Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Як видалити особистий кабінет Манівео?Якщо Ви є користувачем послуг компанії MoneyVeo і хочете видалити свій аккаунт в системі, то ця стаття для Вас.

Профіль в Манівео - це та частина інформації, яка є в компанії і відображається Вам. У фінансовій компанії насправді більше інформації про Вас, але Вам вона не показується.

Видалити повністю всю інформацію про себе з МФО неможливо, можливо лише заблокувати аккаунт, тобто Вам інформація показуватися не буде і Ви не зможете користуватися послугами даної компанії, тобто не зможете взяти позику.

Причини по яким люди хочуть заблокувати акаунт?

 1. Ви залізли в боргову яму, набравшись кредитів і Вам нема чим повертати борги. В даному випадку блокування облікового запису неможлива, так як для його блокування у Вас не повинно бути боргів в даній компанії. Погасіть спочатку заборгованість і Вам стане доступна дана функція.
 2. Ви повністю повернули борги і хочете позбутися від аккаунта, щоб в подальшому не брати кредити під такі умови як в Монейвео. В даному випадку, навіть якщо Ви заблокуєте аккаунт, його в будь-який момент можна відновити і Ви зможете все одно користуватися сервісом надалі. Навіть на ринку України існую безліч подібних компаній, які видають позики на схожих умовах, наприклад компанія Blago.
 3. Ви повернули борг, але Вам періодично кредитор надсилає смс з пропозицією взяти ще грошей. Це одна з небагатьох ситуацій, коли блокування особового кабінету має сенс робити і вона вирішить Вашу проблему.

Як Ви вже зрозуміли, блокувати рахунок у сервісі кредитування в більшості випадків немає сенсу і це Вам нічого не дасть, тому, що його можна в будь-який момент відновити, і дані у Манівео в будь-якому випадку залишаться.

Чи можливо видалити всі свої дані з Money Veo?

Видалити повністю всі дані з кредитора, так щоб вони більше не були йому доступні, неможливо. Компанія на підставі Ваших даних будує скорингові моделі (система прийняття рішень про видачу або невидачу позики на підставі видач попереднім клієнтам). Також мікро кредитна організація зберігає ці дані для того, щоб коли Ви звернетеся до неї за допомогою, вона могла подивитися графіки Ваших платежів та прийнятий рішення про видачу Вам грошей.

Якщо Ви заблокуєте аккаунт, то Ваші дані МФО буде бачити все одно, вони нікуди не зникнуть.

Що потрібно зробити, щоб видалити особистий кабінет Moneveo? Інструкція!

 1. Необхідною умовою блокування профілю на сайті, є відсутність заборгованості і діючих позик. Тому необхідно повністю погасити борг.
 2. Зайдіть в свій особистий кабінет на сайті за допомогою логіна і пароля.
 3. Перейдіть у вкладку «персональна інформація» в особистому кабінеті.
 4. У нижній частині сторінки буде кнопка «заблокувати». Натисніть її!
 5. Підтвердіть блокування особистого кабінету.

Після блокування облікового запису Ви не зможете брати кредити в компанії до моменту поки не розблоковуєте свій аккаунт.

Як розблокувати аккаунт після блокування?

 1. Зайдіть на офіційний сайт манівео.
 2. У верхній частині екрану натисніть на кнопку «Увійти».

 Манівео

 1. Дотримуйтесь подальшої інструкції на сайті компанії.
Рейтинг: 3 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?