Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Мікрофінансові організації і кредитні компанії України:

Микрофінансова організація це - юридично зареєстрована особа, яка має право на здійснення фінансової діяльності і ліцензію від Національного банку України на кредитування фізичних і/або юридичних осіб. Регулюється діяльність законами про фінансові організації і фінансовий ринок. Базові поняття діяльності закріплені в Законі України «Про банки і банківську діяльність»Кредитні компанії: відміна від банківських кредитів і ломбардів, переваги і недоліки.

Які відмінності мікропозики від кредитів, які видаються банками?

Кредитні компанії не вимогливі до Вашої кредитної історії та кредитного скорингу (система прийняття рішення про видачу кредиту на підставі статистичних даних) на відміну від банків. Це пов'язано з тим, що ризики пов'язані з неповерненням кредиту компенсуються більш високими процентними ставками. У мікро фінансових організаціях комісія за кредит становить до 70% в місяць або до 840 відсотків на рік, що достатньо багато в порівнянні з банківськими відсотками - до 200% в рік.

На перший погляд, може здатися, що в позиках від кредитних компаній немає ніякого сенсу, але це не так. Справа в тому, що МФО видають кредити до зарплати на термін до 30-ти днів і на суму до 15-ти тисяч гривень. На такому короткому проміжку часу, відсотки в абсолютному значенні невеликі, але гроші надаються Вам протягом 20-ти хвилин можуть виручити Вас в непередбаченій ситуації. Якщо враховувати маркетингові акції кредитних компаній (більшість з них видають перший кредит під 0 відсотків для нових клієнтів), то можна до 30-ти разів (на ринку приблизно 30 таких компаній, які видають 1-шу позику під 0%) брати невелику суму на строк до 14 днів і не платити відсотки за користування позиковими грошима.

Банки, в свою чергу, представляють більш великі фінансові інструменти і кредитують на велику суму, термін і поділяють кредити на: споживчі, заставні, іпотечні, авто ломбарди - кредит під заставу авто і т. д. Банки дуже ретельно оцінюють ризики і вимагають від позичальника надання великого переліку документів і роблять уточнюючі дзвінки не тільки Вам, але і Вашим знайомим.

За своєю суттю, МФО і банки надають абсолютно різні фінансові послуги, і кредит на умовах банку ніколи не видасть Вам кредитна організація. У свою чергу кредит на умовах мікро фінансової організації ніколи не видасть Вам банк.

Мікро фінансові організації - це за своєю суттю новий вид ломбардів, тільки які не вимагають застави і надають кредит з урахуванням нових технологій, що розвиваються. Для того, щоб отримати позику в МФО необхідно мати паспорт громадянина України, ідентифікаційний код (ІПН), банківську карту, мобільний телефон і доступ в мережу інтернет. Більш наочно інформація представлена нижче в порівняльній таблиці.

Переваги та недоліки мікрокредитів в порівнянні з кредитами в банках.

Умова ✅ Переваги і ❌ недоліки кредитів
Кредитні компанії і МФО Банки
Надання довідок з роботи ✅ Не потрібні довідки ❌ Потрібні довідки для підтвердження доходу
Поручителі ✅ Не потрібні ❌ Потрібні для зменшення ризиків банку
Термін кредитування 1-90 днів Від 2-х місяців до 20-ти років
Відсоткова ставка ❌ до 720% в рік ✅До 200% в рік
Час отримання грошей ✅ До 20 хвилин на картку ❌ До 5-ти днів
Наявність застави ✅ Не потрібні ❌ Потрібні при заставному кредиті
Отримання грошей ✅ На картку або у відділенні ✅ На картку або у відділенні
Дзвінки родичам, друзям, колегам ✅ Без дзвінків ❌ З дзвінками для підтвердження інформації
Наявність страховок і перших внесків ✅ Відсутні ❌ Присутні

Як Ви вже зрозуміли з наведеної вище таблиці в сегменті кредитів до зарплати виграють кредитні компанії, а в сегменті довгострокових кредитів виграють банки. Щоб залишити заявки на кредит готівкою в банку переходьте за посиланням.

Порівняння мікро кредитів і позик в ломбардах.

Умова ✅ Переваги і ❌ недоліки позик
Кредитні компанії і МФО Ломбарди
Надання довідок з роботи ✅ Не потрібні довідки✅ Не потрібні довідки
Поручителі✅ Не потрібні ✅ Не потрібні
Термін кредитування1-90 днів1-90 днів
Відсоткова ставкадо 2% в деньдо 2% в день
Час отримання грошей ✅ До 20 хвилин на картку або готівкою❌ До 20 хвилин тільки готівкою
Наявність застави✅ Не потрібні❌ Потрібна застава
Отримання грошей ✅ На картку або у відділенні❌ Тільки у відділені

З таблиці видно, що кредитні компанії та ломбарди надають один і той же фінансовий продукт, але конкуренцію виграє МФО, так як вона не вимагає застави і надання грошей можливо онлайн не виходячи з дому. Нинішні ломбарди вже розуміють, що вони програють конкуренцію і трансформуються в мікро фінансові організації, яскравий цьому приклад - ломбард «Благо».

Як вибрати кредитну організацію в Україні?

Для того, щоб вибрати відповідну Вам компанію у якій взяти кредит потрібно орієнтуватися на наступні показники:

Відсоткова ставка
Процентна ставка

При виборі кредиту найбільшу увагу приділяйте на процентну ставку. Тут потрібно відштовхуватися від того, чи брали Ви вже кредити в будь-якої компанії, так як при першому кредиті ставка у більшості 0%. Тому рекомендуємо залишати заявку в компанії де Ви ще не співпрацювали, щоб не платити відсотки.

Сума кредиту
Сума кредиту

Вибір цього показника залежить від того, яка сума Вам необхідна. Як правило 1-ші кредити дають до 4000 гривень під 0%, а повторні до 15000 гривень під 2%. Тому у Вас є вибір брати кілька кредитів і не переплачувати відсотки, або взяти одну позику і платити одній компанії відсотки.

Термін кредиту
Термін кредиту

Як правило кредити видають до 30 днів, але при повторному кредиті можна отримати позику до 90 днів. Можна також схитрувати і взяти позику в одній компанії на 30 днів, потім після закінчення терміну взяти в іншій компанії на 30 і повернути 1-ший. Так Ви збільшите термін до 60 днів.

Ваш вік
Ваш вік

МФО видають позики від 18 років до 90 років. Залежно від Вашого віку рекомендуємо залишати заявки в потрібному діапазоні компаній, щоб не витрачати свій час даремно.

Для того, щоб перейти до вибору підходящої компанії перейдіть за посиланням.

При переході до вибору Ви потрапите на сторінку вибору позик, приклад деяких організацій показаний нижче. Як видно нижче, у кожної організації вказана ставка, сума, термін і вік.

Рейтинг: 5 з 5