Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Як отримати гроші в борг до ЗП, куди звертатисьЯк би добре не складалось ваше життя, але хоч раз Ви точно брали гроші в борг. І тільки абсолютно безвідповідальна людина могла спокійно спати і дивитись другові в очі, маючи не виплачену позику. Постійні пояснення друзям, родичам, знайомим. Кожного разу одне й те саме. Сьогодні маючи можливість брати кредит онлайн, подібних незручностей можна уникнути.

За останніми статистичними даними люди в Україні все більше беруть позик онлайн у так званих мікро фінансових установах (далі МФО), що обумовлено сприятливими умовами для розвитку останніх, а також сервісу який має свої, відчутні переваги перед банківськими установами.

Тому якщо у Вас виникають фінансові труднощі, які треба вирішити якомога швидше і часу на оформлення довгострокових позик не має (банальний приклад: кілька днів до зарплати, а в кишенях порожньо), рішення звернутись про допомогу до МФО буде оптимальним.

Чому кредит онлайн, переваги онлайн сервісів

Ввівши в рядку пошуку запит «Як отримати гроші в борг до ЗП», ви побачите величезну купу пропозицій кредитування. Очевидно що в даній сфері величезна конкуренція. А як відомо від великої конкуренції виграє споживач. Тому МФО змушені йти на часом абсурдні поступки для того щоб отримати свого клієнта. Мікрокредитування має ряд своїх переваг:

  • Швидкість. В порівнянні з банками, мікрокредити можна сміливо називати миттєвими. Там де спілкування проходить годинами, Ви отримуєте лише дискомфорт без гарантій результату. А кредит онлайн ви можете оформити всього за 15 хв, при чому гроші на карті з’являться вже через пів години після подачі заявки.
  • Простота. Оформлення документів ще ніколи не було таким простим. Для подачі заявки необхідно тільки паспорт, ідентифікаційний код та діюча банківська карта. Всі рішення приймаються автоматично, а форми для заявки максимально спрощені.
  • Доступність. Не виходячи з дому, маючи смартфон та доступ до інтернету можна оформити мікропозику. Сидячи перед екраном телевізора можна легко виправити своє фінансове положення.
  • Велика кількість сервісів порівняння позик. Такі сайти як Big Orange, створені з метою полегшити Вам вибір. У нас ви можете обрати кращі умови кредитування. Подавши заявки в декілька МФО, ви збільшите свої шанси на результат. В подібних сервісах Ви можете ознайомитись з відгуками про компанії, а також описати власний досвід співпраці з будь-яким МФО.

Пам’ятайте, кредит онлайн є тимчасовим рішенням Ваших фінансових проблем. Беручи позику, реально оцінюйте свої можливості.

На що варто звертати увагу беручи кредит онлайн

По при те що мікро кредити є хорошим рішенням для тих кому терміново потрібні гроші. Даний вид фінансових послуг має свої недоліки. На що слід звернути увагу при оформленні позик? Насамперед уважно прочитати договір. Часто не добросовісні кредитори помічають дрібним шрифтом приховані платежі та додаткові збільшені відсотки за користування позикою. Також кредит до зп є дійсно тимчасовим рішенням проблеми нестачі грошей, бо річний відсоток може досягати 400% від суми, що є дуже багато. Тому мікропозика, як інструмент цікавий для короткострокових кредитів. Якщо Вам потрібна велика сума і на довго, то альтернативи банківським іпотекам поки що не має. Першим своїм клієнтам МФО видають е більше 5000 грн, що теж без сумніву, плюсом не назвеш.

Чому обирають Укрпозика

У виборі МФО можна відзначити декілька компаній, крім лідерів ринку Манівео, Дінеро, Бистрозайм, хорошу репутацію має компанія Укрпозика.

Обумовлено це наступними чинниками:

  • Хороший сервіс. Маючи багато позитивних відгуків, укрпозика видає справді миттєві кредити. Процес подачі заявки проходить максимально швидко. Автоматизована система приймає рішення про видачу за лічені секунди. Не всі МФО можуть похвалитися такими напрацюваннями.
  • Відсутність прихованих платежів. Всі умови кредитування обговорюються зразу. Беручи позику тут Ви не переплатите зайвого.
  • Кредит під 0%. Вперше звернувшись за кредитом ви маєте можливість покращити фінансове положення не переплачуючи. Данна пропозиція не є акційною і діє для всіх нових клієнтів.
  • Можливість пролонгації. Якщо ви не маєте можливості вчасно погасити позику, ви активуєте відповідну функцію і платите тільки відсотки за час користування позикою. Пролонгація доступна на 7,14,30 днів.

Де краще брати гроші

Підбиваючи підсумки вищесказаного, можна зробити висновок, що мікрокредит є хорошим, тимчасовим рішенням тяжкого матеріального становища. Але все ж краще мати постійний хороший дохід і по можливості уникати та званих «боргових ям». Беручи в борг, слід пам’ятати, рано чи пізно настане час платити.

Рейтинг: 4 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?