Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Ломбард Капітал: обзор, відгуки, адреса


➤ Ломбард Капитал

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Огляд компанії
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Рейтинг компанії

За оцінками відвідувачів

4 / 5


Ломбард Капітал – один з лідерів на ринку мікрокредитування під заставу. Компанія почала свою діяльність в 2004-му році. За цей час відкрито понад 300 відділення на території України. Послугами компанії скористалися понад 2-х мільйонів клієнтів. За час роботи ломбардом видано понад 6-ти мільйонів заставних кредитів. Під заставу компанія приймає як стандартні застави - золото, срібло, техніку, так і ексклюзивні - діаманти, годинники, антикваріат та інші коштовності.

Як отримати кредит в ломбарді Капітал?

Для того, щоб отримати кредит під заставу в ломбарді «Капітал» потрібно прийти в його відділення з заставою. Далі необхідно передати заставне майно фахівцю ломбарду для його оцінки. Для золотих і срібних виробів оцінка займає близько 4-х хвилин, для техніки до 12 хвилин (так як необхідно перевірити її стан і функціональність).

Далі необхідно оформити договір з ломбардом. Оформлення договору займає 2 хвилини. Для того, щоб його оформити у Вас повинен бути паспорт (або будь-який інший документ, що засвідчує особистість) та ідентифікаційний номер, також Вам на момент укладення договору має бути не менше 18-ти років, так як з особами до 18-ти років ломбард не має право укладати договір за законодавством України. Договір підписується в 2-х примірниках, причому один залишається в ломбарді, а другий у клієнта ломбарду.

Після підписання договору видається готівка. Разом з моменту звернення в ломбард до отримання грошей проходить від 7 до 15 хвилин.

1
Перевірка заставного майна

Кваліфікований фахівець ломбардного відділення перевіряє виріб і оголошує його оцінну вартість. Для золотих і срібних виробів це займає до 4-х хвилин, для техніки - до 12 хвилин.

2

Оформлення договору

Для того щоб оформити договір кредиту всього лише потрібно:

 • бути старше 18 років;
 • мати при собі паспорт або інший документ підтверджуючий особу та ІПН;
 • мати при собі заставне майно.
Одна копія договору залишається в ломбарді, а друга - у клієнта.

3

Отримання грошей

Завершальний етап - клієнт отримує готівку. Разом весь процес отримання готівки в кредит під заставу в наших ломбардах займає від 7 до 15 хвилин! Дізнайтеся докладніше умови кредитування!

Під заставу золота

Під заставу золотаЛомбард Капітал кредитує під заставу будь-якого золота, це може бути як злитки, так і золоті вироби. Золото приймається наступних проб: 500, 585, 750, 850, 900 і 916. Залежно від виду виробу, його проби і стану, за 1 грам видається різна сума. Відсотки, якщо Ви хочете викупити виріб назад, нараховуються в залежності від тарифного плану який Ви вибрали.

Все золото зберігається в ломбарді в сейфі під цілодобовим наглядом, тому не варто переживати, що воно зіпсується або пропаде. У порівняння з банками та кредитними організаціями, при простроченні або небажанні віддавати кредит Вам не будуть дзвонити і вимагати погасити кредит, так як в даному випадку заставою виступає Ваше золото, яке компанія продасть і поверне гроші видані Вам. Але не варто думати, що Ви розлучитеся з Вашим золотом просто так, Вас обов'язково повідомлять про відповідний термін оплати і запропонують продовжити кредит, в даному випадку Вам необхідно буде оплатити діючі відсотки. Продовжити договір може друг або родич, головне при собі мати договір або заставний квиток. Викупити річ назад може тільки людина на яку укладено договір.

Тарифний план «Нульовий»

Тарифний план «Нульовий»

Тарифний план «Нульовий» для кредиту під заставу золота призначений виключно для нових клієнтів мережі ломбардів «Капітал», тобто якщо Ви вже користувалися послугами даного ломбарду, то таким тарифом Вам користуватися більше не можна. Перевага даного тарифу полягає в тому, що процентна ставка становить всього 0,01% в день. Можливий термін кредитування від 1-го до 15-ти днів.

Варто відзначити, що продовжити договір в цьому тарифі не можна з такими ж умовами. Тобто при продовженні договору потрібно вибрати інший тариф.

Тариф «Нульовий» з точки зору ломбарду призначений для залучення нових клієнтів, тобто це - маркетинговий хід.

Також для кожного тарифного плану своя максимальна сума за 1 грам золота. Для порівняння будемо використовувати в даній статті золото 585 проби.

У тарифі «Нульовий» за 1 грам золота 585 проби видадуть 700 гривень

Тарифний план «Загальний»

Тарифний план «Загальний»

Тариф «Загальний» призначений для постійних клієнтів або клієнтів які звернулися вперше, але бажають отримати більшу суму за 1 грам золота. Процентна ставка тут становить 0,573 відсотка в день. Максимальний термін кредитування 30 днів.

Перевага даного тарифу полягає в тому, що тут оптимальне співвідношення оціночної вартості і відсотків по кредиту під заставу золота.

У цьому тарифі за 1 грам золота 585 проби можна отримати 800 гривень

Тарифний план «Доступний+»

Тарифний план «Доступний+»

Перевага даного тарифу полягає в максимальній оціночної вартості виробу, але процентна ставка тут теж максимальна і становить 0,818% в день. Дана пропозиція найбільш підходить тим людям, які хочуть отримати найбільшу суму за виріб або тим, хто взагалі не збирається викуповувати золотий виріб з ломбарду. Максимальний термін позики 30 днів.

За 1 грам золота 585 проби дадуть 950 гривень

Тарифний план «Гарячий старт»

Тарифний план «Гарячий старт»

В даному тарифному плані процентна ставка становить 0,499% в день. Максимальний термін кредитування 30 днів. Даний тариф діє не у всіх відділення мережі. Він вводиться як правило в нових відділеннях для залучення клієнтів. Дізнатися в яких відділення він діє можна на сайті компанії або за номером гарячої лінії 0800 300 703 (всі дзвінки з мобільних і міських номерів України безкоштовні, тобто за них платить сама компанія Капітал).

За 1 грам золота 585 проби дадуть 740 гривень

Тарифний план «Конкурент»

Тарифний план «Конкурент»

Відсоткова ставка в тарифі «Конкурент» дорівнює 0,299% в день. Максимальний термін кредитування 30 днів. Даний тариф присутній не в усіх відділення. Як можна здогадатися з назви, даний тариф актуальний для відділень поруч з якими знаходиться інші ломбарди.

За 1 грам золота 585 проби дадуть 750 гривень

Під заставу техніки

Під заставу технікиУ ломбарді капітал кредит видають під різну техніки. Телефони та планшети це найбільш часта заставна техніка, яку приймають практично всіх брендів і моделей. Також приймають таку техніку: телевізори, ноутбуки, комп'ютери, портативну, побутову техніку, будівельні та музичні інструменти. Варто розуміти, що оцінна вартість техніки буде приблизно 90% від її реальної вартості. Вартість оцінки залежить від стану техніки, її комплектації, наявності документів та гарантійного листа.

Тарифний план «Нульовий»

Тарифний план «Нульовий»

Даний тариф аналогічний «Нульовому» тарифу при прийомі золота, за винятком, що запорукою виступає будь-яка техніка. Даний тариф актуальний тим клієнтам, яким потрібні гроші і техніку вони хочуть повернути зі стовідсотковою впевненістю, так як в цьому тарифі мінімальна оціночна вартість техніки. Процентна ставка в цьому тарифі 0,01% і доступна кожному новому клієнту одноразово. Продовжити кредит можна тільки перейшовши на інший тариф і сплативши відсотки за користування грошима. Максимальний термін кредиту без продовження 15 днів.

Тарифний план «Загальний»

Тарифний план «Загальний»

В загальному тарифі процентна ставка становить 0,573% в день. Максимальний термін позики грошей 30 днів. Дана пропозиція оптимальна по процентній ставці і оціночній вартості заставної техніки. Пропозиція актуальна для людей які не знають напевно будуть вони викуповувати техніку з ломбарду чи ні.

Тарифний план «Доступний»

Тарифный план «Доступный»

Тариф доступний привабливий тим, що в ньому максимальна оцінна вартість техніки. Процентна ставка становить 0,818% в день. Максимальний термін здачі техніки 21 день (термін тут менше, ніж в аналогічному тарифі, де застава є золото, тому що техніка дешевшає набагато швидше золота і її вартість може впасти за короткий проміжок часу). Даний тариф актуальний тим людям які хочуть швидко продати свою техніку, а ломбард відповідно викупити техніку - для цього просто оформіть кредит під заставу техніки на 1 день.

Під заставу срібла

Під заставу срібла
Срібло не дуже ліквідний метал, тому при заставному кредиті процентна ставка вище, ніж при кредиті під заставу золота
Ломбард «Капітал» приймає срібло всіх видів - ювелірного, столового та інших. Срібло можна здати 2-ма способами: у вигляді брухту і у вигляді готового виробу. Оціночна вартість в готовому виробі буде вище.
До готових виробів відносяться:

 • ювелірні прикраси
 • столові прилади
 • банківські злитки і монети

Тарифний план «Нульовий»

Тарифний план «Нульовий»

Нульовий тарифний план призначений тільки для нових клієнтів. У ньому процентна ставка становить всього 0,01% в день. Термін кредитування від 1-го до 15-ти днів. У цьому тарифі приймається срібло 875 проби і оцінюється 9 гривень і 50 копійок за 1 грам. Продовжувати термін позики можна сплативши відсотки і перейшовши на інший тариф.

Тарифний план «Загальний» 925 проба

Тарифний план «Загальний» 925 проба

У цьому тарифі приймається срібло 925 проби (як правило з 925 проби виготовляються ювелірні вироби) і оцінюється 11 гривень за й грам. Процентна ставка становить 1,119% в день. Максимальний термін кредиту 30 днів з можливістю продовження, сплативши лише відсотки.

Тарифний план «Загальний» 825 проба

Тарифний план «Загальний» 825 проба

Тут приймається срібло 825 проби (в основному 825 проба срібла використовується для виготовлення столових приладів). Процентна ставка, як і в попередньому тарифі, дорівнює 1,189 відсотка в день. Максимальний термін кредитування 30 днів з можливістю продовження - для цього необхідно сплатити відсотки за користування грошима за 30 днів. Термін продовження не може бути більше 30-ти днів.

Кредити на 1 день

Кредити на 1 день

Так як і більшість клієнтів ломбарду «Капітал» беруть кредит на 1 день, компанія спеціально розробила тариф на 1 день. Перевага даного тарифу полягає в тому, що оцінна вартість максимальна з розрахунку позики на 1 день. Як правило даною пропозицією користуються клієнти які не хочуть викуповувати назад заставу, а хочуть продати виріб або техніку.

Ярмарки золота і продаж техніки

Ломбард «Капітал» проводить дуже часті ярмарки золота по всій території України. Ці ярмарки призначені для реалізації дорогоцінних металів, техніки та інших предметів

На ярмарку золота представлені вироби, що не викупили клієнти з ломбарду. Всі золоті вироби пройшли 3 стадії очищення - миття, полірування і шліфування. Ці вироби виглядають як нові, можна сказати що вони такими і є після очищення. Вироби відповідають 585 пробі золота. Ціна таких золотих виробів приблизно в 2 рази нижче ніж в ювелірних магазинах і починається від 699 гривень за 1 грам.

Адреси ярмарків можна знайти на офіційному сайті в розділі акції.

Ярмарки золота проводяться в наступних містах:

 • Київ
 • Одеса
 • Полтава
 • Суми
 • Миколаїв
 • Черкаси
 • Маріуполь
 • Дніпро (Днепріпетровськ)
 • Запоріжжя

Альтернатива Ломбарду «Капітал

Послуги ломбардів не завжди актуальні, так як є більш вигідні пропозиції, які видають кредити без застави, причому перший кредит під 0% і термін кредитування 30 днів з порівнянні з ломбардом «Капітал».

Credit Kasa
Ставка
0.01 %
Сума
20000 грн
Термін
до 27 днів
MoneyVeo
Ставка
0.01 %
Сума
17000 грн
Термін
до 30 днів
Ставка
0.01 %
Сума
12000 грн
Термін
до 30 днів

Відгукі

Нижче представлені відгуки реальних людей про ломбард «Капітал». Причому відгуки як клієнтів, які користувалися послугами компанії, так і співробітників, які працювали в даному ломбарді.

Якщо Ви користувалися послугами даного ломбарду, то залиште свій відгук - він допоможе людям в ухваленні рішення про співпрацю з ломбардом. Якщо ж Ви працювали в даній компанії, то напишіть відгук про роботу, так як це допоможе людям в підборі потрібної їм вакансії.

Для отримання позики в Капитал потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Капитал можна на суму від до гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Капитал позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?

Рейтинг: 4 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар