Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Як видалити акаунт, особистий кабінет або профіль в Дінеро?Багато користувачів послуг компанії Dinero хочуть видалити акаунт, особистий кабінет, профіль або видалити всі дані про себе з компанії. Це може знадобитися тому, що наприклад Вам задовбали слати смс з пропозицією про взяття кредиту, або Ви винні компанії грошей і не хочете щоб Вам дзвонили і нагадували про борг. Для того, щоб визначитися, що видалити можна, а що не можна і в яких випадках давайте розберемося в поняттях. Терміни будуть описані нижче і їх опис носять умовний характер, тобто тільки для розуміння Вами даної статті.

Аккаунт (особистий кабінет, профіль) - інформація на сайті dinero яка доступна Вам при користуванні сервісом. Ця інформація доступна Вам при вході за допомогою Вашого логіна і пароля. У ній відображено всі Ваші угоди, їх дати і суми які Ви брали. Якщо у Вас є діюча позика, то там відображені всі платежі які Ви повинні внести з сегментуванням на тілу кредиту, відсотки, штрафи, пеня та інші можливі платежі.

База даних - це вся інформація про Вас яка знаходиться в компанії і Ви її не бачите. Лише її частина відображена в особистому кабінеті. Наприклад, Ви не бачите коли компанія зверталася до УБКІ та які дані їм передало бюро. Ви не бачите всю історію спілкування з Вами представників компанії, записи розмов, Ваш кредитний рейтинг і т.д.

Що потрібно зробити, щоб видалити особистий кабінет в Dinero?

Для того, щоб видалити особистий кабінет - так розумієте Ви (компанія має на увазі заблокувати аккаунт) потрібно, щоб у Вас не було діючий кредитів в даному МФО і всі кредити які у Вас були потрібно, щоб вони були погашені. Заблокований аккаунт не дасть Вам можливості взяти кредити, але зайти в нього все ще зможете. Після блокування профілю, його можна відновити і далі користуватися послугами компанії.

Для того, щоб заблокувати аккаунт потрібно в нього увійти і натиснути на кнопку «заблокувати особистий кабінет».

Чи можливо видалити всі свої дані з МФО?

Як Ви вже зрозуміли блокування особового кабінету практично нічого Вам не дає, крім неможливості взяти позику. Щоб у Дінеро не було ніяких даних про Вас потрібно видалити всю інформацію з бази даних.

Для того, щоб видалити всю інфу з компанії потрібно написати заяву в компанію про заборону обробки і зберігання Ваших персональних даних відповідно до закону про «персональні дані».

Дана заява швидше за все вплине на видалення Вашої інформації з МФО, але не точно, так як на законодавчому рівні не до кінця прописана дана процедура, або ж в договорі може бути прописано пункт про безстрокове зберіганні Ваших даних.

Щоб Ви не робили, дані про Ваші кредити в компанії все одно залишаться в Українському бюро кредитних історій, тому що, це один з механізмів держави для благополуччя економіки (сподіваємося всім зрозуміло, що якщо люди не будуть повертати кредити, то економіка країни може рухнути) .

Висновок: Будь то банк, Дінеро або інша кредитна компанія видалити повністю свої дані практично не можливо. Якщо їх і можна видалити теоретично - це займе у Вас дуже багато часу і нервів, адже процедура не повністю регулюється з боку держави.

Блокування аккаунта за своєю суттю нічого Вам не дасть, так як Ви просто не зможете брати позики в даній компанії і не бачити свої дані, які компанія все одно буде бачити.

Якщо у Вас є діючий кредит, то не видалити, не заблокувати профіль не вийде. В даному випадку швидше за все Вас дістають колектори дзвінками, тому краще пере кредитуватися в іншої аналогічної компанії під 0%, цими діями Ви відстрочите платіж до 30 днів і Вам ніхто не буде телефонувати.

Рейтинг: 3 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?