Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Cat Credit позика онлайн ᐈ відгуки


Cat Credit ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 1 до 30 днів від 1 до 30 днів
Сума від 500 до 3000 гривень від 500 до 15000 гривень
Ставка 1.91% 1.91%
Вік від 18 до 90 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  catcredit.net

Кредитний калькулятор Cat Credit


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Cat Credit

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 3820 грн 3820 грн
До сплати: 5820 грн 5820 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 3820 грн

CatCredit (КетКредит) – фінансова компанія, яка спеціалізується на видачі онлайн кредитів на будь-які цілі в Україні. Cat Credit - це бренд, який належить компанії ТОВ «Фінансова Компанія «Верона». Даній компанії також належить бренд «Гроши Всім». По суті одна компанія веде свою діяльність під двома різними брендами, але позики видає на однакових умовах. Дана організація платить податки в бюджет України і має ЄДРПОУ 41602157. Зареєстрована компанія за адресою: місто Київ, проспект Степана Бандери 8, корпус 6. Фінансову ліцензію компанія отримала в 2017-му році.

У мікро фінансовому сервісі Кот Кредит можна отримати гроші на термін від 1-го до 30 днів. Можлива сума позики відрізняється для нових і постійних клієнтів: для нових можна позичити до 3000 гривень, а для постійних - до 15000 гривень. Процентна ставка становить 0,01% в день, плюс стягується щоденна комісія в розмірі 1,9% в день. Тобто фактично процентна ставка дорівнює 1,9% в день, так як якщо її назвати комісією, то суть від цього не змінюється. У разі прострочення, тобто не сплати боргу вчасно, процентна ставка збільшується і становитиме 3% в день за дні прострочення.

Процентная ставка

Стандартна відсоткова ставка в даному сервісі становить 0,01% в день. Але крім цього також є щоденна комісія в розмірі 1,9% в день, яка відсутня в інших аналогічних сервісах. Тобто можна вважати, що реальна процентна ставка становить 1,91% в день (бо якщо назвати комісією процентну ставку, то переплата від цього не зміниться). Надалі будемо вважати процентну ставку рівну 1,91% і будемо її так називати.

Переплата в розмірі 1,91% діє як для нових, так і постійних клієнтів.

CatCredit онлайн кредит

Приклад розрахунку кредиту на суму 2900 гривень терміном на 16 днів

Припустимо Ви вирішили взяти в МФО КетКредит в борг суму в розмірі 2900 гривень терміном на 16 днів. Переплата за 1 день користування кредитними коштами буде дорівнює 55 гривень і 39 копійок. Переплата за 16 днів становитиме 886 гривні і 24 копійки. Це означає, що для того, щоб повністю розрахуватися з боргом потрібно внести на рахунок компанії суму в розмірі 3786 гривні та 24 копійки.

Прострочення 5 днів

У разі прострочення Вам нараховується підвищена процентна ставка в розмірі 3%. Також нараховується комісія в розмірі 1,9%. Всього переплата за 1 день прострочення становитиме 4,9% в день. Тобто при сумі кредиту у розмірі 2900 гривень, переплата за 1 день становитиме 142 гривні і 10 копійок. За 5 днів прострочення переплата складе 710 гривень і 50 копійок.

Якщо Ви взяли позику на суму 2900 гривень на 16 днів і хочете її повернути на 21-й день, то Вам потрібно внести 4496 гривні та 74 копійки.

Якщо підходить день оплати позики, то краще повідомте в компанію, що у Вас немає грошей і активуйте послугу пролонгації - так Ви виграєте фінансово. Щоб скористатися даною послугою потрібно оплатити нараховані відсотки і договір буде продовжено на початковий термін, при цьому буде нараховуватися стандартна процентна ставка, а не підвищена.

Вимоги до клієнтів для отримання грошей в борг

Щоб КотКредіт видав Вам гроші в борг, Ви повинні відповідати певним вимогам, які ввела компанія:

 • Ви повинні бути громадянином України, а також проживати на її території і мати реєстрацію. (Виняток становитимуть люди, які проживають в АР Крим, а також на непідконтрольній частини України донецької і луганської областей - їм позику компанія не схвалить).
 • Ваш вік повинен бути в межах від 18-ти до 60-ти років. Нижня межа обумовлена ​​законодавством України, а верхня статистичними даними (компанія вважає, що люди старше 60-ти років не віддають борги і тому їм вона не видає гроші під відсотки).
 • У Вас повинен бути паспорт, ІПН, банківська картка українського банку, мобільний номер телефону, а також електронний ящик. Все це необхідно для верифікації Вас компанією, перевірці в УБКІ і зарахування грошей Вам на карту.

Недоліки

Недоліків у компанії 2, хоча вони не такі вже й критичні.

МФО КотКредіт вводить в оману своєю процентною ставкою. Так на сайті компанії написано, що ставка дорівнює 0,01%, а також є щоденна комісія в розмірі 1,9% в день. З огляду на неуважність людей при залишенні заявки більшість з них може подумати, що ставка дорівнює 0,01%. Середня ставка по ринку 2% в день, тому BigOrange.com.ua і не вважає це вагомиq недолік.

Другий недолік у компанії - це те, що у неї немає на сайті кредитного калькулятора. Тобто копання не вказує до моменту оформлення заявки скільки Ви будете повинні повернути і в яку дату.

Переваги CatCredit

У компанії є свої недоліки, як і будь-якої компанії в світі. Але переваги повністю ставлять ці недоліки на другий план.

CatCredit онлайн кредит
 1. Швидко. Гроші можна отримати через 15 хвилин після заходу на сайт.
 2. Зручно. Сервіс працює цілодобово в робочі, святкові і вихідні дні. Тому, гроші можна отримати з будь-якої точки України де є інтернет і для цього потрібен тільки паспорт та ІПН.
 3. Вигідно. Процентна ставка становить всього 1,9% в день, що дуже вигідно в порівнянні з ломбардами, так як не потрібно ніякої застави.

Свідоцтво фінансової компанії

Свідоцтво про реєстрацію фінансової компанії Верона представлено нижче:

CatCredit онлайн кредит

Як отримати кредит в КетКредіт?

Взяти гроші в сервісі мікрокредитування дуже просто. Для цього потрібно зробити певні дії на сайті компанії:

 • Заповнити заявку на надання грошей. Тут потрібно вказати суму і термін позики, а також заповнити коротку інформацію про себе, щоб компанія могла провести кредитний скоринг.
 • Якщо рішення компанії позитивне, то Вам потрібно підписати електронний договір, шляхом введення пароля, який прийде на Ваш номер телефону.
 • Підв'язати свою банківську картку до сервісу і отримати гроші на карту.
CatCredit онлайн кредит

У видачі грошей відмовлено, що робити?

Якщо сервіс CatCredit відмовив Вам у видачі грошей, то можна отримати гроші в іншої аналогічної компанії. Справа в тому, що у кожної МФО свій кредитний скоринг (система прийняття рішення про видачу або не видачу грошей) і якщо в одній компанії Вам відмовлено, то в інший Ви можете отримати гроші. Компанії які видають перший кредит під 0,01% представлені нижче:

Creditplus
Ставка
0.01 %
Сума
10000 грн
Термін
до 30 днів
Credit Kasa
Ставка
0.01 %
Сума
20000 грн
Термін
до 27 днів

Промокод

МФО Кет Кредит регулярно роздає промокоди. Як правило такі промокоди розсилаються за допомогою смс постійним клієнтам або людям які залишали заявку, але не взяли кредит з якихось причин. Може бути таке, що компанія якось відмовила Вам у видачі, а потім прислала промокод на знижку - це значить, що раніше вона не готова була дати Вам грошей, а тепер готова.

Акції

Як і всі аналогічні компанії Кот Кредит проводить акції для нових і постійних клієнтів. Поточні акції всіх фінансових компаній на ринку України Ви можете подивитися в розділі акції

Як повернути кредит?

Погасити кредит Cat Credit можна одним із способів, представлених нижче. Не забувайте, що зробити це потрібно у визначений у договорі термін, інакше буде нарахована підвищена процентна ставка на залишок.

 • В особистому кабінеті на сайті компанії. Гроші переводяться з Вашої банківської картки.
 • Через термінали самообслуговування.
 • У будь-банківському відділенні України.

Пролонгація

Якщо у Вас немає грошей, щоб оплатити кредит вчасно Ви можете скористатися послугою пролонгації, щоб не переплачувати підвищену відсоткову ставку.

Щоб скористатися цією послугою, потрібно погасити поточні відсотки.

Якщо у Вас немає грошей навіть на відсотки, то Ви можете пере кредитуватися в іншій компанії, причому під 0,01% в день - таких компаній вистачає на ринку і вони представлені тут.

Контакти

Email для підтримки: support@catcredit.net

елефон служби підтримки клієнтів: 0 800 216 777

Юридична адреса компанії «Верона»: 04073, м. Київ, пр-т Степана Бандери, будинок 8, корпус 6.

Відгуки

Відгуки про МФО CatCredit мають позитивне враження про компанію на просторах інтернету. Якщо Ви користувалися послугами даної компанії або як то взаємодіяли, то залиште свій відгук, щоб люди розуміли працювати з нею чи ні.

Для отримання позики в Cat Credit потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Cat Credit можна на суму від 500 до 3000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Cat Credit позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
ЩеРейтинг: 2 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар