Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Чому військовим не дають кредит в Україні?Військовослужбовці досить специфічна категорія громадян, до яких банки та інші фінансові установи відносяться по іншому в порівнянні з простими цивільними особами. Справа в тому, що з приводу військовослужбовців можуть з'явиться додаткові закони, які обмежують нарахування їм відсотків, що в свою чергу не вигідно кредитним компаніям.

Також виходячи зі специфіки роботи військовослужбовців, з них досить проблематично «вибити» борги, адже вони досить натреновані з психологічної точки зору.

Банки не дають кредит до кінця проведення АТО військовослужбовцям!

Держава досить добре захищає права військовослужбовців. Так 7 серпня 2014 року було прийнято закон «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей». Відповідно до даного закону, до завершення особливого статусу тимчасово окупованих територій, банкам заборонено або обмежено можливість нараховувати відсотки по кредитах військовослужбовцям. Відповідно до даного закону будь-який військовий у якого є діючий кредит, може не платити відсотки до кінця завершення АТО і відсотки йому нараховуватися не будуть. Причому дана норматива передбачена не тільки для тих військових, які перебувають в зоні АТО, але і всім військовослужбовцям як контрактної, так і строкової служби незалежно від того були коли-небудь вони в зоні АТО або не були. Тобто по суті військові мають безстрокові кредитні канікули, які не закінчуються вже на протязі п'яти років.

Будь-який банк працює з метою отримання прибутку, а як можна отримувати прибуток, якщо не нараховувати відсотки. Тому фінансові інститути прийняли рішення не видавати кредити військовим. За кредитними картками в банках обмежили кредитний ліміт до рівня фактичної заборгованості та під час внесення на карту грошей, кредитний ліміт зменшується до 0.

Що робити військовим якщо терміново потрібні гроші, а банки грошей не дають?

Так як банки кредити не дають у багатьох військових при виникненні фінансових труднощів виникає патова ситуація, адже гроші потрібні ще на вчора, а банки відмовляють у видачі позики. Тут на допомогу приходять так звані мікро кредитні організації, які видають гроші до зарплати на термін до 30 днів, і сума, яка видається до 10000 гривень. Серед даних компаній виділяється кредитна компанія creditkasa, яка видає перший кредит під 0%.

Ви можете запитати: Чому банк не видає кредити, а МФО видасть позику?

Справа в тому, що основною моделлю бізнесу мікро кредитних організацій є оцінка ризиків неповернення клієнтом виданих коштів на підставі даних про клієнта, таких як стать, повернення, соціальний стан, рівень доходу, сімейний стан, наявність дітей і т.д. Видавши грошей Вам під 0%, кредитна організація по суті нічого не заробляє, а інвестує гроші в кредитний скоринг оцінки ризиків позичальників. Їм це робити вигідно, так як за допомогою скорингової моделі вони зароблять гроші в майбутньому, так як будуть знати статистично про ймовірність повернення грошей подібних Вам людей.

Чи можна не повертати позику МФО військовим?

Хоч відповідно до законодавства в особливий період не нараховуються відсотки, тіло кредиту все таки потрібно повернути. Справа в тому, що при простроченні позики у Вас буде погана кредитна історія і надалі Ви не зможете отримувати кредит через погану кредитну історію. Також Вам будуть телефонувати представники кредитної компанії з вимогою повернути борг, а це діє на нерви і виводить Вас з ладу психологічно

Рейтинг: 4 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?