Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Ломбард Парус: обзор, відгуки, адреса


➤ Ломбард Парус

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Огляд компанії
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Рейтинг компанії

За оцінками відвідувачів

4 / 5


Ломбард Парус – відносно новий ломбард на ринку України. Свою діяльність компанія почала в 2013 році. За цей час відкрито більше 125 філій, понад 115 франшиз. У компанії працюють більше 225 співробітників, які позитивно відгукуються про роботу в даній компанії.

Компанія веде свою діяльність на території України повністю законно. Вона сертифікована та зареєстрована в Національному комітеті фінансових послуг України.

Основною діяльністю компанії є видача кредитів під заставу. Ломбард приймає таку заставу: золото, срібло, ювелірні вироби, антикваріат, портативна і побутова техніка і навіть вироби з хутра і автомобілі.

Офіційний сайт: www.lombardparus.com

Переваги ломбарду Парус

 1. Простота видачі заставних кредитів. Заставні кредити в ломбарді Парус видаються досить просто. Потрібно лише прийти в одне з відділень із заставою, паспортом (або іншим документом що посвідчує особу) та ідентифікаційним кодом. Передати фахівцю ломбарду заставу для оцінки, ознайомиться з умовами кредитування, укласти договір і отримати готівку. Вся ця процедура займе до 15-ти хвилин Вашого часу.
 2. Індивідуальний підхід. Ломбард Парус клієнт орієнтована компанія. Всі співробітники проходять стажування і підвищення кваліфікації. По відношенню до клієнтів ломбарду це проявляється тим, що яку заставу Ви б не принесли, Вам допоможе і підкаже співробітник ломбарду. Також співробітник сам запропонує найбільш вигідні для Вас умови кредитування в залежності від Ваших потреб.
 3. Прозорість і доступність операцій кредитування. Як уже писалося вище, компанія абсолютно прозора і не обманює клієнтів. У кредитному договорі прописані всі умови кредитування, причому немає дрібного шрифту - як це використовують банки, для невигідних клієнту умов.
 4. Висока швидкість і якість обслуговування. Швидкість обслуговування клієнтів в ломбарді досить висока через сучасне програмне забезпечення і сучасних методів оцінки майна. Прийшовши в ломбард Ви не проведете там і 15-ти хвилин. Також в зв'язку з введенням послуги «Оплата Онлайн» у відділеннях мінімальна черга, так як немає клієнтів які продовжують договори.
 5. Великий вибір термінів і умов кредитування. У ломбарді Парус досить великий вибір термінів та умов кредитування. Єдиним мінусом є те, що на сайті компанії ці умови і терміни не вказані. У зв'язку з великою мережею відділень по франшизі, в яких умови і прийняті застави різні, які можуть регулювати кожне відділення на свій розсуд. Але умови кредитування для кожного відділення можна дізнатися за номером гарячої лінії, який вказаний в розділі контакти
 6. Найвищий рівень безпеки. Всі відділення обладнані за спеціальними вимогами законодавства України. Ваше виріб зникнути з ломбарду не може, так як в ньому присутні кілька різних ступенів захисту від крадіжки, який ломбард не розкриває.
 7. Вигідні партнерські відносини. Компанія вибудовує вигідні партнерські відносини як з клієнтами, так і з партнерами франшизі. Постійним клієнтам компанія пропонує індивідуальні акції.

Франчайзинг

Для того, щоб купити франшизу, необхідно пройти такі етапи:

 1. Залишити заявку на сайті або зателефонувати за номером телефону у відділ франчайзингу.
 2. Далі компанія готує індивідуальну пропозицію і план відкриття, і розвитку ломбарду під брендом «Ломбард парус».
 3. Далі йде підготовка і узгодження документів на відкриття ломбарду у Вашому регіоні.
 4. Завершальний етап підписання договору на роботу ломбарду під брендом «Ломбард Парус».
Франчайзинг ломбард Парус
При роботі по франшизі Ви отримаєте:
 • Навчання співробітників спеціальному програмному забезпеченню, спеціальної методології роботи, а також підвищення кваліфікації;
 • Ломбард Парус допоможе Вам придбати сертифіковане обладнання за цінами нижче за ринок, так як через свою мережі, постачальники дають їм більш низькі ціни, тому що обсяг покупок більше;
 • Вам не потрібно розбиратися в юридичний питаннях, тому що Вам допоможуть зареєструватися в комісії з регулювання фінансового ринку;
 • Оформлення всіх нормативних документів компанія бере на себе;
 • Для кожного відділення виготовляється печатка;
 • Вам будуть передані всі інструкції і напрацювання для ведення бізнесу, перевірені часом ломбардом «Парус»;
 • Консультування з питань бізнесу;
 • Впровадження ПЗ для обліку і контролю фінансових операцій відповідне законодавству України;
 • Надання пакету необхідних документів, які дозволяють підприємницьку діяльність.

Оплата онлайн

Ломбард Парус піклується про свіх клієнтів і саме тому він один з перших ввів послугу «Оплата онлайн». Дана послуга дозволяє сплатити відсотки за кредитом в онлайн режимі на сайті компанії, при цьому не доведеться навіть виходити з дому.

Послугою «Оплата онлайн» вигідно користуватися тим клієнтам, які хочуть оплатити тільки відсотки, а викуповувати виріб поки не можуть (не вистачає грошей).

Сплачувати відсотки слід тоді, коли Ви хочете продовжити кредитний договір, який продовжується на тих же умовах, що і було укладено початковий.

Викупити виріб назад можна тільки в самому відділенні ломбарду, відповідно онлайн зробити це можна.

Оплата відсотків здійснюється на сайті компанії за допомогою кредитної картки. Для того, щоб оплатити відсотки Вам потрібен лише номер договору.

Альтернатива ломбарду «Парус»

Як і будь-який інший ломбард, ломбард Парус кредитує під порівняно високі відсотки і ще й під заставу. На більш вигідних умовах можна скористатися грошима під «чесне слово» без застави і на додачу до цього кредитні гроші оформляються під 0% для нових клієнтів і повністю онлайн. Ось деякі з таких компаній. Тисніть залишити заявку і гроші будуть у Вас на карті вже через 20 хвилин.

Credit Kasa
Ставка
0.01 %
Сума
20000 грн
Термін
до 27 днів
MoneyVeo
Ставка
0.01 %
Сума
17000 грн
Термін
до 30 днів
MyCredit
Ставка
0.08 %
Сума
6000 грн
Термін
до 30 днів
Поштова адреса:
04212, Україна, м Київ, вул. Зої Гайдай, будинок 5
Телефони:
(063) 234-68-58
(098) 917-18-03
Відділ Франчайзингу
(098) 917-18-03,
(063) 234-68-58
Центральний офіс
(044) 337-39-38

Відгукі

Якщо Ви користувалися послугами даного ломбарду або працювали в ньому, то залиште свій відгук. Нехай люди приймають рішення про співпрацю з ломбардом «Парус» на підставі реальних відгуків. Залишивши свій відгук Ви допоможете іншим людям!

Для отримання позики в Парус потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Парус можна на суму від до гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Парус позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
Ще
Онлайн кредити
Потрібні гроші?

Рейтинг: 4 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар