Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Чому не схвалюють кредит онлайнБеручи кредит, позичальник повинен розуміти, що будь яка фінансова установа має законне право без пояснення причин відмовити у видачі позики. Дана обставина фіксується у всіх кредитних договорах, і обговорюється при оформленні документів. МФО теж не зобов’язані повідомляти своїм клієнтам причину по якій відмовлено у видачі кредиту. Станом на сьогодні, на ринку склалась ситуація, в якій банківські кредити стали не такими доступними як кредити онлайн. Що може вплинути на прийняття рішення тією чи іншою фін установою?

Почати слід з такого поняття як скоринг. Простими словами, скоринг – це процес прийняття рішення про видачу позики. Цей процес у багатьох МФО автоматизований і включає в себе обробку великої кількості даних та враховує багато факторів.

Чому відмовляють банки

  1. Низькі доходи громадянина. Обов’язковим атрибутом у видачі кредиту банком є довідка про доходи. Це документ на основі якого і іде розрахунок платоспроможності клієнта.
  2. Погана кредитна історія. Бюро кредитних історій України збирає інформацію про всі негативні етапи Ваших дій відносно отриманих позик. Всі заборгованості, різного роду порушення зобов’язань. Різні фін установи по різному аналізують отриману інформацію.
  3. Попадання до «чорного списку». Багато компаній ведуть практику чорних списківв, куди можна потрапити навіть не підозрюючи того. Якщо говорити в контексті банків, то людям з цього списку кредитів не дадуть.
  4. Не правильно заповнена заявка на кредит. При оформленні документів, важливо, надавати достовірну інформацію про себе. Часто, банальна опечатка може послужити відмовою в позиці.
  5. Часта зміна мість роботи. Шанси невеликі у тих хто часто міняє роботу (період роботи на одному місці складає менше року). Дана категорія громадян прирівнюється до людей що не мають постійного доходу, а таким людям видавати кредит ризиковано.
  6. Кредит в іншому банку. Банки не охоче кредитують тих у кого є борги в інших установах. За логікою ризики втрати платоспроможності такого клієнта дуже високі.
  7. Вік людини. Якщо позичальник на пенсії, і має вік що перевищує 60 років, він автоматично попадає у список не бажаних клієнтів для банку. Біда наших пенсіонерів – тотальна нестача грошей.

Причин відмовити може бути багато, банки не розкривають свої скоринкові моделі. Вище перечислені найбільш очевидні і загально відому серед них.

Причини відмови в онлайн позиці

МФО також можуть відмовляти своїм клієнтам у видачі онлайн позик. Але загалом отримати гроші в мікрофінансовій організації набагато простіше як і з точки зору самої процедури подачі документів так і з точки зору шансів на успіх. Відмовити можуть з наступних причин:

  • Погана КІ. За аналогією з банками МФО теж дивляться на кредитну історію клієнтів. Хоч вимоги і не такі сурові, та якщо ви маєте багато не сплачених боргів то скоріш за все отримаєте відмову.
  • Невірно вказані особисті дані. Перевіряючи достовірність даних анкети співробітники кредитної установи зіштовхуються з обманом зі сторони позичальника. Не бажаючи платити борги та в пошуках легких грошей багато хто вдається до шахрайства. Такі клієнти отримують відмову.
  • Відсутність українського громадянства. Для отримання онлайн позики обов’язково мати паспорт громадянина України. Нерезиденти гарантовано отримують відмову.

Хто кредитує під 0 відсотків

Висока конкуренція на ринку мікрокредитів позитивно впливає на зменшення відсоткових ставок різними МФО. У компанії Укрпозика, на постійній основі діє спеціальна пропозиція «першим клієнтам кредит під 0 відсотків». Єдине що одразу велику суму отримати не вийде. Але при подальшому користуванні сервісом суми для позик зростають.

Рейтинг: 5 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?