Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Акція MyCredit божевільний Oh My рік 13.12.2019-15.01.2020Сервіс онлайн кредитування MyCredit запускає новорічний розіграш для своїх клієнтів до НГ 2020. Для того, щоб брати участь в розіграші iPhone 11, ноутбука Xiaomi і путівки в Єгипет на 2-х, а також отримати гарантований приз - промокод, потрібно взяти кредит на суму від 1000 гривень і строком від 3-х днів в період проведення акції з 13-го грудня 2019 року по 15 січня 2020 року і зіграти, і пройти 3 рівня гри на сайті компанії.

Розіграш призів відбудеться 16-го січня з допомогою незалежного сервісу random.org.

Призи, які будуть розігруватися в акції:

Щоб стати учасником розіграшу потрібно крім взяття кредиту, пройти один з трьох рівнів гри, а краще все 3 рівня, так як проходження кожного рівня дає право на участь в окремому розіграші.

1-й рівень: На першому рівні гри потрібно покататися на надувному банані і зібрати 10 предметів які пов'язані з машиною і людьми. Приблизний час проходження 1-го рівня - 5 хвилин. Якщо Ви пройшли цей рівень, то Ви отримаєте гарантований подарунок у вигляді промокодом на 50%, який можна використовувати в період з 13.12.2019 по 1.02.2020 року. Також Ви стаєте учасником розіграшу сучасного смартфона iPhone 11, який відбудеться 16 січня.

2-й рівень: На другому рівні гри потрібно запустити ялинку-ракету в космос, для цього потрібно зібрати 10 предметів пов'язаних із запуском ялинки. Час необхідний для проходження даного рівня складає 3 хвилини. Гарантований подарунок після проходження даного рівня є промокод на знижку в розмірі 60%, який можна використовувати з 13.12.2019 по 15.01.2020 року. Також після проходження даного рівня Ви стаєте учасником розіграшу ноутбука Xiaomi Mi NoteBook Air.

3-й рівень: На 3-му рівні гри потрібно влаштувати бал для Попелюшки на пляжі. Для цього потрібно зібрати 10 предметів які пов'язані з пляжем і вечіркою. 3-й рівень гри можна пройти за 2 хвилини. Якщо Ви пройдете цей рівень, то отримаєте гарантований промокод на знижку в розмірі 65% і він буде діяти з 13.12 по 15.01.2020 року. Також Ви станете учасником розіграшу головного призу путівки на 2-х до Єгипту в місто Шарм Ель Шейх в 5-ти зірковий готель на 7 ночей.

Для того, щоб отримати гарантовані промокоди, а також право на участь в розіграші потрібно оформити кредит від 1000 гривень, строком від 3-х днів, а також заповнити форму, яка буде доступна після проходження кожного рівня гри. Щоб взяти участь у розіграші 3-х призів, потрібно пройти 3 рівня і після проходження кожного з них - заповнити форму.

Процедура вибору переможців в акції та отримання подарунків

Визначення переможця буде відбуватися 16-го січня 2020 року з допомогою сервісу random.org, причому буде проходити онлайн трансляція на сторінці mycredit.ua в соціальній мережі інсатрамм.

Сервіс буде використовуватися 3 рази відповідно з кожним рівнем гри. Так переможці будуть знаходитися вгорі списку після кожного запуску. При першому запуску буде розігруватися смартфон, при другому - ноутбук, при третьому - тур в Єгипет.

На сайті компанії будуть опубліковані імена та по батькові переможців, а також номери їх договорів.

Компанії сповістить всіх переможців шляхом смс повідомлення про виграш, альфа ім'я смс буде mycredit.

Після оповіщення всіх переможців, вони повинні надіслати на електронну пошту компанії заявку на отримання призу, а також копії паспорта та ІПН протягом 5-ти днів з моменту оповіщення.

Далі компанія протягом 7-ми днів з моменту отримання документів зобов'язується надіслати приз Новою Поштою.

Рейтинг: 5 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?