Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Як прожити до зарплати (получки)?Як всім відомо в Україні заробітна плата сплачується 2 рази в місяць. Перший раз аванс з 15-го по 20-е число і основна частина ЗП з 1-го по 5-е число наступного місяця. У зв'язку з майже щоденним зростанням цін на їжу, комунальними витратами або непередбаченими витратами, трапляється так, що до получки ще тиждень, а грошей вже немає. Нижче ми з Вами розберемо, які 10 дії можна зробити, щоб дожити до зарплати.

Якщо Ви не хочете собі ні в чому обмежувати, візьміть гроші в борг до зарплати.

Найбільш простий і очевидний спосіб - це попросити грошей до зарплати у свого друга (подруги), знайомого або родичів. Як правило, близькі Вам люди не відмовлять у важкій ситуації, який би вона не була. Головне, поясніть свою ситуацію кажучи тільки правду, інакше Ви можете не тільки не отримати грошей, але і втратити довіру людини.

Якщо знайомі Вам люди грошей не дають або Ви не хочете до них звертатися з якихось інших причин, то можна взяти позику онлайн на карту в одній з представлених в Україні мікро фінансових організаціях. Дані компанії займають гроші до 30-ти днів, суму до 10000 гривень і, що найголовніше, першу позику вони дають під 0%, тобто Вам не потрібно буде платити будь-які переплати.

Проведіть облік вашого продовольства.

облік продовольства

Як би Ви не харчувалися, але важко повірити, що у Вас в холодильнику і на кухні дійсно порожньо. Як правило, в холодильнику є пару яєць, овочі, соуси. Швидше за все в морозилці, завалялося м'ясо, а як ми знаємо м'ясо може зберігатися там дуже довго. На кухні напевно є якась каша, цибуля, морква.

Якщо включити Вашу кулінарну фантазію, то з наявних у Вас продуктів, можна годуватися не те що тиждень, а цілий місяць. При такому підході до їжі можна обійтися взагалі без додаткових витрат на їжу.

Подумайте про все.

Коли людина, говорить, що у нього немає грошей повністю, то швидше за все це не так. Ви напевно, коли у Вас є гроші, збираєте наприклад, дрібниці в тумбочці або скарбничці, якщо це так то прийшов час їх використовувати.

Перевірте кишені свого зимового або літнього одягу (того одягу в якому Ви зараз не ходите) - в ньому найімовірніше Ви знайдете гроші.

Оптимізувати свої витрати на пересування і транспорт.

На перший погляд витрати на транспорт скоротити досить складно, так як Вам потрібно добиратися як мінімум на роботу, але насправді це не так, потрібно лише робити те, що раніше Ви не робили.

витрати на пересування

- Якщо відстань яку Вам потрібно подолати не така велика, то краще пройтися пішки і не платити за транспорт, і підняти своє здоров'я. Людина йде в середньому 6 км на годину. Тому навіть, якщо Вам на роботу потрібно добиратися 10 кілометрів, то можна спокійно подолати цю відстань менш ніж за 2 години.

- Якщо Ви звикли їздити на машині, то відмовтеся від неї на користь громадського транспорту. Це дозволить Вам економити на бензині до 100 гривень, на які можна прогодуватися.

- Якщо без машини Вам ніяк не добратися до роботи, то беріть попутників і відбивайте гроші витрачені хоча б на бензин, а можливо Ви так і заробите.

- При їзді на машині так само можна по дорозі на роботу бути таксистом, благо сервісів таки в Україні достатня кількість.

Відмовтеся від ресторанів і громадського харчування.

Перебуваючи на роботі Вам обов'язково захочеться їсти, так як ця перша потреба організму. Рекомендуємо Вам обід готувати вдома і брати його з собою на роботу. Це значно знизить Вам Ваші витрати. Так 1 раз поївши в кафе або їдальні, можна кілька днів харчуватися приготовленою вдома їжею.

Купуйте дешеві продукти.

Якщо Ви звикли їсти, наприклад, рис «басматі», то слід відмовитися від нього на користь звичайного круглого рису, так як він коштує в кілька разів дешевше. Аналогічно потрібно поступати і з іншими продуктами. Дешевші продукти, вони не менш корисні, але коштують в рази дешевше, а це те, що Вам необхідно, щоб протягнути до зарплати.

Забудьте про розваги.

Про такі розваги як походи в кінотеатр, на концерт або боулінг варто забути, так як вони не дозволяти Вам протягнути до ЗП. Якщо ж у Вас «горить душа» до таких заходів, то пошукайте куди можна сходити безкоштовно. Це можна зробити на міському сайті, як правило в кожному місті проходять якісь цікаві заходи кожен день.

Перевірте всі свої бонусні та дисконтні карти.

У багатьох продуктових магазинах діють бонусні картки, якими ми користуємося щодня, а за бонуси забуваємо. Саме час згадати про такі картки і перевірити наявність на них бонусів. Можливо у Вас є можливість купити продукти з великою знижкою або взагалі за бонуси або бали не витративши при цьому ні копійки.

Продайте непотрібні речі.

Дуже багато людей зберігає і збирає речі якими не користуються. Визначьтеся якими речами Ви не користуєтесь і продайте їх через дошки оголошень, таких як олх, соціальні мережі або через форум міста. Також ці речі можна продати через місцеву газету, але покупка швидше відбудеться в наш час в інтернеті. Не гоніться за ціною, краще отримати хоч щось за непотрібну річ.

Знайдіть підробіток щоб покрити витрати до ЗП.

У наш час дуже багато підробок, причому працювати можна як з дому так і поза домом. Так як Вам потрібна швидше за все щоденна оплата, то для роботи з дому Вам підійде біржа фрілансу. Якщо ж у Вас немає ніяких навичок, які там необхідні, то знайдіть підробіток у сфері роздачі листівок - там і оплата щоденна і робота «не бий лежачого».

Підведемо підсумки:

Якщо Ви потрапили в ситуацію нестачі грошей вперше, то перелічені вище поради обов'язково допоможуть Вам. Якщо у Вас щомісяця проблеми з нестачею заробітної плати, то слід оптимізувати свої витрати і задуматися над збільшенням доходу!

Рейтинг: 4 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?