Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Чому Манівео не дає кредит?Компанія MoneyVeo лідер українського ринку мікро кредитування. Дане МФО працює на ринку України вже більше 5-ти років. За час існування зарекомендувала себе як надійний партнер у вирішенні короткострокових фінансових проблем. Більшість людей звертається в дану компанію, коли потрібні гроші терміново - протягом 20 хвилин, та ще й на карту. У банках в даному випадку отримати кредит нереально, тому більшість людей в Україні звертаються в фінансову компанію Мані Вео.

Багато людей, які звертаються в кредитну організацію, думають, що гроші вони отримають в будь-якому випадку. Хоч відсоток схвалень заявок більше 70%, Манівео все ж може Вам відмовити у видачі позики, тому що має свій кредитний скоринг і свою систему оцінки ризиків неповернення кредиту (така ж система є і у банків, тільки в фінансових компаніях, які видають гроші онлайн на карту, така система більш лояльна до позичальників, за рахунок більш високих відсотків).

Причини через які Money Veo відмовляє у видачі кредиту?

Щоб отримати кредит в будь-якій мікро фінансової організації потрібно відповідати певним вимогам. Ці вимоги потрібні для ідентифікації Вас як особистості, виконання законодавства України, технічні вимоги, а також умови проходження кредитного скорингу кредитора. Всі вимоги будуть перераховані нижче:

  1. Для виконання законодавства України, Ви повинні бути громадянином нашої чудової країни. Це пов'язано з тим, що ліцензія манівео і інших МФО дозволяє їм працювати тільки з громадянами. Тому, якщо, Ви не громадянин, хоча і резидент, то в Видачі Вам відмовлять не тільки в Манівео, але і в інших фінансових компаніях.
  2. Щоб ідентифікувати Вас і перевірити Вашу кредитну історію у Вас повинен бути ІПН і паспорт (або id карта, яка рівносильна паспорту) - копії цих документів Ви повинні завантажити в особистому кабінеті. Якщо у Вас одного з цих документів немає (або обох), то сенсу подавати заявку навіть немає. Як і в попередньому пункті, не в одній фінансовій організації без цих документів займ отримати неможливо.
  3. Ви повинні проживати і мати реєстрацію на території України. Цього вимагає кредитор, для зменшення ризиків неповернення кредиту. Поставте себе на місце кредитора: Ви б позичили гроші людині, яка проживає в іншій країні і зв'язатися з нею не можливо.
  4. До технічних вимог відноситься наявність у Вас банківської карти українського банку. Карта потрібна для того, щоб на неї перерахувати кредитні гроші. Якщо карти немає, то і грошей відповідно Ви отримати не зможете. Якщо у Вас є картка закордонного банку, то гроші на неї Ви також отримати не зможете, так як в зв'язку з боротьбою з шахраями, компанія не перераховує гроші за кордон.
  5. У вас повинен бути доступ до інтернету. Вимога обумовлена ​​тим, що заявки в епоху інформаційних технологій можна подати тільки онлайн. Немає інтернету - немає можливості подати заявку.
  6. У вас повинен бути номер мобільного телефону, причому той до якого підв`язана Ваша банківська карта. Номер необхідний, для підтвердження, що саме Ви є власником картки, а також для уточнення Ваших даних і їх перевірку менеджером компанії манівео.
  7. На момент подачі заявки Ви повинні бути повнолітнім, тобто Вам повинно бути не менше 18-ти років. Відповідно до закону України, особам які не досягли 18-ти років, кредити видавати не можна.
  8. У Вас повинна бути не негативна кредитна історія. Тут є свої нюанси. Так як компанія видає кредити навіть з поганою кредитною історією. Вам можуть дати кредит, якщо Ви є злісний не платник в інших фінансових організаціях, але можуть і відмовити. Точно Вам відмовлять у видачі грошей, якщо у Вас є діючий прострочений кредит в компанії Манівей.
  9. Так само у МФО є свій кредитний скоринг, який заснований на статистичних даних людей, які брали кредит в минулому, і не повернули кредит, тобто відносяться до зони ризику. Наприклад: Якщо Ви жінка з дитиною і в розлученні до 23 років і з рівнем щомісячного доходу 5000 гривень (Сегмент даної аудиторії в даній статті випадковий і це не означає, що такій жінці не схвалять займ), Вам можуть відмовити у видачі тому, що на підставі статистики в минулому загальна сума грошей яка була видана такій аудиторії менше, ніж сума повернутих грошей в компанію. Це логічно, тому що Моней Вей працює як і будь-яка інша комерційна організація виключно заради отримання прибутку.
  10. Помилки при заповненні заявки. Наприклад, якщо Ви вказали ІПН і ПІБ в заявці одне, а в бюро кредитних історій відображається інше ПІБ до даного ідентифікаційного коду, то Вам відмовлять у видачі кредиту.

Що робити, якщо МаніВео відмовила у видачі кредиту?

Компанія Манівео, хоч і займає лідируючі позиції, вона не єдина на ринку України. Всього таких компаній налічується понад 60 штук, причому у кожної з них свій кредитний скоринг і свої вимоги до Видачі позики. Тому якщо Вам відмовили, то слід подати заявку в іншу аналогічну компанію. Повний список таких компаній знаходиться за посиланням https://big-orange.com.ua/uk/online-credit-card

Рейтинг: 5 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?