Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Cashup позика онлайн ᐈ відгуки


CashUP ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 3 до 30 днів від 3 до 30 днів
Сума від 500 до 8000 гривень від 500 до 10000 гривень
Ставка 1.7% 1.7%
Вік від 18 до 60 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  cashup.com.ua

Кредитний калькулятор CashUP


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в CashUP

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 3400 грн 3400 грн
До сплати: 5400 грн 5400 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 3400 грн

Кредит онлайн від CashUp

CashUp – мікро кредитна організація. Вступила в гру не так давно, але встигла завоювати досить стійкі позиції. Розуміючи, що в високо конкурентному ринку, потрібно створювати кращий сервіс і умови для клієнта. Кешап так і зробили. Завоювавши багато шанувальників завдяки гарному сервісу. Як запевняють в компанії, Ви забудете про довгі черги і дзвінки колекторів по серед ночі, вони такого не практикують.

Принципи, що руйнують стереотипи, на яких заснована, робота компанії:

 • 5 хвилин Вашого часу та кредит оформлений. Вся процедура повністю автоматизована і проходить онлайн. Значна економія дорогоцінного часу.
 • Нехитра система розрахунку. Відсутність складних і незрозумілих обчислень. Онлайн калькулятор все зробить за Вас. Досить ввести потрібну суму грошей і час, через який Ви готові виплатити позику. Далі система зробить підрахунок автоматично.
 • Можливість отримувати гроші в складних ситуаціях, без поручителів і довідок. Двері компанії завжди відкриті.
 • Відносини будуються на взаємній довірі, тут найнижчі відсотки за позиками.
 • Для отримання онлайн кредиту потрібні інтернет і банківська карта будь-якого банку України. Навіть сидячи на кухні з чаєм Ви легко оформите позику.
 • Робота системи не обмежена протягом доби, так як повністю автоматична. І працює 24/7.
 • Ваші дані гарантовано не потраплять до третіх осіб.

Наші люди навчені часом, довіру потрібно заслужити, а будь-які умови потрібно детально вивчити. BigOrange пропонує детальну інформацію для ознайомлення про CashUp.

Розрахунок ставки

Одним з обов'язкових атрибутів будь-якого кредиту є відсотки, і хоч їх не завжди хочеться переплачувати, без цього ніяк. За день користування кредитом Ви переплатите 1,5% від суми позики, не залежно від того першу позику в компанії Ви берете чи кредит є повторним. На головній сторінці офіційного сайту розташовується калькулятор, працює онлайн. Він дає можливість легко порахувати суму повернення задавши необхідні параметри.

Калькулятор CashUp

Розрахунок для прикладу: оформляючи перший кредит в Кешап на 1000 грн на період 7 днів сума до оплати боргу складе 1119 грн. APR - 620,5%.

Калькулятор CashUp

При користуванні кредитом тривалий період, процентна ставка все ж зменшується. Але затягувати з поверненням на такий довгий термін ми б не рекомендували. Адже мікро займ зручний як гроші до зарплати, а не повноцінний довгостроковий кредит.

CashUp – хто може претендувати на кредит

Немає жодної людини або компанії, які роздавали б гроші всім підряд. Будь-який позичальник повинен відповідати певним критеріям. У компанії «Кешап» таких умов кілька:

 1. Вікові. Позичальник повинен бути старше 20 років і молодше 65.
 2. Потрібно мати при собі посвідчення особи України (паспорт або документ який його замінює) та ідентифікаційний код.
 3. Потрібна діюча карта будь-якого банку України.
 4. І найголовніше, потрібно мати вихід в інтернет і мобільний телефон.

Чому з «КешАп» вигідно

Серед безлічі компаній важко вибрати одну. На перший погляд вони всі видають позики. Всі говорять, що однаково хороші. Можливо так і є, багато компаній борючись за клієнтів створюють хороші умови для співпраці. Не дивлячись на багато подібностей, варто відзначити і ряд відмінних переваг Кеш Ап:

 • Не маючи коштів гасити заборгованість вчасно Ви завжди можете використовувати можливість пролонгації позики. У Кеш Ап кількість спроб не обмежена. І за це не потрібно переплачувати. Ніяких додаткових процентних ставок не передбачено. Тільки початковий відсоток користування кредитом.
 • Будь-які питання можна поставити, зателефонувавши на гарячу лінію компанії. Компетентні співробітники нададуть допомогу в будь-який, навіть святковий день, цілодобово.
 • Cash Up видає позики навіть з поганою кредитною історією.
 • Система безпеки компанії виключає передачу персональних даних третім особам.
 • Своя програма лояльності. Повторні позики Ви отримаєте зі знижкою.
 • Інтерфейс сайту CashUp відрізняється оригінальною простотою.

Варто врахувати, що мікро-кредити мають свої нюанси. При їх використанні потрібно пам'ятати:

 1. Процентна ставка завжди вище ніж у банку. Тут ви платите за зручність і терміновість в користуванні грошима.
 2. При першому зверненні в CashUp можна отримати всього 3 000грн. Сума буде рости якщо Ви станете постійним клієнтом компанії.
 3. Уважно вивчайте договір, а також переконайтеся в правильності його заповнення, щоб уникнути неприємних нюансів в майбутньому.

Дозвільні документи

КешАп отримали право фінансової діяльності серпні 2015 року. Крім того, у них є відповідна ліцензія «Нацкомфінпослуг».

Свідоцство КешАп
Свідоцство КешАп

Додаток CashUp

Інноваційний додаток зробить співпрацю з CashUp зручніше. Функціональні можливості програми:

 • Онлайн позика на карту ще швидше
 • Наявність історії кредиту
 • Можливість розрахунку параметрів позики
 • Персональні пропозиції
 • Оплата позики без черг до кас
 • Автопогашення - функція яка планує графік погашення вашого кредиту

Кредит онлайн від CashUp, як отримати

Мікро-кредити стали частиною нашого повсякденного життя. Зручною опцією отримання грошей користуються багато. З точністю до навпаки, для багатьох оформити онлайн займ на карту, не виходячи з кімнати свого будинку залишається чимось немислимим і неймовірним. Ще довго в наших головах буде жити стереотип про те, що оформлення кредиту - це довга черга, виснажливі бесіди з менеджерами кредитних відділів банку, і довідки, які зібрати практично не реально. Онлайн кредити зручне рішення доступне практично кожному громадянину України. Як отримати позику онлайн від CashUp читайте нижче.

Інструкція з оформлення

Вся процедура оформлення кредиту проходить протягом декількох хвилин в кілька етапів. Не пізніше 15 хвилин Ви отримаєте гроші на свою карту в разі позитивного результату.

 
 1. Етап 1

  Вивченню кредитного калькулятора варто приділити увагу. Важливо розрахувати свої сили і вибрати потрібну суму і термін позики. Тисніть кнопку «Отримати кредит» тільки після того як Ви переконані в тому, що умови Вам підходять. Гроші доступні від 3 до 30 днів. Важливо, в перший раз система дасть тільки 3000 грн, а постійні клієнти можуть розраховувати на суму до 10 000 грн.

 2. Етап 2

  Тут має бути безпосередня реєстрація (створюється особистий кабінет CashUp). Уважно внесіть всі необхідні дані які запросить система. Важливо. При оформленні кредиту, розбіжність паспортних даних та внесеної раніше інформації може послужити причиною відмови.

  Рєстрація CashUp

  Після заповнення всіх полів, тисніть кнопку «продовжити».

 3. Етап 3

  На номер, вказаний раніше прийде смс. В потрібне поле потрібно ввести код, який прийшов. Так Ви підтверджуєте достовірність свого мобільного номера.

 4. Етап 4

  Далі на екрані повинна з'явиться докладніша форма-анкета. У ній необхідно відповісти на всі питання і внести необхідні дані. Вашу адресу, дані паспорта, код, місце роботи і т.д.

 5. Етап 5

  Якщо в попередніх маніпуляціях Ви всі дії вчинили правильно, то потрібно пройти процес верифікації карти. Важливо. Карта повинна бути чинного українського банку. З її рахунку, тимчасово, буде списана невелика сума грошей. Для підтвердження платоспроможності. Гроші обов'язково повернуться на рахунок.

 6. Етап 6

  Система попросить контакти довіреної особи (Ваш родич або друг). Після, він повинен підтвердити зазначену інформацію, а система автоматично прийме рішення про видачу грошей.

 7. Етап 7

  Найприємніший етап, гроші надходять до Вас на рахунок

Причина відмови

Подаючи заявку Ви звичайно ж розраховуєте на позитивний результат. Але на жаль, це не завжди так. У чому причина відмови. Їх може бути кілька:

 1. Ви вже маєте заборгованість, неоплачену позику.
 2. Бувають випадки, коли Ви гасите заборгованість і моментально просите наступну. Іноді система не відразу викреслює з боржників. Їй потрібно деякий час. Нагадуємо, що завжди можна вибрати іншу МФО на нашому сайті.
 3. Помилка при заповненні анкети може стати причиною відмови. Система в автоматичному режимі приймає рішення. Телефонуйте за номером гарячої лінії Кешап що б виправити реєстраційні дані.
 4. Можливо Ваш смартфон дав збій і Ви пропустили смс або дзвінок.
 5. Нульовий баланс на банківській картці. Як наслідок не пройдена процедура верифікації.

Повернення позики

Ви взяли гроші в борг, і як порядна людина вирішили його повернути вчасно. Як це зробити? Є кілька варіантів, всі вони не складні. Ви в праві вибрати більш зручний для Вас.

 • «По-старому». Скориставшись відділенням будь-якого банку України. Перед здійсненням операції уважно перевіряйте зазначені реквізити.
 • Для здійснення подібних операцій в cashup передбачений особистий кабінет. Не виходячи з офісу або свого будинку Ви легко здійсните платіж.
 • Є можливість погасити позику також скориставшись терміналом самообслуговування.
 • Новою фішкою компанії є мобільний додаток. З його допомогою Ви завжди можете зробити подібний платіж. Так само скориставшись планувальником виплат, можна налаштувати автоматичне списання коштів.
Важливо! Потрібно також пам'ятати, що при виникненні будь-яких питань Ви можете звернутися за цілодобовою консультацією до фахівців компанії.

Пролонгація кредиту

Пролонгація – це спосіб продовження користування позикою. Якщо у Вас немає можливості погасити борг вчасно компанія Кешап дає таку можливість. Виплативши відсотки за користування кредитом, в особистому кабінеті є можливість відстрочити виплату. Для повернення боргу Вам дадуть такий же період часу як оформлявся кредит.

Де ще можна взяти грошей онлайн

Не Кешап єдиним. Високо конкурентне середовище мікро-позик зробило даний сервіс наскільки хорошим що новим гравцям стає все важче дивувати клієнтів. Багато реклами, багато нових витончених фішок намагаються придумати маркетологи МФО що б отримати нових клієнтів. Люди від цього тільки виграють. Кращі пропозиції на ринку МФО зібрані у нас на сайті. Big Orange - сервіс порівняння кредитних пропозицій. Кращі пропозиції у нас тут

Пам'ятайте, більше залишених заявок, більше шансів на отримання грошей. Не лінуйтеся, заповнюйте!

CashUp відгуки

Багато в чому про компанію можуть сказати відгуки. Прочитавши які можна зрозуміти варто звертатися за послугою, товаром, чи ні. Так як з кожним роком організацій що видають позики в Україні стає більше, відгуки стають інструментом визначення кращих з них. Наскільки хороший сервіс в Cash Up може судити той, хто має досвід клієнта компанії. Діліться своїми враженнями про співпрацю адже Ваш досвід може стати комусь корисним, так само вивчайте досвід інших людей.

Для отримання позики в CashUP потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в CashUP можна на суму від 500 до 8000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у CashUP позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
ЩеРейтинг: 4 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар