Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Як отримати довідку про доходиДовідка про доходи - це документ, який підтверджує наявність доходу у конкретної людини за певний проміжок часу. Довідку про доходи отримати досить просто, потрібно лише звернутися в бухгалтерію свого підприємства або в місцеву податкову (міністерство доходів і зборів).

Довідка про доходи може знадобитися в наступних випадках:

 • При отриманні кредиту. Банк може запросити у Вас дану довідку, щоб підтвердити Ваші доходи і на підставі цієї довідки прийняти рішення про видачу або невидачу кредиту. Варто зазначити, що без довідки про доходи можна отриматикредит онлайн на карткуза 10 хвилин
 • Для отримання допомоги при тимчасовій непрацездатності. У даній ситуації довідка знадобиться при зверненні до фонду соціального страхування для отримання грошової допомоги.
 • Для розрахунку і отримання страхових виплат. В даному випадку довідка потрібна, якщо трапився нещасний випадок на виробництві та потрібно отримати страхову компенсацію від нещасних випадків на виробництві.
 • В посольство. Для виїзду в деякі країни на ПМЖ або тимчасово посольство може запросити у Вас довідку про доходи, щоб підтвердити Вашу платоспроможність.
 • За місцем вимоги. У даній ситуації довідка знадобиться в інших випадках не описаних вище.

Наступна інформація повинна бути в довідці про доходи (форма 192 документа)?

 1. Прізвище директора підприємства і назва самого підприємства в якому працює особа, яка звернулася за даною довідкою.
 2. Повна адреса підприємства.
 3. Код підприємства - ЄДРПОУ.
 4. ПІБ звернувшогося працівника.
 5. Назва податкового органу за місцем реєстрації особи, що звернулася.
 6. Форма працевлаштування і займана посада.
 7. ІПН - ідентифікаційний номер платника податків.
 8. Доходи за необхідний період, які вказуються за кожен місяць.

Зразок довідки про доходи фізичної особи для отримання субсидії або кредиту:

Довідка про доходи шаблон

Де отримати довідку про доходи фізичній особі в Україні?

Отримання довідки про доходи

Довідку про доходи можна отримати на підприємстві на якому Ви працюєте. Для цього необхідно звернутися в бухгалтерію і повідомити їм про період необхідної довідки і призначення (так як в довідці вказується призначення цієї довідки).

Другий варіант отримання довідки це звернення до податкової інспекції за місцем Вашої реєстрації. Вам зобов'язані видати довідку протягом 5-ти днів з моменту звернення. Якщо Ви перебуваєте дуже далеко від податкової за місцем реєстрації, то можна звернеться в будь-який підрозділ даного органу, тоді довідку Вам видадуть протягом 10-ти днів з моменту звернення.

Якщо Ви тимчасово не працюєте, то звертайтеся до податкової інспекції, вони видадуть Вам довідку за періоди коли Ви працювали або отримували інші офіційні доходи.

Довідку про доходи онлайн незабаром можна буде отримати на офіційному сайті податкової служби. На початок 2018 року її вже можна отримати в Дніпропетровській області.

Чи можна довідку про доходи купити?

Справжню довідку про доходи купити неможливо, вона видається безкоштовно. Тому не витрачайте свій час, а зверніться до податкового органу для її отримання.

Якщо Вам необхідно отримати кредит, то навіть не думайте про покупку довідки, так як вона буде перевірятися в банку або кредитній компанії. Найкраще скористайтеся послугами мікро фінансових компаній, які видадуть Вам кредит без довідки про доходи за 15 хвилин з моменту звернення.

Рейтинг: 4 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?