Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Alex Credit позика онлайн ᐈ відгуки


Alex Credit ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет
Залишити відгук про Alex Credit

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 5 до 30 днів від 5 до 30 днів
Сума від 100 до 3000 гривень від 100 до 12000 гривень
Ставка 0.01% 1.7%
Вік від 18 до 65 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  alexcredit.ua

Кредитний калькулятор Alex Credit


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Alex Credit

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 20 грн 3400 грн
До сплати: 2020 грн 5400 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 3400 грн

AlexCredit – мікро фінансова кредитна організація, з особливою місією. Мета компанії зробити людину вільною від турбот і труднощів, які супроводжують процеси позики. Алекс Кредит не хоче бачити людей, що стоять в чергах, що витрачають багато часу на заповнення анкет і подібних документів, а потім провідних дискусії з кредитними менеджерами. У компанії прекрасно розуміють і знають ринок онлайн кредитування, тому маючи компетентних працівників запропонувати відмінний сервіс не важко.

У цій статті, нижче ми постараємося детально розглянути питання онлайн позик, пов'язаних з AlexCredit.

AlexCredit

АлексКредит – надає гроші на карту онлайн під будь-які Ваші потреби, в потрібний час, а головне дуже швидко. Тут з розумінням ставляться до Вашого часу - так як це найдорожчий ресурс людини. Платформа розроблена з урахуванням усіх сучасних технологічних трендів, в ній процеси надання онлайн позики доведені до автоматизму. Стара система з банківськими чергами і неприємними менеджерами вже в минулому. У зручний час Ви отримаєте потрібну суму швидко і головне Ви самі вирішите скільки грошей отримати.Алекс Кредит - працює відкрито і не вітає політику прихованих платежів. Бажаючи повернути свої гроші, кредитор дає повну інформацію про всіх можливих нюансах в процесі отримання та погашення позики. Такої ж чесності тут очікують і від клієнтів.

Оформлення кредиту AlexCredit

Що б вивчити це питання розберемося з поняттям скоринг. Так ось, скоринг це, по-простому, процес схвалення кредиту. У банках існують спеціальні відділи, які рахують імовірність погашення людиною позики. Це дуже довго і виснажливо. У АлексКредіт всі ці дії автоматизовані. Вам не потрібно довго чекати схвалення, не потрібно відвідувати не приємні «співбесіди». Всі процеси проходять онлайн.

Для зручності подання та оформлення позики скористайтеся калькулятором на сайті AlexCredit.

Калькулятор AlexCredit
 1. Вкажіть бажаний термін і потрібну суму онлайн позики. Після натискання на «подати заявку» ви побачите суму, яку потрібно буде повернути, система рахує все автоматично і відразу. Далі слідує заповнення анкети.
 2. Надання особистих даних. Кожен кредитор бажає знати про те кому позичає гроші, тому не дивно якщо і тут Вас запитають хто Ви і скільки заробляєте. В цілому інформації небагато, але все ж деякі поля слід заповнити.
 3. Верифікація карти. Процедура проходить за допомогою смс, таким чином АлексКредіт переконуються що саме Ви власник зазначеної банківської картки.
 4. Підтвердження договору. Ми наполегливо рекомендуємо ознайомиться з усіма умовами договору. Не можна зневажливо ставиться до своїх фінансових зобов'язаннях. Після підтвердження договору очікуйте схвалення заявки.
 5. Гроші на карті. Після позитивного результат скорингу Ви отримаєте смс повідомлення. І вже через кілька хвилин гроші надійдуть на рахунок.
Оформлення заявки АлексКредит

Що потрібно для отримання грошей в АлексКредит

Вам є 18 років. | Ви маєте Українське громадянство | У Вас є банківська карта (українського банку) | Є мобільний телефон | Є електронна пошта.

Дотримуючись вищесказаного, практично будь-який повнолітній громадянин України може оформити позику, для цього потрібно мати крім іншого тільки бажання.

*** Варто зазначити що Алекс Кредит не вимагає обов'язкових (як в аналогічних організаціях) довідок про підтвердження доходу.

Під які цілі видаються позики?

Варто обмовиться що АлекКредіт не цікавить причина, по якій ви маєте потребу в грошах. Нижче ми розглянемо найпоширеніші випадки для яких беруть гроші онлайн на карту.

 1. Поточні потреби. Жити зараз стало дорого, і іноді буває так що люди «кінці з кінцями не зводять». Будь-які непередбачені витрати стають непосильними. Лікарня, аптека, день народження друга оплата комунальних рахунків - далеко не повний список побутових потреб, на які беруть позику онлайн.
 2. Ремонт. Таку витрату передбачити дуже важко адже зламатися може що завгодно і коли завгодно, починаючи від мобільного телефону і закінчуючи автомобілем. Часто ці речі необхідні для роботи, а грошей на їх ремонт немає. Отримання грошей онлайн якраз дадуть таку можливість.
 3. Для бізнесу. Коли ти підприємець, можливість не виявити необхідну суму грошей в касі велика і часто її треба на день - два. Під так звані оборотні гроші доходять позики під нуль відсотків. З їх допомогою можна вирішити поточне становище.
 4. Рефінансування. Ви вже взяли позику а повернути її не виходить вчасно. Багато МФО дають гроші під такі потреби. Ви з легкістю зможете погасити свою попередню заборгованість.

Переваги Алекс Кредит

 1. Онлайн кредит
  Вам не потрібно стояти в довгих чергах в банку або інших фінансових організаціях. Досить мати пристрій з доступом в інтернет і залишивши заявку ви можете отримати позику онлайн перебуваючи в будь-якій точці світу.
 2. Швидка позика
  Складна і повністю автоматизована система підтвердження заявок в Алекс Кредит дозволяє отримати гроші в лічені хвилини після того як буде відправлена заявка.
 3. Прозорі умови
  Приховані платежі просто відсутні. Всі умови прописані в договорі. А калькулятор на сайті розрахує точну суму яку потрібно повернути.

Алекс Кредит особистий кабінет

AlexCredit особистий кабінет - це Ваша індивідуальна сторінка на сайті. Тут ви можете стежити за всією інформацією щодо Вашого кредиту, оформити пролонгацію позики, поточний стан заборгованості. Вхід в особистий кабінет Алекс Кредит Ви можете здійснити на сайті МФО натиснувши у верхній частині на відповідну кнопку, після ввести логін і пароль.

Алекс Кредит особистий кабінет

Де ще можна взяти грошей?

У такі важкі для нашої країни часи подібним питанням задаються багато громадян. Якщо Ви вирішили взяти мікропозик але АлексКредіт Вас ніж щось не влаштовує, можете скористатися послугами інших МФО. На сайті Big Orange зібрані кращі пропозиції в сфері онлайн кредитів. У нас Ви знайдете найцікавіші пропозиції. Пам'ятайте, чим більше заявок ви залишите, тим більше шансів отримати гроші.

Алекс Кредит відгуки

Якщо маєте досвід співпраці з AlexCredit не забудьте поділиться ним. Для кого-то це може бути корисно. Так само Ви можете подивитися, що інші люди пишуть про цього кредитора.

Для отримання позики в Alex Credit потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Alex Credit можна на суму від 100 до 3000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Alex Credit позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
Ще


Alex CreditРейтинг: 4 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар