Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Чому Манівео не кредитує Донецьку область?Мікро фінансова організація (МФО) ManiVeo - лідер ринку України з онлайн кредитування. МФО не тільки лідер, але і першовідкривач в Україні, тобто вона першою почала надавати такі послуги і можна сказати зародила даний ринок поєднавши фінансові та інформаційні технології, які дозволили отримувати громадянам гроші до зарплати на картку за лічені хвилини. Дані умови дуже вигідні людям, тому, що дозволяють отримати гроші за короткий термін і майже в будь-якій точці України. Мінусом є тільки процентна ставка, яка досягає 2% в день при повторних кредитах (при першій позиці відсотків немає), але вона настільки велика при маленькому терміні кредитування - кредитор видає гроші на термін до 30 днів.

Настільки цікавими умовами компанія отримала чимало лояльних клієнтів, а завдяки своїй медійній рекламі компанії більшість громадян хочуть взяти кредит, але компанія не видає кредити жителям Донецької, Луганської областей, а також у Криму.

Чим обумовлена ​​не видача позик жителям Донецької області?

Як Ви все знаєте, частина Донецької області знаходиться в тимчасово непідконтрольною Україні, території. Тобто фактично на цій території не діють закони України і відповідно виданий там кредит дуже складно, а в більшості випадків і неможливо «вибити» навіть за допомогою рішення суду і виконавчої служби.

Якщо з тимчасово окупованою територією зрозуміло, то чому не видають кредити на частини Донецької області підконтрольній території України? Справа в тому, що будь-яка комерційна організація в Україні працює тільки з метою отримання прибутку і Манівео тут не виняток. Провівши аналіз за допомогою статистичних моделей, компанія зрозуміла, що видавати кредити не вигідно на цій території, тому, що за один проміжок часу сума видачі грошей всім людям в даному сегменті менше, ніж сума повернулися грошей до кредитору, тобто він працює в збиток.

Що робити, якщо потрібні гроші, а Манівео не працює з Донецькою областю?

  1. На ринку України існує достатня кількість аналогічних компаній, які видають гроші на даній території, до таких компаній належить один з лідерів оффлайн кредитування - МФО БистроЗайм.
  1. Напевно у Вас є родичі, які проживають в інших регіонах України. Ви можете попросити їх, щоб вони взяли кредит на себе. Дана ідея не з кращих і краще скористатися пунктом 1.
  2. Трохи аналогічний спосіб з 2-м пунктом, який вимагає допомоги родичів з інших регіонів. Ви можете прописатися в їх житло і Вам стане доступні позики від компанії Манівео.
  3. Скористатися кредитною карткою, відкритою раніше. Банки, як правило, не відкривають зараз кредитних лімітів, але якщо, Ви раніше відкрили кредитну карту, то Ви можете скористатися грошима звідти.
  4. Зайняти гроші у друзів і товаришів. У важкий момент Ви можете попросити грошей у борг у своїх знайомих і перевірите заодно хто вам справжній друг, а хто ні.
  5. Якщо у Вас є непотрібні коштовності, Ви можете звернутися в ломбард, коли Ви поправите своє фінансової положення Ви зможете викупити коштовності з ломбарду.
  6. Ви можете піти на тимчасову підробіток - на роботу там де платять гроші кожен день. Інформацію про дану роботу шукайте в місцевій газеті або на дошках оголошень.
  7. Також можна зайнятися збором втор сировини, яку можна здати і заробити додаткових грошей. Даним пунктом слід користуватися в крайньому випадку.
Рейтинг: 5 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?