Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Быстро Займ кредит онлайн ᐈ відгуки


БыстроЗайм ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет
Залишити відгук про БыстроЗайм

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 7 до 16 днів від 7 до 30 днів
Сума від 300 до 6000 гривень від 300 до 10000 гривень
Ставка 0% 2%
Вік від 18 до 75 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн, Готівкою у відділенні

Офіційний сайт :  bistrozaim.ua

Кредитний калькулятор БыстроЗайм


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в БыстроЗайм

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 0 грн 4000 грн
До сплати: 2000 грн 6000 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 4000 грн

БистроЗайм - сервіс мікрокредитування, який працює на території України і видає населенню так звані позики до зарплатні. Бистрозайм це торгова марка, яка належить юридичній особі ТОВ «Прості Позики». Компанія має позитивні відгуки клієнтів, які Ви можете прочитати (або написати свій відгук) в низу даної сторінки.

Бистро Займ видає кредити на термін від 7-ми до 30-ти днів. Сума позики варіюється від 300 до 10000 гривень. Гроші можна отримати онлайн на банківську картку або готівкою у відділенні (на 2019 й рік відділення представлені в 9-ти областях України). Для отримання грошей потрібно бути повнолітнім, а також мати паспорт громадянина України або ID карту, а також ІПН. Видача грошей відбувається протягом 10-ти хвилин, незалежно від того отримуєте Ви їх у відділенні або на банківську картку.


Відсоткова ставка

У компанії BistroZaim стандартна процентна ставка становить 2% в день. На перший взляд - це дуже велика процентна ставка, але з огляду на те, що гроші видаються на короткий термін - вони можуть виручити Вас в кризовій ситуації. Також ця процентна ставка діє для клієнтів, які вже брали позику в даній компанії. Для нових клієнтів, процентна ставка становить 0% на перші 16 днів позики. Тобто якщо Ви берете гроші на термін до 16-ти днів Ви не переплачуєте ні копійки. А якщо берете перший кредит, то Ви платите за 2% в день починаючи тільки з 17-го дня користування грошима.

Також слід зазначити, що при повторному займі мінімальний термін користування кредитом становить 7 днів. Якщо Ви хочете достроково його погасити, то потрібно оплатити відсотки за фактичні дні користування, але не менше семи днів.

Розрахунок кредиту на суму 4800 гривень терміном на 10 днів при першому кредиті

Припустимо, Ви не коли не користувалися сервісом кредитування Бистро Займ і вирішили взяти грошей у борг. Необхідна Вам сума 4800 гривень та у Вас з'являться гроші повернути борг через 10 днів. Тоді Ви, при оформленні позики не переплатите ніяких відсотків і комісій, а повернете рівно 4800 гривень, тобто ту ж суму, що і брали. Це акційна умова діє як для оформлення в відділенні Бистро Займ, так і на банківську картку. Варто відзначити, що якщо Ви до цього вже користувалися послугами даного МФО, то переплатили б 960 гривень, тобто по 2% в день від 4800 гривень, що становить 96 гривень за кожен день користування кредитом.

Розрахунок кредиту в БистроЗайм

Розрахунок кредиту на суму 5000 гривень терміном на 21 день при першій позиці

Нехай, Ви вирішили взяти гроші в борг у розмірі 5000 гривень на термін 21 день, тобто на 3 тижні і послугами організації до цього не користувалися. За перші 16-ть днів відсотки Вам не нараховуються, так як це акційний період. Відсотки починають нараховуватися з 17-го дня в розмірі 2% в день на суму позики. Отже переплата за 1 день становитиме 5000 * 0.002 = 100 гривень. Так як Ви гроші брали на 21 день, то оплачуваних днів буде 21-16 = 5. Разом переплата складе всього 500 гривень. Тобто на 21-й день Вам потрібно буде віддати суму в розмірі 5 тисяч п'ятсот гривень. Варто відзначити, що якби Ви користувалися послугами компанії на постійній основі, то переплата б становила 2100 гривень за 21 день позики. /p>

Розрахунок кредиту в БистроЗайм

Розрахунок кредиту на суму 10000 гривень терміном на 20 днів при повторних зверненнях

Припустимо, Ви вже брали кредити в БистроЗайм і успішно їх повернули. І тепер знову хочете взяти гроші у борг, а саме 10000 гривень на термін 20 днів. В даному випадку буде діяти процентна ставка в розмірі 2% в день, що при сумі позики 10000 становить 200 гривень в день. Тоді переплата за 20 днів складе 4000 гривень.

Погодьтеся 4000 переплати це досить велика сума і брати позику в даній ситуації не вигідно. Вигідніше для Вас буде взяти кредит в іншої фінансової установи, в якій Ви ще не брали позики, так як при першому зверненні процентна ставка також становить 0% в день. Ось деякі з них:

Creditplus
Ставка
0.01 %
Сума
10000 грн
Термін
до 30 днів
Credit Kasa
Ставка
0.01 %
Сума
20000 грн
Термін
до 27 днів

Кому видадуть кредит в BistroZaim?

Взяти гроші в МФО може будь-який громадянин України, але є деякі вимоги без яких отримати позику не надається можливим, ось ці вимоги:

 1. На момент звернення в організацію Вам повинно бути не менше 18-ти років і не більше 75 років. Нижній поріг цієї вимоги обумовлений законом України, який не дозволяє видавати кредити неповнолітнім громадянам. Верхній поріг віку обумовлений кредитним скорингом компанії.
 2. Ви повинні бути громадянином України і постійно проживати на території України. Також у Вас повинен бути діючий паспорт (або id карта), а також ідентифікаційний код. Ці документи необхідні для ідентифікації особи і для перевірки в бюро кредитних історій.
 3. У Вас повинен бути діючий мобільний номер телефону. Ця вимога стосується як при взятті боргу онлайн, так і в відділенні. Номер телефону потрібен для того, щоб інформувати Вас про необхідність оплати кредиту. При взятті кредиту онлайн, номер також потрібен для підтвердження взяття кредиту, причому цей номер повинен бути той же, до якого прив'язана Ваша банківська карта.
 4. Наявність електронної пошти, для оформлення позики онлайн на карту. Електронна скринька необхідна для доставки Вам кредитного договору. При оформленні позики в відділенні наявність електронної пошти не потрібно, так як договір підписується в паперовому вигляді.
 5. У Вас повинна бути банківська картка українського банку, для оформлення позики онлайн на карту. Ця карта необхідна, так як на неї перерахуються кредитні кошти протягом 10 хвилин після позитивного рішення про видачу Вам грошей.

Переваги

Для того, щоб прийняти рішення про користування послугами Швидко Позики необхідно розуміти її переваги в порівнянні з іншими аналогічними компаніями на ринку України. Тому ми підібрали ці переваги:

 1. В компанії можна отримати позику як онлайн, так і в відділенні кредитної організації. Це дуже зручно, так як не всі люди довіряють інтернету і вміють користуватися такими пристроями як смартфон. Аналогічно, можна отримати позику навіть якщо Ви проживаєте в місті, де не представлені відділення - це можна зробити онлайн.
 2. Для повторних клієнтів компанія збільшує максимальну суму позики і вона становить до 10000 гривень.
 3. Для отримання грошей не потрібні поручителі як в банку, застава як в ломбарді і довідка про доходи. Гроші видаються виключно за паспортом і ідентифікаційним кодом. Компанія приймає рішення про видачу на підставі кредитного скорингу.
 4. Дуже зручні способи для погашення боргу. Повернути гроші можна в банку, у відділенні МФО, в терміналі або на сайті компанії в особистому кабінеті з використанням банківської картки.
 5. При відсутності у Вас грошей для погашення кредиту, співробітники компанії завжди йдуть на поступки і пропонують Вам пролонгувати позику до 2-х тижнів.

ЄДРПОУ, свідоцтво про реєстрацію

Свідоцтво БистроЗайм

Компанія працює на ринку України досить прозоро, вона має свідоцтво про реєстрацію підприємства, а також ліцензію Нацкомфінпослуг.Юридична адреса: 69037, м.Запоріжжя, вул. Незалежної України, б. 39-А, оф. 25

ЄДРПОУ БистройЗайм: 40858239Ліцензія надання коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту, безстрокова, початок дії 24.07.2015.
Розпорядження Нацкомфінпослуг №1803 від 23.07.2015р.
Розпорядження Нацкомфінпослуг №163 від 26.01.2017 про переоформлення в зв'язку зі звуженням видів діяльності.

Як взяти кредит в Бистро Займ?

Для того, щоб отримати гроші у відділенні організації, потрібно прийти у відділення з паспортом та ідентифікаційним кодом. Повідомити менеджеру необхідну Вам суму і термін позики. Менеджер роздрукує Договір, Ви з ним ознайомитеся, підпишете і отримаєте готівку. Процедура досить проста, так як менеджер Вам все підкаже, тому детально цей спосіб описувати не будемо.

Для того, щоб отримати гроші на банківську карту (Вам знадобиться в сумі близько 20 хвилин часу), необхідно пройти наступні дії:

 1. Зайти на сайт компанії і вибрати необхідну суму і термін позики і натиснути кнопку оформити позику, після чого необхідно пройти реєстрацію.
  Як взяти кредит в Бистрозайм
 2. У вікні, реєстрації, необхідно ввести своє прізвище, номер телефону, дату і рік народження, Вашу стать, електрону скриньку і пароль для подальшого входу в особистий кабінет. Обов'язково потрібно активувати галочку про свою згоду на обробку Ваших персональних даних та їх передачу в бюро кредитних історій - без цієї галочки реєстрація неможлива, так як МФО оцінює ризик неповернення позики з даних УБКІ.
  Як взяти кредит в Бистрозайм
 3. Далі відкриється форма в якій потрібно ввести дані Вашого паспорта (або ID карти якщо паспорта немає) та ІПН
 4. Далі необхідно ввести дані про місце проживання та інші соціальні дані, на підставі яких компанія буде приймати рішення про надання позики. Серед цих даних може бути: інформація про освіту, сімейний стан, наявність дітей і т.д.
 5. Далі, якщо всі дані введені вірно, автоматична система переводить Вас на поле внесення даних про вашу кредитну картку і її верифікацію. Важливо, щоб на карті була хоча б маленька сума до 5-ти гривень, так як для підтвердження карти, організація заблокує маленьку суму - яку потрібно буде Вам ввести (цю суму можна дізнатися в інтернет банкінгу Вашого банку або у служби підтримки банку). Ця заблокована сума повернеться Вам на рахунок протягом дня.
 6. Останній крок - підтвердження введених Вами даних. Слід пам'ятати, що вносити неправдиву інформацію про себе не варто, так як це може бути причиною відмови. Наприклад, якщо інформація з УБКІ не буде відповідати введеним Вами даними, то Вам відмовлять у видачі кредиту.

Альтернатива БистроЗайм?

Якщо Вам відмовили у видачі кредиту в Бистрозаймі або Ви вже брали тут кредит, то для Вас є вигідні умови взяти позику в інший МФО, так як в 1-му випадку Вам можуть схвалити тут займ (бо у кожної компанії свій кредитний скоринг), а в 2-му випадку Ви візьмете кредит під 0%, тому що для нових клієнтів така процентна ставка. Ось деякі надійні МФО:

Credit Kasa
Ставка
0.01 %
Сума
20000 грн
Термін
до 27 днів
MoneyVeo
Ставка
0.01 %
Сума
17000 грн
Термін
до 30 днів
MyCredit
Ставка
0.08 %
Сума
6000 грн
Термін
до 30 днів

Промокод

У фінансовій компанії Бистрозайм діють певні промокоди які дають певні привілеї для своїх клієнтів. Для того, щоб ввести промокод, потрібно ввести його на сайті компанії у відповідному полі, показаному нижче.

Промокод Бистрозайм

Отримати промокод можна декількома способами:

 1. Компанія регулярно проводить рекламні акції, де роздає промокоди, для залучення нових клієнтів. Промокод можна дізнатися з рекламних активностей компанії.
 2. Для постійних клієнтів діє нарахування бонусних балів за кожен взятий кредит. Бонусні бали можна подивитися в особистому кабінеті і їх можна обміняти на безпроцентні дні кредиту. Таблиця бонусів і їх цінність представлена нижче в таблиці.
Бонусні бали Подарункові дні
8 1 безвідсотковий день
15 2 безвідсоткових дні
20 3 безвідсоткових дні
30 5 безвідсоткових дні

Акції

Аналогічно з промокодом компанія проводить і всілякі акції, як для нових так і постійних клієнтів.

Для всіх нових клієнтів діє постійна акція «Перший кредит 0%» і поширюється на суму до 6000 гривень і термін до 16-ти днів.

Для постійних клієнтів є акція, яка дозволяє заробити гроші. За приведеного клієнта компанія виплачує Вам 100 гривень. Подробиці розміщені на сайті компанії.

Якщо Ви бажаєте отримувати повідомлення на пошту про нові акції Бистрозайма, то підпишіться на розсилку на сайті компанії.

Як оплатити кредит?

Оплатити кредит в Бистрозайм досить просто, так як є достатньо способів оплати. Головне не допускати прострочення, так як будуть нараховані штрафні санкції.

Способи оплати позики

Оплатити позику в БистроЗайм можна чотирма способами. Кожен з них має свої переваги і недоліки. Нижче описані детально ці способи оплати. Рекомендуємо користуватися Вам тим способом, який більш зручний для Вас.

Способи оплати позики Быстрозайм

Оплата через термінал

Погашення через термінал має плюси в тому, що термінали розташовані практично на кожному кутку в кожному місті України. Недолік оплати в терміналі полягає в тому, що гроші на рахунок компанії надходять протягом дня і Вам може нарахуватися один день прострочення, цьому бажано оплачуйте борг в терміналі за 1 день до дати погашення.

Перед тим як оплачувати борг в терміналі, потрібно подивитися на сайті компанії в особистому кабінеті точну суму до оплати і номер кредитного договору.

У терміналі номер договору, який знаходиться в особистому кабінеті, потрібно вводити без тире Приклад: 193715119374

Оплатити позику можна в мережі терміналів 24NonStop і EasyPay

24NonStop

Для того, щоб здійснити оплату в терміналі 24NonStop потрібно зробити наступні дії:

 1. Перейти в розділ банківський послуги.
 2. Знайти логотип компанії Бистро Займ в даному меню
  Оплата Бистрозайм в терміналі 24NonStop
 3. Далі введіть номер кредитного договору або ПІБ. Краще вводити номер договору, так як він унікальний, а ПІБ може бути точно таке ж як у Вас ще у іншої людини
 4. Введіть номер мобільного телефону, це необхідно зробити для того, якщо платіж з технічних причин не пройде і представники компанії могли з Вами зв'язатися для проведення правильного платежу
 5. Введіть суму яку Ви хочете оплатити і внесіть її в термінал.
 6. Заберіть чек. Зберігайте чек, до того моменту, поки не упевнитися в тому, що платіж пройшов і гроші надійшли на рахунок компанії. Це можна зробити в особистому кабінеті на сайті компанії BistroZaim
EasyPay

Інструкція по оплаті в терміналі EasyPay схожа з 24NonStop і відрізняється структурою меню терміналу. Перед тим як йти до терміналу запишіть крім номера договору, також ІПН - він може Вам знадобитися.

 1. Перейдіть в розділ банки і страхування
 2. У даному розділі знайдіть іконку компанії Бистрозайм і натисніть на неї
 3. Далі в меню введіть номер телефону, який був зазначений при оформленні кредитного договору
 4. У меню, введіть номер кредитного договору або ІП
 5. Введіть суму до погашення, внесіть гроші і заберіть чек
 6. Перевірте чи пройшла оплата в особистому кабінеті на сайті

Оплата на розрахунковий рахунок

На розрахунковий рахунок компанії оплату можна провести 2-ма способами, через приват 24 і банківським переказом. Даний спосіб поганий тим, що платіж може йти до 3-х банківських днів і у Вашого кредиту може виникнути просрочка (це в більшій мірі стосується оплати банківським переказом; через Приват24 оплата відбувається, як правило, в день оплати - якщо оплата зроблена в робочий час ).

Погасити через Приват24
 1. Увійдіть до свого Приват 24 і виберіть «Всі послуги - По Україні».
  Погасити через Приват24 Бистрозайм
 2. В полі «номер рахунку отримувача» введіть номер рахунку компанії БистроЗайм - 26508055700902 і поставте галочку «Рахунок відкрито в ПриватБанк». Після цього підтягнуться автоматично деякі поля, так як дані є в ПриватБанку
 3. В полі призначення платежу потрібно написати наступне: Оплата за кредитним договором № ... (замість крапок потрібно ввести номер Вашого договору, який вказаний в особистому кабінеті на сайті компанії).
 4. Далі потрібно вказати з якою карти Ви будете проводити платіж, якщо у Вас їх декілька.
 5. Натискаємо оплатити, перевіряємо реквізити і підтверджуємо платіж через смс верифікацію
Погасити банківським переказом

Даний спосіб оплати не дуже зручний і вигідний Вам і їм варто користуватися в виняткових ситуаціях. Справа в тому, що платіж може йти до 3-х банківських днів та відсотки будуть нараховуватися за ці 3 дні. Тому варто оплачувати кредит даним методом за 3 дні до настання терміну платежу.

Оплату можна провести в будь-якому банку України, вказавши повні реквізити:

Погасити банківським переказом

У призначенні платежу обов'язково потрібно вказувати номер договору, Ваше ПІБ та ІПН, так як якщо ці дані не будуть вказані і гроші надійдуть на рахунок компанії, вона не знатиме від кого пройшла оплата і Вам далі будуть нараховуватися відсотки по кредиту.

Сплатити у відділенні Банку

Оплата у відділенні банку схожа на оплату банківським переказом, але як правило платіж йде в день оплати або на наступний день.

Для того, щоб платіж пройшов в той же день коли Ви оплатили займ, його потрібно зробити до 13 00.Реквізити для оплати:

Р/р 26508055700902

КБ ПриватБанк

МФО 313399

ОКПО 38839217

У призначенні платежу потрібно вказати номер договору, ПІБ та ІПН.

Якщо платіж здійснюється в суботу, то гроші надійдуть на рахунок компанії в понеділок, тому потрібно врахувати 2% від суми в день на ці два дні прострочення.

Оплата у відділенні Бистрозайм готівкою

Оплата у відділенні БистроЗайм примітна тим, що відсутні будь-які комісії. Для оплати Вам необхідно повідомити менеджеру номер кредитного договора або свій ІПН.

Прострочення і наслідки неповернення кредиту

Якщо настає день платежу і у Вас немає грошей, щоб оплатити позику, то зверніться в підтримку компанії і вони допоможуть Вам вирішити проблему, щоб не платити штрафи. При простроченні компанія нараховує штраф у розмірі 2,64% в день, також дані передаються в УБКІ про Вас як не надійного позичальника.

При тривалій прострочці компанія може продати Ваш борг 3-м особам, так як це обумовлено кредитним договором і не суперечить законодавству України.

Рекомендуємо Вам при настанні прострочення пере кредитуватися в іншому МФО, так як Вам це вигідно, враховуючи те, що в іншому МФО процентна ставка 0% для нових клієнтів, а при простроченні потрібно платити по 2,64% в день. Ось перевірені мікро кредитні компанії:

Creditplus
Ставка
0.01 %
Сума
10000 грн
Термін
до 30 днів
Credit Kasa
Ставка
0.01 %
Сума
20000 грн
Термін
до 27 днів

Пролонгація

Пролонгація - це продовження кредиту на певних умовах. Для того, щоб скористатися даною послугою, потрібно оплатити фактично нараховані відсотки. Пролонгувати позику можна на такий же термін, на який був оформлений первинний кредит. При користуванні даною послугою, Вам не нараховуються додаткові штрафи і не передаються дані в бюро кредитних історій.

Географія мережі БистроЗайм

Відділення Бистрозайм мають розгалужену мережу і представлені майже у всіх великих містах центральної та східної України. Відділення є в 9-ти областях. Нижче представлений список областей і міст в яких є відділення кредитної організації:

Дніпропетровська область: Дніпро, Кривий Ріг, Жовті Води, Павлоград, Нікополь, Новомосковськ, Дніпродзержинськ (Кам'янське).

Запорізька: Запоріжжя, Енергодар, Мелітополь, Пологи.

Миколаївська: Миколаїв, Первомайськ, Южноукраїнськ, Вознесенськ.

Полтавська: Кременчук, Полтава, Комсомольськ (Горішні Плавні).

Харківська: Харків, Ізюм, Лозова.

Кіровоградська: Кіровоград (Кропивницький), Олександрія.

Черкаська: Черкаси, Сміла.

Київська: Біла Церква.

Сумська: Шостка.

Географія мережі БистроЗайм

Відгуки про МФО БистроЗайм

Нижче представлені відгуки реальних людей про БистроЗайм. Залишайте свої відгуки про дану організацію - це допоможе іншим людям в ухваленні рішення про співпрацю з даною компанією.

Для отримання позики в БыстроЗайм потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в БыстроЗайм можна на суму від 300 до 6000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у БыстроЗайм позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
Ще


БыстроЗаймРейтинг: 5 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар