Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Благо | Blago: відгуки, огляд МФО і особистого кабінету.


➤ Ломбард Благо

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Огляд компанії
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Рейтинг компанії

За оцінками відвідувачів

4 / 5


Ломбарди Благо – фінансова організація яка спеціалізується на заставному і без заставному кредитуванні фізичних осіб. Безсумнівно, лідер цього напрямку. За різними оцінками компанія займає п'яту частину частки ринку України.

Для оцінки свого майна достатньо звернутися в будь-яке відділення організації, а таких по Україні дуже багато. Мережа ломбардів покриває практично будь-яке місто нашої країни. «Цінуємо найдорожче» - слоган Благо, дуже зрозуміло описує суть діяльності фірми. Йдучи в ногу з часом, компанія використовує всі сучасні інструменти оцінки. Тому якщо Ви захочете отримати гроші під заставу, всі процедури займають лічені хвилини в будь-якому відділенні.

Місія компанії

В основі місії «Благо» закладено розуміння основних потреб людини. Кампанія дає можливість подолати тимчасові фінансові труднощі будь-якому обивателю. Маючи можливість давати конкурентні пропозиції по оцінці золота, техніки та іншого заставного майна.

Новаторство в «Благо»

Не з проста «Благо» є лідером ринку. Кампанія прагне впроваджувати все нові і актуальні технології. Яскравим прикладом інновацій є можливість оплачувати відсотки дистанційно, за допомогою терміналів або на сайті використовуючи банківську карту.

Мережа «Благо» відкрита для людей

Тут Ви можете знайти оптимальне фінансове рішення в залежності від своїх потреб. А головне на умовах що будуть відкриті і зрозумілі, з усіма нюансами Вас ознайомлять до моменту здійснення операції. Співробітники компанії проконсультують по будь-якому питанню і ймовірність «покупки кота в мішку» нульова.

Мережа «Благо» доступна

Вся Україна покрита мережею ломбардів компанії, і навіть невеликі міста маю представництва. Графік роботи відділень оптимально підібраний для того що б в будь-який час дня Ви могли скористатися послугами ломбарду. Так само офіси розміщуються в легкодоступних місцях. Що б оформити договір досить мати паспорт код, 15 хвилинна процедура завершить операцію.

Чому саме Ломбарди Благо

Час здійснення операції. Звернувшись в будь-який офіс компанії для оцінки майна Ви отримаєте потрібну суму після 15 хвилин. Всі процеси налагоджені добре, а компетенція всіх співробітників знаходиться на досить високому рівні. Ваш час безцінний, Ви не витратите його багато оформляючи заставну позику в Ломбарді Благо.

Мінімум документів. Будь-яка угода в компанії вимагає від позичальника тільки наявність паспорта та ідентифікаційного коду. Ніяких довідок про доходи або інших можливих документів значно спрощують всі процеси. Це зручно як для компанії, так і для клієнта.

Доступ до послуг. Як вже неодноразово згадувалося, ломбарди Благо розташовані по всій території України. Це безсумнівна перевага, так як людина практично в будь-якому місті може отримати повний спектр послуг, що надаються компанією.

Відкритість бізнесу. На сайті компанії є розділ, в якому представлені керівники компанії. Абсолютна чесність і відкритість у всьому один з ключів до успіху компанії. Варто зазначити що практика прихованих платежів не схвалюється і тим більше не використовується в роботі.

Програма лояльності. Компанія залишається вдячної своїм постійним клієнтам. У ломбардах Благо діє спеціальна програма «Десерт». Як стверджують в компанії Ви отримуєте найсмачніші пропозиції і постійні знижки на всі послуги.

Акції. У розділі акції на офіційному сайті Ви можете спостерігати за акціями що вже пройшли. А також стежити за новими розіграшами та конкурсами від мережі ломбардів, які до слова проходять регулярно


У наш час дуже багато шахраїв видають себе за благонадійний ломбард. Тому при виборі варто звернути увагу на деякі моменти. Важливо бути уважним і менш довірливим. Відома компанія швидше за все не буде Вас обманювати так як дорожить своєю репутацією і ім'ям.

Кредитування

Свою діяльність ломбарди Благо почали в далекому 1999 році. Сьогодні це найбільша мережа ломбардів, представлена в більш як 80 містах України. Прагнучи зберегти лідируючі позиції, все частіше з'являються відділення в нових областях країни.
Зараз компанія відкрила новий для себе напрямок Благо кредити онлайн на карту, так званий без заставний кредит. Але все ж основним видом діяльності компанії залишається кредит під заставу Вашого майна.

Кредит готівкою

У фінансовій установі «Благо» витративши всього кілька хвилин Ви може оформити позику готівкою. Для цього не забудьте свій паспорт і код. Після підписання договору та оцінки майна, через кілька хвилин Ви отримаєте гроші.

Кредит видається під заставу:

 • Золота
 • Срібла
 • Дорогоцінних каменів

Кредит у Вашому місті

Маючи більше 300 відділень по всій Україні, практично в кожному місті Ви можете отримати разом з грошима чудовий сервіс.

Кредит під заставу золота, срібла і драг каменів

На відміну від онлайн кредитів, кредитування під заставу золота століттями є найпопулярнішим способом отримання швидких грошей. Менеджера мережі «Благо» допоможуть прийняти рішення і правильно оцінити Ваше майно. Уже багато років в Україні саме ця організація є лідером кредитування під заставу дорогоцінних металів і каменів.

Часті питання

Оформлення кредиту під заставу

Потрібно при собі мати будь-який виріб з золота або срібла, драг каміння або техніку. Бути громадянином України з паспортом та ідентифікаційним кодом.
під заставу гроші можна отримати на час від 1 до 30 днів. Так само доступна функція продовження терміну користування грошима.
можливість дострокового повернення грошей (викуп золота техніки, пролонгація позики) є, але мінімальний термін виплати відсотків 2 дня.
процедура дуже швидка і займає хвилини. Основний час витрачається на оцінку Вашого майна. Оцінка техніки може тривати і 10 хв, з золотом і сріблом все простіше. Менеджер відразу, зваживши, зніме пробу після чого оформить всі необхідні папери.
всі повно літні громадяни мають право отримання позики під заставу. Якщо Ви не є громадянином України, для отримання позики потрібно документ посвідчення особи державного зразка.

Програма лояльності

Десерт - назва програми лояльності Ломбарда Благо. Кожен клієнт автоматично стає учасником. Залишаючись постійним користувачем послуг компанії Ви отримує бонуси і кращі умови для себе при подальших зверненнях.
При реєстрації Ви отримуєте перші бонуси, далі після кожного погашення позики або її пролонгації. Бонусами можна гасити відсотки по кредиту.
Якщо ви не використали їх протягом 6 міс то можливо запустилася процедура автоматичного списання бонусів. За більш детальною інформацією зверніться до найближчого відділення або телефонуйте за номером підтримки на гарячу лінію компанії.

Предмети, які підходять під заставу

Ломбарди Благо спеціалізуються на видачі позик під золото, срібло, камені і електроніку.
Зараз тільки у виробах, але вартість буде вищою.
Так. Компанія благо приймає лом у вигляді деформованих виробів.
Точно так само, як і золото. Так.

Оцінка виробів

Ціна золота в ломбарді залежить від ціни, яку ставить Національний банк України, а його курс залежить від світових цін на біржах.
Ні. Використовуючи спеціальні методи оцінки та апробації, співробітник на місці зможе визначити пробу. Але її наявність прискорить процес.
Все залежить від бренду, моделі і типу техніки. В цілому це 85% від ринкової вартості на момент проведення оцінки.
на сайті ломбарду Благо є спеціальний калькулятор. Використовуючи який, ви зможете самостійно оцінити виріб.

Контакти, регіональна мережа Благо

Як зазначалося раніше Благо будує велику мережу ломбардів по Україні, і на сьогодні покриття становить більше 80 міст. Самих же офісів більше 400. Відвідавши розділ «відділення» на сайті Ви зможете дізнатися чи є біля Вашого будинку офіс компанії.

Благо відгуки клієнтів

Маючи досвід співпраці з ломбардами поділіться своїми враженнями. Може ця інформація буде для кого-то дуже корисною. Так само ознайомтеся з відгуками інших людей, для власного прийняття рішення.

Для отримання позики в Благо потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Благо можна на суму від 200 до 5000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Благо позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
Ще


Онлайн кредити
Потрібні гроші?

Рейтинг: 4 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар