Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Українське Бюро Кредитних Історій (УБКІ): контакти, історія твоїх кредитів безкоштовно онлайнУкраїнське бюро кредитних історій - український сервіс який збирає, зберігає, обробляє і надає кредитні історії жителів України. Дані передаються на добровільних засадах від банків, кредитних спілкок, мікро фінансових організацій, страхових та іншимих фінансових компаній. Для того щоб інформація була передана має бути письмова згода позичальника, тому в кожному кредитному договорі є пункт про передачу цієї інформації в УБКІ.

Всі фінансові організації передають інформацію в УБКІ, так як їм вигідно отримувати інформацію про позичальника, коли вони видають кредит до моменту видачі, а щоб отримати таку інформацію потрібно і віддавати інформацію про своїх позичальників. Даний принцип формування бази боржників вигідний всім учасникам фінансового ринку: фінансові компанії будують математичні моделі і контролюють ризик неповернення кредиту, а сумлінні позичальники отримують менші відсотки по кредитах, так як менше ризик його неповернення.

Як дізнатися свою кредитну історію безкоштовно в Україні? Відео

УБКІ знає все про Ваші кредити і борги в фінансових компаніях, і банках. Багато людей хочуть дізнатися інформацію, яка про них зберігатися в даному сервісі. Дану інформацію можна дізнатися безкоштовно, завдяки закону України «Про організацію формування та обігу кредитних історій» пункт 3 статті 13.

Щоб отримати документ про свою кредитну історію з мокрою печаткою потрібно відправити заяву рекомендованим листом у довільній формі на поштову адресу ТОВ «Українське бюро кредитних історій», 49044, м. Дніпро, а / с 2733. Для того, щоб Вам прийшла коректна відповідь потрібно, щоб в заяві була інформація яка зможе ідентифікувати Вас, а саме:

  • ідентифікаційний код (ІПН);
  • прізвище, ім'я, по батькові - ПІБ;
  • паспортні данні;
  • адреса реєстрації (юридична адреса);
  • фактична адреса проживання.

Відповідь Вам буде відправлена протягом 2-х днів з моменту отримання листа, причому також рекомендованим листом, яке Ви можете отримати тільки під Ваш відпис. У листі буде вказана інформація про Вашу кредитну історію з мокрою печаткою, а в разі відсутності у Вас кредитної історії (КІ), Вам прийде довідка про її відсутность.

Безкоштовно кредитну історію можна отримати один раз на рік або в разі якщо Вам відмовлено в кредиті в який не будь компанії.

Хто може отримати доступ до моєї кредитної історії?

У УБКІ дані про Вашу кредитну історію надійно захищаються і не передаються третім особам без Вашої згоди. Процедура передачі інформації відбувається так, що Ви даєте свою згоду в попередньому кредитному договорі або в момент подачі заявки на кредит. Варто зазначити, що інформація може передаватися тільки компаніям які мають фінансову ліцензію. Мається на увазі, що навіть якщо Ви дасте згоду на отримання інформації компанії без фінансової ліцензії, то ніякої інформації УБКІ не передасть.

Послуги Першого Українського бюро кредитних історій для фізичних осіб

1. Статус Контроль

Перше українське бюро кредитних історій надає послугу «Статус контроль» населенню. Ці послуги можуть допомогти Вам запобігти несприятливої ситуації.

Українське бюро кредитних історій
 

Миттєві повідомлення Миттєві повідомлення - це смс повідомлення Вам на телефон про виникнення та погашення прострочення, відкриття і закриття кредиту, а також при запиті банку або фінансової компанії про Вашу кредитну історію.

Необмежений доступ до звітівНеобмежений доступ до звітів – - при підключенні даної послуги Ви зможете отримувати онлайн доступ до Вашої кредитної історії та інформацію про Ваш кредитний рейтинг (рейтинг на підставі якого банки приймають рішення про видачу або невидачі кредиту).

Опція FreezeОпція Freeze – Ви можете заблокувати можливість видачі Вам кредиту. Дана послуга актуальна в разі, якщо Ви підозрюєте, що на Вас може взяти кредит шахрай, наприклад в ситуації коли Ви втратили документи необхідні для видачі кредиту.

2. Кредитна історія онлайн

Ви можете отримати онлайн свою кредитну історія в електронному вигляді. Вартість послуги 50 гривень. Оплата здійснюється онлайн.

Кредитна історія онлайн

3. Кредитний рейтинг

Ви можете отримати числову оцінку Вашого кредитного рейтингу, на яку спираються кредитори при видачі кредиту. Вартість отримання кредитного рейтингу 50 гривень. Дана послуга може Вам знадобиться, якщо Ви хочете знати напевно дадуть Вам кредит чи ні, без звернення в фінансову компанію.

Кредитний рейтинг

4. Фоторейтинги

Дана послуга надається УБКІ безкоштовно всім бажаючим онлайн на сайті. На підставі Вашої фотографії штучний інтелект (ШІ) визначить Ваш рейтинг як надійного чи ні позичальника. ШІ працює на підставі проаналізованих даних реальних позичальників.

Фото рейтинг

Контакти УБКІ

Номер телефону УБКІ для приватних осіб:
044-585-11-94
Номер телефону для партнерів:
044-585-11-96
Email адреса:
info@ubki.ua
Юридична адреса:
вулиця Грушевського, 1-Д, місто Київ, Україна, індекс 01001
Адреса для кореспонденції:
а\с 2733 місто Дніпро, Україна, індекс 49044
Офіційний сайт УБКІ:
ubki.ua
Рейтинг: 4 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?