Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Як отримати кредит без офіційної роботи?У житті кожного з нас бувають ситуації, коли терміново потрібні гроші. При цьому Ви не маючи офіційної роботи, не можете отримати гроші в банку, так як там вимагають довідку про доходи з роботи або самі перевіряють Ваші доходи, через відрахування в податкову. На допомогу в цьому випадку приходять сервіси онлайн кредитування, такі як укрпозика, які не вимагають офіційного працевлаштування.

Дані сервіси з одного боку беруть дуже високі відсотки - в районі 2% в день, що обумовлено великим ризиком неповернення. Але, більшість з них видають перший кредит під 0%, для того, щоб напрацювати клієнтську базу.

Чому банки не видають кредити без офіційного працевлаштування?

Фінансові інститути, такі як банки, дуже ретельно ставляться до ризик менеджменту і не дозволяють собі мати ризиковий кредитний портфель. При кредитуванні фізичних осіб, однією з оцінок ймовірності повернення кредиту, є дохід людини. Банки перевіряють цю інформацію за допомогою довідки про доходи, яку підприємства можуть видати тільки, якщо ви працюєте офіційно.

При неофіційному працевлаштуванні, довідку Ви отримати не можете і банк не вірить Вам на слово, а видавати гроші без підтвердження їм не вигідно, так як на підставі статистичних даних, банк визначив, що загальна сума видана людям без офіційного працевлаштування, більше ніж сума повернута з відсотками банку.

Чому МФО видають кредити без офіційної роботи?

МФО займається зовсім іншим видом кредитування в порівнянні з банками. Вони спеціалізуються на короткострокових кредитах до 30 днів під високий відсоток - від 1% до 2% в день. МФО на підставі статистичних даних, порахували, що 1 клієнт бере кредит в середньому близько 7-9 разів, тому вони ввели кілька нововведень у порівнянні з банками:

  1. Онлайн сервіси кредитування видають кредити людям без офіційного працевлаштування, тому, що їм це вигідно - тобто гроші видані всім безробітним менше ніж гроші тих безробітних, які повернули борг з відсотками.
  2. Майже всі сервіси кредитування видають позики першим клієнтів без відсотків. Це обумовлено тим, що сервісу вигідно дати 1-й раз гроші безкоштовно, а заробити на клієнті вже в наступні рази. Цим можуть скористатися люди без офіційної роботи, взявши суму без відсотків на термін до 15 днів і якщо до кінця терміну не буде грошей повернути борг, то можна перекредитуватися в аналогічній компанії під 0%. Так як таких компаній на ринку України близько 50 штук, то можна зайняти грошей приблизно на рік не заплативши при цьому ніяких відсотків.

Що потрібно, щоб отримати кредит без офіційного працевлаштування?

Як було написано вище, кредит без офіційного працевлаштування можна отримати в так званих мікро кредитних організаціях. Але це не означає, що не потрібно ні яких документів. Нижче представлені вимоги, яким потрібно відповідати, щоб отримати позику:

  • Ви повинні бути громадянином України і у Вас повинен бути паспорт (або id карта) та ідентифікаційний код - копії яких Ви повинні надати в електронному вигляді.
  • У вас повинен бути мобільний номер телефону. Номер необхідний для того, щоб співробітник фінансової організації міг з Вами зв'язатися і уточнити інформацію яку Ви вказали або якщо Ви не правильно вказали які ні будь дані на сайті МФО.
  • Наявність електронної скриньки. Електронна пошта потрібна для того, щоб Ви могли ознайомиться з кредитним договором.
  • Ви повинні мати банківську карту будь-якого українського банку, так як гроші переводяться онлайн на картку. Якщо її у Вас немає, то і грошей Ви не зможете отримати.
Рейтинг: 5 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?