Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Манівео коллекторам продав борг, що робити?Багато клієнтів фінансової компанії MoneyVeo, які прострочили виплати по кредитах дивуються від дзвінків колекторів і вважають їх діяльність незаконною і відмовляються від оплати кредиту. Чи правильно вони чинять і що робити в даній ситуації піде мова в даній статті.

Так звані колектори насправді працюють в правовому полі України і не порушують закон, тобто можна вважати, що їх діяльність законна. З юридичної точки зору їх діяльність незаконна, тому що не існує закону, який регулює їх діяльність.

Компанія манівео і будь-яка інша компанія продає борг колекторам абсолютно на законних підставах, це прописано як в договорі так і в законі про право кредитора переуступити борг в разі прострочення заборгованості.

Що робити, якщо до Вас зателефонували колектори і вимагають погасити борг манівео?

Якщо одного разу до Вас подзвонив колектор і вимагає погасити борг, то це не означає, що він діє незаконно. Перше, що потрібно дізнатися у колекторів це на якій підставі вони до Вас телефонують. Тут може бути 2 варіанти: або вони уклали договір комісії з манівео - тобто надають її інтереси і вимагають погасити борг в компанію в якій ви брали кредит, або вони викупили борг і вимагають, щоб Ви сплатили борг їм.

Якщо колектора викупили борг, то Ваші дії повинні бути наступними:

  • Попросити і настояти про підтвердження продажу боргу, тобто щоб колектора надали Вам договір між ними і компанією манівео. Якщо вони відмовляються надавати Вам такий договір, то швидше за все це шахраї.
  • Якщо компанія Вам надала договір, то проконсультуйтеся з юристом на справжність даного договору. Якщо договір реальний, то колектора вимагають сплати боргу абсолютно законно.

Колектора будуть робити те ж саме, що і колекторський відділ початкового кредитора, за винятком того, що будуть більш настирливими і не будуть соромитися у виразах, так як Манівео дорожить своїм ім'ям і їй краще продати борг ніж потрапити в скандал.

Колектора будуть робити наступні дії:

  • Будуть задовбувати Вас і Ваших родичів щоденними дзвінками.
  • Будуть слати Вам смс з вимогою сплатити борг.
  • Якщо сума боргу велика, то колектора можуть робити особисті виїзди до Вас для проведення роз'яснювальної роботи. Дані виїзди абсолютно законні і вони як правило застосовують лише психологічний тиск. Фізично Вам загрожувати ніхто не буде (Ми ж не в 90-х).
  • Колектори можуть подати на Вас до суду з вимогою повернути борг. У судовій практиці України в таких випадках виграють Колектори.

В загальному колектори будуть робити такі дії, що Ви будите пам'ятати про свій кредит щодня і він буде Вам мерещятися. Найкращим Варіантом для Вас буде перекредитуватися в іншому МФО під 0%, наприклад в Укрпозіка - так Ви позбудетеся від психологічного тиску, а кредит Вам погашати в будь-якому випадку доведеться.

Що можуть забрати колектори у боржника?

Як вже було сказано на початку статті, колектори можуть працювати на підставі обмови комісії з кредитором, так і на підставі повного викупу боргу.

Як в першому так і в другому випадки колектори не мають права у Вас нічого забрати. Так в першому випадку колектора діють на підставі договору комісії з кредитором і всі претензії виставляє банк. У 2-му випадку, коли колектора викупили борг, вони нічого забрати у Вас не можуть.

Ви можете втратити своє майно, тільки в тому випадку, якщо колектора подадуть на Вас у суд і Ви його програєте. Забирати майно буде у Вас в даному випадку виконавча служба, а не колектора. Це окрема історія, яка не освітлюється в даній статті.

Рейтинг: 3 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?