Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Як переоформити кредит на іншу людину?У фінансовому плані у кожного Українця може піти щось не так і у нього може виникнути питання: чи можна переоформити кредит на іншу людину? Законодавство України прямо не забороняє цього робити, але тут є свої нюанси. Дане питання може виникнути в разі втрати працездатності, втрати роботи, розлучення або інших форс мажорних ситуацій. Про процедури переоформлення кредиту і згоди яких сторін потрібні, щоб зробити дану процедуру читайте далі.

Чи можна «повісити» кредит на іншу людину без його згоди?

Законодавство України свідчить, що для оформлення кредиту потрібно особиста присутність людини на якого оформляється кредит, тому оформити на нього кредит не можливо. Існує ситуація, коли є довіреність на проведення всіх фінансових операцій людини і в даному випадку теоретично це зробити можна. Але є такий нюанс, що для переоформлення кредиту потрібна згода банку, а він в свою чергу зацікавлений у своєчасному погашенні кредиту і буде перевіряти платоспроможність даної людини, і повідомить йому з імовірністю 100% про його згоду на проведення даної юридичної процедури.

Як переоформити кредит на іншу людину з його згоди?

У законодавстві України процедура переуступки боргу не заборонена і не дозволена - тобто не регулюється, отже процедуру переоформлення провести юридично можна.

Для переоформлення кредиту потрібна згода не тільки людини на якого буде переоформлений кредит, а й кредитора (на бомжа повісити кредит у Вас не вийде), так як він є однією із зацікавлених сторін. Кредитору вигідно таке переоформлення тільки в тому випадку, якщо Ви доведете, що дана людина поверне кредит швидше і у нього хороший кредитний рейтинг. Як правило банк погодиться на переуступку боржника тільки в разі підняття процентної ставки, так як ризики зростуть не повернення кредиту.

Інструкція по переписати кредиту на іншого:

  • Спочатку Вам потрібно знайти людину яка погодиться взяти на себе зобов'язання за кредитним договором. Це зробити не просто, так як мало хто з Ваших знайомих погодиться на це і їх потрібно дуже сильно переконати, що Вам це необхідно, і це єдиний спосіб вирішити дану проблему.
  • Перевірити кредитну історію в УКБІ людини яка погодилася взяти на себе зобов'язання по кредиту. Це потрібно зробити для того, щоб банк погодився на процедуру перепису кредиту, так як він не погодиться на цю процедуру, якщо у людини низький рейтинг.
  • Підготувати документи, які підтверджують Вашу причину переоформлення кредиту, наприклад свідоцтво про розлучення або довідка про ПМЖ в іншу країну. Справа в тому, що банк погоджується або не погоджується на цю процедуру добровільно і не зобов'язати погоджуватися на переоформлення кредиту.
  • Далі потрібно прийти у відділення банку з людиною, яка візьме зобов'язання на себе, написати заяви і чекати рішення банку. Відповідь банку буде протягом тижня.

Як переоформити автокредит на іншого?

Необхідність переоформлення кредиту під заставу авто дуже часто виникає в нинішніх реаліях. Справа в тому, що авто, яке взято в кредит, не можна продати без відома банку. Тому угоду потрібно проводити тільки за згодою банку. Після проведення операції, авто все також знаходиться в заставі у банку, але кінцевим боржником банку є не Ви, а людина яка купила у Вас автомобіль.

У нинішній час переоформлення кредиту досить складна процедуру, яку краще уникнути. Одним із способів уникнути перепису кредиту, це взяти нову позику на ту людину, на якого хочете переписати кредит в ukrpozyka, так як позики дана компанія видає без відсотків при першому зверненні.

Рейтинг: 5 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?