Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Cashberry позика онлайн ᐈ відгуки


Cashberry ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет
Залишити відгук про Cashberry

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 7 до 30 днів від 7 до 30 днів
Сума від 500 до 5000 гривень від 500 до 5000 гривень
Ставка 0.01% 1.0%
Вік від 18 до 70 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  cashberry.in.ua

Кредитний калькулятор Cashberry


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Cashberry

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 20 грн 2000 грн
До сплати: 2020 грн 4000 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 2000 грн

Cashberry - мікро фінансова організація (далі МФО), що надає послуги населенню, а саме видає мікро позики тим хто потребує термінового вирішення своїх фінансових труднощів. Компанію засновано не так давно. Початок діяльності можна вести від 2016 року. Простота та зручність швидко «підкупили» багатьох клієнтів, тут без особливих зусиль та додаткових документів чи особливих пояснень можна взяти в борг до 8 000 грн.

Створювався сервіс для тих людей, хто в самий потрібний момент хоче отримати гроші. Cashberry володіє однією із найкращих технічно оснащених платформ, що дозволяє видавати позики максимально швидко. У скрутну хвилино, часто, дійсно важко знайти потрібну організацію. Питання довіри першочергове в наш час. Cashberry – створено для Вашої фінансової підтримки.

Діяльність компанії регулюється чинним українським законодавством і повністю знаходиться у правовому полі. Юридична назва компанії ТОВ «Фінансова Компанія «Інвест Фінанс»». Компанія отримала всі необхідні дозвільні документи, а саме:

 • Свідоцтво про реєстрацію фінансового закладу ФК №756 від 07.06.2016, що видане Національною комісією котра регулює діяльність в сфері ринків фінансових послуг.
 • Ліцензія видана Національною комісією котра регулює діяльність в сфері ринків фінансових послуг від 16.05.2017 безстроково.

Сервіс є хорошим рішенням для тих хто потребує швидкої фінансової допомоги.

Cashberry онлайн кредит

Особливості кредитування в Cashberry

Як і в більшості МФО суми кредиту для перших та постійних клієнтів відрізняються. В Cashberry перша максимальна позика доступна у розмірі до 3000 грн, а друга до 8000 грн. Мінімальна ж сума для обох випадків становить 500 грн. Термін кредиту фіксований і може варіюватись. Кредит компанія видає терміном на 7, 15, 21 та 30 днів, Ви в свою чергу обираєте найбільш підходящий. Фіксований середній відсоток за користування грошима становить 1.5 в день, для постійних клієнтів відсоток може бути знижений до 1. Для зручності підрахунків використовуйте кредитний калькулятор. На сайті МФО при заданих необхідних параметрах буде показано суму яку потрібно буде повернути.

Що потрібно для отримання позики?

У порівнянні з банківськими організаціями мікро фінансові організації частіше схвалюють позики своїм клієнтам. Ця особливість і зробила дані фінансові продукти більш популярними в наш час. Не виняток і кредит від Cashberry. Щоб отримати позику в компанії Вам необхідно:

 • Паспорт громадянина України
 • Ідентифікаційний код
 • Карта будь якого банку України
 • Номер телефону
 • Пристрій з доступом в мережу інтернет

Такий мінімальний перелік вимог дозволить Вам отримати бажану грошову суму в борг.

Переваги та недоліки МФО Cashberry

Клієнтами даної МФО стають кожного дня сотні людей. Вони обирають Cashberry через ряд переваг перед багатьма організаціями.

 • Сервіс надійний. Вже багато років він працює в площині регульованій українськими законами та має всі необхідні державні дозволи, що дозволяють проводити подібну діяльність.
 • Цілодобова робота компанії. Якщо у вихідні чи святкові дні Вам терміново знадобилась готівка, тут Ви можете розраховувати на видачу.
 • Лояльність до позичальника. Додатково Вам дається три дні від остаточної дати погашення боргу записаному кредитному договорі. Це пояснюється тим, що банківські платежі йдуть декілька днів, і якщо ви в останній день оплачуєте заборгованість через касу банку існує ризик що гроші вчасно не надійдуть на рахунок компанії. Ви ризикуєте стати боржником вчасно оплативши борг, але цей момент передбачено, тому і введено додаткові три дні.
 • Доступність кредиту. Все що потрібно для оформленні це паспорт, код та мережа інтернет. Фактично збудь якої точки України Ви можете взяти онлайн позику.
 • Швидко. Вся процедура з моменту реєстрації до моменту видачі займає не більше 15 хв

Загалом, клієнт компанії що вчасно сплачує відсотки може розраховувати на хороші умови співпраці. Знижені відсотки та постійні акційні пропозиції діють якщо у Вас немає заборгованостей і Ваша кредитна історія не заплямована.

Суттєвим недоліком компанії є високі відсотки, особливо штрафні санкції для боржників. Також існує ймовірність передачі Вашої справи третім особам або в суд для стягування боргу. Тому краще вчасно все оплачувати і на етапі оформлення боргу розраховувати свої сили.

Процедура оформлення кредиту онлайн

Оформлення кредиту онлайн – це справді зручна і проста процедура, яка не ставиться в жодне порівняння з банківськими традиційними кредитами. Якщо Ви шукаєте де взяти в борг швидко і без мороки Вам сюди.

Зайдіть на офіційний сайт компанії. Ознайомтесь з умовами кредиту. Оберіть суму і термін позики на кредитному калькуляторі. Ви одразу побачите суму переплати що доведеться здійснити по завершенню дії договору. Якщо побачене Вас влаштовує тисніть «Отримати гроші на карту».

 1. Перша дія – це реєстрація. Придумайте пароль, попередньо ввівши контактні дані. Запам’ятайте його, він потрібен для входу в особистий кабінет. Натисніть «Зареєструватись».
 2. Третій етап – заповнення анкети. Уважно кажіть свої особисті дані. Прослідкуйте чи немає помилок, адже це важливо, допустивши їх, Ви зменшуєте шанси на видачу позики.
 3. Потім потрібно прикріпити скан-копію паспорта та ідентифікаційного коду. Копії мають бути хорошої якості, Ваші дані та фото мають бути чітко зображені.
 4. Тепер потрібно прив’язати банківську картку до системи. Введіть номер термін дії та CRV – код. Після чого з рахунку тимчасово буде списана 1 гривня. Так система перевіряє платоспроможність картки. Це ще називають верифікація банківської картки. У подальшому на неї будуть нараховані кошти, а також за допомогою цієї картки з особистого кабінету ви зможете погасити борг.
 5. Після того як Вам погодять позику ознайомтесь із кредитним договором. Перед тим як його підписати, уважно вивчіть всі деталі, це у майбутньому убереже Вас від неприємних сюрпризів.

Останнім етапом всіх маніпуляцій, буде перерахунок коштів Вам на картку. Очікуйте декілька хвилин.

Як повернути борг

Повернути позику можна декількома способами..

 • Особистий кабінет. В особистому кабінеті оберіть пункт «Погасити кредит» та введіть реквізити картки з якої будуть списуватись гроші. Важливо що оплачувати можна не тільки карткою яку вказували при реєстрації.
 • На сайті без реєстрації. В правому верхньому куті натисніть кнопку «Оплатити». Далі введіть дані для ідентифікації. Це може бути номер телефону чи Вашого кредитного договору. Ввівши платіжні реквізити проведіть оплату
 • В касах банків. В будь якому банку на касі по реквізитам компанії, вказавши потрібну суму для оплати (вся інформація в особистому кабінеті та особистому договорі). Важливо, що платіж може йти до 3х днів, щоб не залишитись в боржниках враховуйте цей момент.
 • В терміналах. В кожному Українському міст присутні платіжні термінали. Досить зручний сучасний спосіб сплат різних послуг. В розділі «банківські операції» Ви можете оплатити борг по реквізитах компанії Cashberry.

Пролонгація позики

Для тих хто не може вчасно оплатити заборгованість передбачена додаткова послуга - пролонгація. Це послуга що дозволяє відтермінувати крайню дату сплати позики. Для її активації зайдіть в особистий кабінет, оберіть «Кредит» та натисніть «оформити пролонгацію». Подальші дії Вам допоможе зробити система підказок. Пролонгацію можна оформляти безліч разів на термін 30 днів. При цьому Ви сплачуєте тільки відсотки по кредиту.

Контакти

Служба підтримки клієнтів

+38 (098) 415-18-18

+38 (093) 415-18-18

+38 (050) 415-18-18

+38 (044) 280-28-17

Графік роботи відділу:

Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 20:00

Cashberry відгуки

Для репутації компанії дуже Важливо мати хороші відгуки. Але не завжди доводиться спостерігати за хорошим враженням клієнтів. Головне це правдива інформація про сервіс саме від тих хто ним користувався. Якщо маєте досвід співпраці з Cashberry напишіть про нього нижче.

Для отримання позики в Cashberry потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Cashberry можна на суму від 500 до 5000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Cashberry позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
Ще


CashberryРейтинг: 2 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


 • Ліля
  2019-05-21 23:27
  доброго вечора. прочитавши інформацію про організацію думала що отримаю позику так як проценти великі і видають всім. я мама в дикреті- мені відмовили. не витрачайте час даремно
  • BigOrange 22.05.2019 19:18
   Добрий день. Подавайте заявкі в інші оргінізації. Вам обов'язково видадуть кредит. Список організацій знаходиться за посиланням.
Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар