Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Як взяти кредитЯк взяти кредит? Питання з дуже простою відповіддю. Берете паспорт, ідентифікаційний код, вибираєте фінансову установу і подаєте заявку на отримання грошей. Нічого складного, але народжується наступне питання – як обрати кредитну установу? Також на ринку фінансових послуг присутні багато кредитних продуктів, в залежності від ваших потреб, слід обирати індивідуальні умови кредитування.

Отже, далі ми розглянемо більш детально тему отримання кредиту в Україні.

Види кредитних продуктів

На великому фінансовому ринку України і Києва можна виділити наступні види кредитних продуктів:

 • Споживчий кредит – один із найпопулярніших видів кредиту, що оформляється населенням, як правило за сприяння крупних торгових мереж. Банки охоче видають такі позики, бо за короткий проміжок часу можна отримати хороший плюс а грошовому еквіваленті.
 • Іпотечне кредитування – вид кредиту, що видається для покупки нерухомості і характеризується низькими відсотковими ставками в порівнянні з терміном протягом якого потрібно погасити іпотеку. Такі кредити можуть видаватися строком на 5, 10, 20 років. В багатьох країнах це єдиний, по справжньому дієвий, механізм, що є рушійною силою для ринку нерухомості.
 • Мікро кредити – вид кредиту, переважно онлайн, що видається швидко, без особливих вимог, але має високу процентну ставку у порівнянні з банківською позикою. Може стати хорошим рішенням як кредит до зарплати.

Також, можна розділити кредити на певні категорії відносно способу видачі.

 • Кредит онлайн – найбільш поширена форма позики на сьогодні не тільки в Україні. Легко, швидко не виходячи з дому кожен бажаючий може поправити своє фінансове положення.
 • Кредит готівкою – класична форма отримання грошової позики. Як правило, супроводжується бюрократичною тяганиною у відділеннях банків. При такій процедурі ви можете отримати готівку просто в руки.
 • Споживчі кредити – при оформленні споживчого кредиту, ви можете не контактувати з грошима взагалі. На руки ви отримаєте техніку яку оплатив банк, а вже в обумовлені терміни ви розрахунок проходить частинами безпосередньо з банківською установою.

Що потрібно для оформлення позики?

Все залежить від виду позики яку ви обрали. Залежно від установи та форми кредиту, перелік документів може відрізнятись. На сьогодні існує тренд згідно якого йде мінімізація документообігу, а тому список документів для оформлення теж стає мінімальним. Як правило для оформлення позики потрібно мати.

 • Паспорт громадянина України. Важливо! Не копію завірену нотаріально, не посвідчення водія, тільки паспорт.
 • Ідентифікаційний код. За допомогою якого вас ідентифікують як платника податків та оцінюють вашу платоспроможність.
 • Довідку про доходи. Бажано мати постійне місце роботи мінімум пів року. Чим більша у вас зарплата і чим довше ви працюєте без зміни місця роботи, тим більші шанси отримати позику.
 • Контактні дані, можна телефони, родичі, друзів, того хто може бути вашим поручителем.

Окремий перелік документів потрібен підприємцям. Для них необхідно мати свідоцтво про реєстрацію підприємства або витяг з єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб підприємців. Список уточнюйте у фін установі, він може суттєво відрізнятись (мати спрощену форму).

Кредит чи кредитка?

Багато банків видаючи своїм клієнтам картки, паралельно пропонують кредитки. Кредитна карта має свої переваги перед іншими видами кредитування. Головне, це те що не потрібно нічого оформляти ви просто маєте власний ліміт на витрату кредитних грошей. Але будьте уважні, основний розрахунок на те , що ви не контролюєте суми які витрачаєте. Тому варто обмежувати кредитні ліміти, щоб у кінці місяця не отримати «приємний» бонус у вигляді заборгованості перед банком.

Причини відмови в наданні кредиту

Причин відмов може бути багато і кредитні організації не зобов’язані про них повідомляти. З досвіду позичальників та інсайдів від працівників банків можна зробити перелік найпоширеніших причин відмов у наданні кредиту.

 • Відсутність документів. Для оформлення позик, наявність паспорту обов’язкова.
 • Погана кредитна історія. Якщо ви винні гроші банку, то скоріш за все новий кредит (поки ви не розрахуєтесь), новий банк вам не видасть.
 • Не вірно заповнені дані при оформленні документів. Фінансова установа таку помилку може розцінити як шахрайство.
 • Відсутність постійного місця роботи. В кожного банку своя система оцінки платоспроможності клієнта, але головна умова для багатьох – це постійне місце роботи.

У кого брати кредит?

В залежності від власних потреб, слід обирати фінансову організацію та вид кредиту. Якщо ви хочете купити житло, то вам точно потрібна іпотека. Якщо терміново потрібна не велика сума грошей (наприклад до зарплати), то краще обрати кредит онлайн. Мікро кредити є чудовим фінансовим помічником на короткий термін в довгу такі кредити краще не брати так як доведеться суттєво переплатити та і велику суму не видадуть.

Серед багатьох МФО можна відмітити декілька. Дінеро, УкрПозика, Манівео – серед багатьох мають хороші ставки по кредитах, а головне своїм першим позичальникам видають гроші під нуль відсотків.

Беручи в борг слід реально оцінювати свої можливості. Рано чи пізно будь які позики потрібно повертати. Які б хороші не були умови кредиту на початку співпраці з фін установою, для боржників вони перетворяться в тяжку нішу. Беручи гроші в борг повертайте їх. Кредит, при правильному підході може стати реальним помічником у Вашому житті.

Рейтинг: 5 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?