Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Чому позика не може бути безвідсотковоюРинок мікро позик стрімко розвивається. Великий попит на кредити породжує велику конкуренцію між мікрофінансовими організаціями (МФО). Всі стараються дати конкурентні умови і якось виділитись серед сотні пропозицій по наданню кредитів. Сьогодні можна зустріти навіть кредити під 0 відсотків. Багатьох цікавить питання чи може бути позика справді безвідсотковою. Спробуємо розібратись у цій статті. 

«Безвідсоткова позика» - звучить надто добре щоб бути правдою, як сказав би скептик, але більшість справді купується коли бачить таку пропозицію. Але пізніше, вже в процесі користування кредитом, можна зіткнутись із деякими підводним камінням, такими як великі штрафні санкції за невчасно оформлені платежі.

Багато банків видають кредити на покупку електроніки під нуль відсотків. Клієнт отримує можливість взяти розстрочку без переплати. Яка тоді вигода банку, Ви можете запитати. Суть в тому що закон забороняє щось «дарувати» і всі позики в Україні, що видаються під 0, насправді видаються під 0,01 відсоток. Це звісно мізерний відсоток, але якщо об’єми кредитування великі то і вигода малюється як на долоні. У випадку споживчих кредитів, банки мають справу з торговими мережами, а стабільні і надійні партнери. Що забезпечують регулярні виплати, а головне велику базу клієнтів. У наш час отримати клієнта стає все важче і тому будь які дані про споживача (в межах закону) на вагу золота.

Тезисно:

 • Торгова мережа дає доступ до великої бази клієнтів.
 • Банк оплачує покупку замість клієнта.

У договорах на розстрочку дрібним шрифтом прописують незначні витрати що супроводять позичальника на етапі сплати боргу.

 • СМС – повідомлення.
 • Інтернет банкінг.
 • Комісія при здійсненні платежів якими ви гасите заборгованість.

Відмовлятись від таких невеликих витрат сенсу немає, тому всі справно платять. А кредитор отримує свої прибутки.

Де можна оформити безвідсотковий кредит в Києві, Україні

Розглянемо декілька варіантів безвідсоткової позики, якими ви можете скористатись.

 • Батьки, рідні завжди можуть позичити вам гроші. Ні про які відсотки в такому випадку мова йти не буде. Але в них не завжди є така можливість
 • Деякі банки кредитують на таких умовах. Але важливо звертати увагу на деталі, щоб не переплатити в майбутньому.
 • Багато МФО видають під 0,01 відсотків своїм першим клієнтам. Для прикладу на постійній основі така практика існує у Укр Позика.

На яких умовах видають безвідсотковий кредит

В залежності від типу кредитної організації умови можуть бути різними, але загальні вимоги подібні і відрізняються лише нюансами. Для того щоб взяти кредит потрібно відповідати наступним вимогам:

 • У випадку МФО, потрібно бути першим клієнтом організації в якої позичаєте.
 • Ваш вік має становити 18 – 75 років. Вікові обмеження накладаються по різному, при оформленні заявки це питання уточніть.
 • Потрібно мати картку будь якого банку України.
 • А головна умова, як і для будь якої позики, мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер.

У випадку оформлення позики під нуль, Вам не уникнути розмови з представником кредитної організації. Будьте готові відповісти на уточнюючі питання.

Що робити якщо не виходить вчасно повернути кредит?

Головне не уникайте спілкування з менеджером компанії кредитора. В більшості випадків там працюють нормальні люди які лояльно ставляться до таких ситуацій і готові іти на зустріч. Найпоширенішим рішенням серед МФО є оформлення пролонгації позики. Скориставшись такою пропозицією ви легально відтермінуєте крайній термін сплати боргу. Умови у кожної МФО різні. В особистому кабінеті кожної при активації ознайомтесь із ними.

Висновки

Найбільш вигідна пропозиція для отримання термінових грошей у МФО. Тут ви швидко (до 30хв) отримаєте гроші на картку після подачі заявки.

Рейтинг: 4 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар


Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?