Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Хто бере кредит в УкраїніВ даній статті зібрана узагальнена інформація про тих хто бере кредити в Україні. А також причини звернень, географія та ін.

На які цілі беруть кредити

  • В зв’язку з тяжким матеріальним положенням, причиною частого зверненням за кредитом є неможливість оплатити щоденні витрати. Як не сумно це констатувати, але щоб задовільнити свої побутові потреби (оплата комунальних послуг у зимовий період, покупка дитячих товарів) багатьом українцям доводиться позичати. 
  • Друге місце нашого рейтингу належить – покупці побутової техніки та електроніки. Для більшості громадян купити пральну машину в один платіж важко. Але в сучасній оселі такий атрибут потрібен.
  • Ремонт квартири, техніки чи автомобіля. Ремонтувати це не купувати нове. Тому не маючи можливість для ремонту люди приймають рішення брати кредит. 
  • Дорожчання енергоресурсів змушує вкладати гроші у більш ефективні технології. Утеплення будинків, заміна вікон, заміна ламп розжарювання на ЛЕД лампи. На таку модернізацію беруть позики, що зрештою окуповуються.

Загалом ніша кредитування стрімко розвивається. З новим витком розвитку Української економіки всі чекають розвитку іпотечного кредитування, щоб цей вид кредитування увійшов до п’ятірки лідерів.

Географія кредитів

Найменше кредитів беруть у великих містах, а точніше у мегаполісах із чисельністю понад 500 тис населення. Всього 2 відсотки від загальної кількості споживачі користуються кредитами. У менших містах кредити беруть більш охоче, ця цифра там сягає понад 5 %. Найбільше кредитів беруть жителі сільської місцевості, там відсоток закредитованого населення сягає 30.

Соціальний статус

За кредитами більше звертаються жінки – це 54 %, а от чоловіки відповідно менше схильні позичати. При чому найбільше позичають саме сімейні пари, це близько 73 відсотків населення. Молодь рідше бере кредити, серед людей віком до 30 років всього 14 % позичають гроші. Саме більше позичають люди у віці 50 плюс років, та найбільш соціально незахищені верстви населення.

Види позик

  • Іпотечне кредитування. Слабо розвинений в Україні вид кредиту. Основна його ціль, видача грошей для покупки нерухомості. Даний вид позики не дуже популярний серед населення, так як його вартість значно вища за подібні кредитні продукти за кордоном. Це обумовлено слабкою економікою нашої держави. 
  • Споживчі кредити. Більшість електроніки в крупних торгових мережах купується по такій системі. Ви не контактуєте з грошима. Після покупки техніки, відповідно до договору, ви оплачуєте борг банку, котрий попередньо оплатив техніку магазину.
  • Кредит онлайн. Мікрокредити саме частіше асоціюються з онлайн позиками. Популярний вид кредиту, особливо коли потрібна невелика сума, терміново на декілька днів.

Як віддати кредит?

Найчастіше кредити віддають з заробітної плати. Інколи гасять із непостійних, не регулярних доходів. Користуються підробітками спеціально для виплати позики. Рідше пенсіями та соціальними виплатами. 

В скрутну хвилину можна й пере кредитуватися. Якщо ми говоримо про онлайн кредити і мікропозики то хороші умови для кредиту надає Cashpoint. Маючи велику географію своїх відділень, організація представлена у всіх містах та містечках України, може видати фінансову допомогу, для будь яких потреб. 

Рейтинг: 5 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?