Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Cashyou позика онлайн ᐈ відгуки


Cashyou ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 2 до 30 днів від 2 до 30 днів
Сума від 100 до 2000 гривень від 100 до 12000 гривень
Ставка 0.1% 1.8%
Вік від 18 до 70 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  cashyou.ua

Кредитний калькулятор Cashyou


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Cashyou

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 200 грн 3600 грн
До сплати: 2200 грн 5600 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 3600 грн

Cashyou - сучасна мікро фінансова організація (далі МФО), що спеціалізується на видачі швидких кредитів онлайн. Не дивлячись на свій молодий вік, працює компанія з 2017 року, встигла завоювати свою армію прихильників. Зараз в мережі можна знайти чимало різних відгуків про діяльність цієї МФО, як хороших так і не дуже, а значить компанія активно розвивається.

Подача заявки максимально проста, залишити її Ви можете цілодобово 24/7. Але обробка отриманої інформація почнеться в робочий час, а саме з 9:00 до 20:00, включаючи свята та вихідні дні. Будь якого дня коли Вам знадобляться гроші, Ви можете легко оформити позику в Cashyou. Мінімальна сума на яку можна розраховувати складає 100 грн, максимальна ж складає 15 000 грн, але це для постійних клієнтів з хорошим кредитним рейтингом. Для першого позичальника сума складе максимум 2000 грн. Термін користування грошима становить 2 до 30 днів з можливістю активувати послугу пролонгації позики. Відсотки для першого позичальника складають 0,01, а для повторних кредитів 1.8.

Cashyou онлайн кредит

Вимоги до позичальників

Досить високий відсоток схвалення позик зумовлений мінімальними вимогами до позичальників, що в свою чергу призводить до небувалого росту кредитів онлайн. Але в кожної організації існують певні вимоги до клієнтів. Зумовлено це чинним законодавством України, а також певним бажанням МФО мінімізувати ризики при видачі грошей. Для клієнтів МФО Cashyou ці вимоги наступні.

 • Взяти гроші в борг може тільки повнолітня особа, тобто потрібно мати повних 18 років.
 • Потрібно мати паспорт та пред’явити його при оформленні позики. Так Ви підтверджуєте що ви повнолітня особа, та той факт що маєте українське громадянство.
 • Індивідуальний податковий номер. Не менш важливий документ, що розказує про Ваше фінансове положення. Саме по ньому визначають кредитну історію.
 • Мобільний номер та електронна адреса. Потрібні для підтвердження реєстрації, а також в подальшому для доступу в особистий кабінет. А ще на пошту буде вислано повідомлення про те схвалена позика чи ні. У випадку схвалення надсилають кредитний договір.
 • Карта будь якого банку. На неї будуть нараховані кредитні кошти. Для її підтвердження буде пройдена процедура верифікації.

При оформленні позики потрібно додавати скан-копії паспорта та ідентифікаційного коду. Можна, не обов’язково, додати довідку про доходи та поручителів, цим самим Ви значно збільшите свої шанси на видачу грошей.

Відсоткова ставка та розрахунок виплат

Відсотки по кредиту у Cashyou різні, в залежності від того яку позику ви берете. Для всіх перших клієнтів діє акційна пропозиція усі кредити під 0,01 відсоток. Правда для першого разу Ви не зможете розраховувати на велику суму грошей доведеться обмежитись сумою до 2000 грн. Якщо сервіс Вам сподобається і ви вирішите взяти більшу суму повторно, Вам попросять сплатити відсотки у розмірі 1.5 в день. Якщо зазіхнути на максимальну суму 15 000 грн, доведеться переплатити 1.8 в день. Найбільшу позику в розмірі 15 000 грн можуть отримати тільки постійні клієнти з хорошим кредитним рейтингом.

Розрахунок кредиту на 1000 грн терміном на 10 днів покаже, що (при умові що це перша позика) переплатити доведеться лише 10 грн. Отже разом до сплати буде 1010 грн.

Повторна позика цієї ж тисячі буде надана під збільшений відсоток 1.5 і переплата за 10 днів користування складе 150 грн. Отже, повернути доведеться вже 1150 грн.

Для зручності підрахунків рекомендуємо використовувати кредитний калькулятор та уважно читати кредитний договір. МФО схильні часто змінювати умови кредитування.

Гроші можна отримати на карту будь якого банку України, що досить зручно, адже трапляються організації що співпрацюють лише з одним певним банком.

Як отримати кредит в Cashyou?

Процедура оформлення кредиту онлайн досить проста. Не дарма вони по популярності давно обійшли банківські позики. Для того що оформити в борг Вам потрібно пройти наступну процедуру.

 • Для початку зайдіть на офіційний сайт компанії. Ознайомтесь з умовами кредитування. На кредитному калькуляторі за допомогою повзунків встановіть потрібну суму та термін позики. Система автоматично розрахує Вам суму яку потрібно буде повернути. Якщо умови Вас влаштовують продовжити можна, натиснувши кнопку «заповнити анкету».
 • В анкету внесіть власні персональні дані. Паспорт, код та банківську картку. Через декілька хвилин Ви отримаєте рішення по кредиту.
 • Додатковим етапом зумовленим системою безпеки є дзвінок менеджера компанії. Вам поставлять декілька запитань перш ніж прийняти рішення про видачу.
 • Після проходження верифікації карти Вам на пошту прийде договір який потрібно буде прочитати та погодитися з його умовами. Верифікація карти – це процедура при якій з вашого рахунку буде тимчасово заморожено декілька гривень. Компанії проводять такі операції щоб підтвердити ідентичність картки, та той факт що ви можете здійснювати платежі.
 • За декілька хвилин після погодження договору Вам надійдуть гроші на вказану картку. В деяких випадках декілька хвилин можуть трохи затягнутись, адже кожен банк має свій регламент, але як правило ця процедура швидка.

Всі ці операції можна здійснювати лише досягнувши 18 років!

Що робити якщо у видачі відмовлено?

Спочатку постарайтесь розібратись в причинах чому це могло статись. Головною причиною може стати погана кредитна історія. Але якщо Ви впевнені в своїй кредитній лінії перевірте правильність заповнення анкети. Часто граматичні помилки можуть призвести до відмови. Інколи сума яку ви хочете взяти в борг є великою в очах кредитора. Спробуйте змінити дані в анкеті та повторіть спробу знову. Якщо повторні спроби не увінчаються успіхом не впадайте у відчай. На порталі Big Orange зібрані кращі кредитні пропозиції з якими ви можете ознайомитись за посиланням. Тут точно знайдеться компанія що захоче видати Вам гроші. Пам’ятайте чим більше заявок, тим більше шансів на успіх.

Як повернути кредит?

Повернення коштів можна здійснити декількома способами. Який обрати вирішувати Вам.

 • Особистий кабінет. Зайшовши до особистого кабінету введіть потрібну суму до сплати та натисніть «оплатити». З карти яку Ви вказували при реєстрації буде списана указана сум при умові її наявності.
 • Якщо Ви хочете оплатити борг іншою карткою то потрібно обрати пункт «Моя інформація» та указати іншу банківську картку. Вже з неї проводити оплату.
 • Зрозумілий інтерфейс та можливість легко проводити оплати готівкою створила неймовірний попит на платіжні термінали в кожному місті. За допомогою такого терміналу Ви легко проведете оплату кредиту Cashyou.
 • Самий традиційний і напевне самий не зручний спосіб оплата через касу банку по реквізитах компанії. Обираючи цей спосіб пам’ятайте що банківський платіж може проходити до 3-х днів. Тому зберігайте квитанцію для того щоб не опинитись в боржниках, при цьому оплативши борг.
 • Також в компанії Cashyou передбачена можливість оплати бонусами які Ви можете заробити користуючись послугами компанії. Інформацію про бонуси дивіться в особистому кабінеті.

Пролонгація кредиту

Якщо настав час сплати боргу, а у Вас немає можливості скористайтесь послугою пролонгації позики. Це легальний спосіб продовжити користування кредитом без нарахування штрафних відсотків. Відсотки будуть нараховуватись у розмірі 1.8 в день. Оформляти можна декілька разів на максимальний термін до 30 днів.

Контакти

Телефони для довідок:

+38 (044) 364 23 00

0800 21 23 00

+38 (067) 011 23 00

+38 (095) 288 23 00

+38 (093) 170 23 00

Електронна адреса: info@cashyou.ua

Відгуки

Маючи бажання залишити відгук про компанію, не стримуйте себе, зробіть це. Реальний досвід клієнтів – це найважливіша інформація про будь яку організацію.

Для отримання позики в Cashyou потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Cashyou можна на суму від 100 до 2000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Cashyou позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
ЩеРейтинг: 5 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар