На гроші, які Ви економите, оплачуйте по трохи кредит.
  7. Якщо Ви не хочете економити на повсякденних речах, то просто відкладає 10-25% Ваших доходів на виплату кредиту. Ця сума не буде для Вас помітною і Ви не погіршите рівень свого життя при її відсутності.

Якщо немає грошей для погашення кредиту, то це не біда, тому що є маса способів вирішити дану фінансову проблему. Потрібно поставити собі за мету розрахуватися з кредитором і поступово повільно рухатися до поставленої мети і тоді вона буде досягнута Вами без будь-яких негативних емоцій.

Рейтинг: 4 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?