Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Ccloan позика онлайн ᐈ відгуки


Ccloan.ua ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет
Залишити відгук про Ccloan.ua

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 5 до 29 днів від 5 до 30 днів
Сума від 400 до 10000 гривень від 400 до 15000 гривень
Ставка 0.01% 1.33%
Вік від 20 до 65 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  ccloan.ua

Кредитний калькулятор Ccloan.ua


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Ccloan.ua

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 20 грн 2660 грн
До сплати: 2020 грн 4660 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 2660 грн

Загальна інформація про Сслоан

Сслоан – молода мікрофінансова організація (далі МФО), що почала свою діяльність в 2016 році, має хороші відгуки і впевнено підбирається до лідерів ринку. Бренд стабільно і швидко розвивається. За такий короткий проміжок часу Сслоан зумів завоювати довіру тисячі українців, і отримати репутацію надійного фінансового партнера, що приходить на допомогу у скрутну хвилину.

Отримати позику тут можуть всі бажаючі, вимоги у кредитора мінімальні. Термін на який отримують гроші лежить в межах інтервалу 5 – 30 днів, на суму від 400 до 10 000 грн.

Якщо ви вирішили брати кредит онлайн, важливо, бути впевненим у кредиторі, його репутації та умовах на яких видають позику. Потрібно звертати увагу на юридичну сторону питання. Чи має вибрана Вами МФО всі необхідні документи на проведення комерційної фінансової діяльності. Далі, ми постараємось більш детально розглянути умови кредиту від Сслоан.

CCLoan Онлайн кредит

Ставки по кредиту в Ccloan

В боротьбі за свого клієнта на висококонкурентному ринку мікропозик, МФО придумують різні, часом вигідні, акційні пропозиції. Ccloan не виняток, тому дана компанія пропонує всім своїм новим клієнтам кредит під 0,01 відсоток. Такою пропозицію можуть похвалитись далеко не всі МФО. Беручи позику повторно доведеться заплатити більше – 1,33 %, але і ця процентна ставка є значно меншою ніж у конкурентів. Слід пам’ятати, що у порівнянні з банківськими позиками, де відсотки нараховуються помісячно, у мікрокредитах рахують відсотки за користування грошима щодня.

Кредитний калькулятор Big Orange

Наша команда розробила спеціальний калькулятор, скориставшись яким Ви маєте можливість заздалегідь розрахувати суму яку потрібно оплатити при погашенні боргу. Скориставшись «повзунками», оберіть термін на який потрібні гроші та суму на яку претендуєте. Якщо отримана цифра Вас влаштовує переходьте на сайт Ccloan та подавайте заявку. Рішення про видачу позики приймається автоматично.

Кому видають кредит онлайн в Ccloan

Якщо порівнювати кредит онлайн і банківську позику, то процедура подачі заявки у МФО набагато простіша. Вимоги до позичальника в Ccloan мінімальні, а ставлення до клієнта більш лояльне ніж у будь якому банку України. Щоб отримати позику Вам потрібно:

 • Мати паспорт громадянина України. Його наявність обов’язкова. Ні права ні інший документ не можуть підтвердити Вашу особу, навіть нотаріально завірена копія паспорта.
 • Ідентифікаційний код. Вашу кредитну історію, без коду перевірити не зможуть, тому цей документ теж обов’язковий.
 • Доступ в мережу інтернет. Оскільки, подача заявки проходить онлайн, то Вам без наявного інтернету не обійтись.
 • Особиста карта діючого банку України. Позика видається онлайн на карту, тому логічно що вона вам знадобиться.
 • Для реєстрації на сайті Вам знадобиться мобільний номер, котрий буде логіном особистого кабінету.
 • У Ccloan є вікові обмеження для позичальників, для позитивного результату розгляду заявки ваш вік повинен бути в межах інтервалу 20 – 65 років.

Чому з Сслоан вигідно?

Процедура подачі заявки починається з відвідин сайту Сслоан. Всі кроки інтуїтивно зрозумілі та максимально спрощені. В порівнянні з банківськими позиками тут є багато переваг. Оформляючи тут онлайн кредит ви отримаєте такі переваги:

 • Можливість цілодобової подачі заявки. Система автоматизована і прийняття рішення про видачу проходить миттєво. Тому в будь який час доби Ви можете розраховувати на фінансову допомогу.
 • Цілодобову контактну лінію сервісної підтримки, зателефонувавши куди ви можете отримати консультацію по будь якому питанню.
 • Час від подачі заявки до надходження грошей на рахунок може тривати всього 10 хв.
 • Максимально спрощена форма реєстрації, навіть не впевнений користувач комп’ютера зможе осилити цю процедуру. На перший погляд тривіальні речі часто стають важким випробуванням для пенсіонерів.
 • Пролонгація. Якщо оплата боргу по кредиту не посилах, його завжди можна відтермінувати.
 • Всі дії проходять в інтернеті. Тому, не виходячи з дому можна легко оформити позику.
 • Сплата заборгованості може здійснюватися будь яким зручним для Вас способом доступним на фінансовому ринку України.
 • В Сслоан часто можна отримати промокод або стати учасником різних акцій, виграти призи або отримати великі знижки на користування кредитом.
 • Співпрацюючи з МФО Сслоан, можете бути спокійним за свої особисті дані. Практика передачі інформації третім особам відсутня.

Недоліки кредиту онлайн

По при значні переваги перед банківським сервісом, сфера мікрокредитування має свої недоліки. Якщо до питання підходити об’єктивно то і Ccloan їх має.

 1. У Сслоун, кредити оформляються цілодобово, проте остаточний вердикт може прийняти тільки людина у робочий час.
 2. Будучи новим клієнтом Ви можете отримати максимум до 3 000 грн.
 3. Високі відсотки для боржників. Хоч дана умова передбачена договором, та залізти в боргову яму може кожен. З МФО краще такого не робити.

Дозвільні документи на проведення фінансової діяльності

Щоб видавати кредити в Україні, не обов’язково бути банком. Достатньо мати відповідний дозвіл від національного комітету фінансових послуг. Варто відзначити що в Сслоан всі необхідні дозволи є. Також Важливо, що з 2020 Нацкомфінпослуг ліквідується. Далі видача дозволів проходить Національним банком.

Як оформити кредит в Ccloan, інструкція

Шалена популярність мікропозик породила велику конкуренцію серед МФО. Людям не потрібно стояти в чергах за грошима, адже всі процедури проходять онлайн. Беручи таким чином позику багато хто хоче тримати ще менше клопотів при оформленні. Далі поетапно розписано як подавати заявку на видачу грошей в Сслоан.

 1. На цій сторінці вище є кнопка, натиснувши на котру Ви попадаєте на сайт компанії.
  CCLoan Онлайн кредит
 2. На головній сторінці розміщено кредитний калькулятор. Він показує інформацію аналогічно кредитному калькулятору Біг Оранж. Виберіть потрібні параметри та натисніть кнопку «взяти кредит».
  CCLoan Онлайн кредит
 3. Вас перенаправляє на сторінку реєстрації нового користувача. Введіть номер телефону, та код що надійшов по смс. В даному пункті ви даєте згоду на обробку персональних даних, формальна процедура необхідна для продовження подачі заявки. Натисніть «Продовжити».
  CCLoan реєстрація
  Уважно заповнюйте персональні дані П.І.Б. , ідентифікаційний код і т.д. Якщо щось буде вказано не вірно, можна отримати відмову у видачі позики.
 4. Укажіть людину котра може підтвердити Ваші анкетні дані. Це може бути хтось із рідних, коле по роботі, просто товариш. Потрібні лише його контактні дані. В подальшому йому можуть зателефонувати та задати декілька уточнюючих запитань про Вас.
 5. Вкажіть джерело з якого Ви отримали інформацію про дане МФО, так компанія аналізує ефективність роботи своїх рекламних компаній.
 6. Далі, до заявки необхідно додати Ваше фото з паспортом. Можете зробити фото вебкамерою, або завантажити готове зображення з телефону чи комп’ютера.
 7. В спеціально відведеному місці, укажіть банківську карту на яку мають прийти гроші. Після, пройдете процедуру верифікації. З Вашого рахунку тимчасово спишеться невелика сума грошей. В подальшому вона буде повернута.
 8. Далі уважно вивчіть договір. Не серйозне ставлення до своїх обов’язків може призвести до негативних наслідків у майбутньому. Погодьтеся з умовами, якщо вони Вас задовольняють, та натисніть «створити заявку».
 9. Далі введіть код підтвердження і заявка буде передана на розгляд.
 10. Дочекайтесь дзвінка менеджера. Після уточнення даних з анкети ви отримаєте бажану суму грошей.

Чому приходять відмови?

Дуже багато заявок отримують позитивний результат при розгляді. У Ccloan це відсоток може складати більше 90, але є випадки коли кредитор відмовляє позичальнику. Чому так стається:

 • Не правильно введені дані картки. Або картка не має коштів на рахунку для верифікації. Для усунення цього факту відмови, при подачі повторної заявки скористайтеся діючою банківською картою з позитивним балансом.
 • Якщо ви щойно погасили позику і відразу берете нову. Система може не побачити оновлених даних. Повторіть спробу.
 • Банальні помилки при подачі заявки системою розглядаються як обман і Ви залишаєтесь без позики. Будьте уважні коли вносите свої дані в систему.
 • Багато полів в анкеті не обов’язкові для заповнення. Хоча інформація із них враховується при прийнятті рішення про видачу грошей. Заповніть всі поля в анкеті, щоб збільшити шанси на успіх.

Промокод від Ccloan

Досить часто компанії проводять різного роду акції, ставши учасником яких можна вигравати цінні призи та подарунки. Також за спеціальними кодами, що доступні на сайті кредитора, можна отримати значну знижку на користування кредитом. Будьте в курсі всіх подій та не пропустіть можливість отримати персональні пропозиції, підписавшись на розсилку.

Як погасити борг Сслоан

Існує декілька способів погасити заборгованість. Вибір якого залежить лише від Вас. Обирайте найбільш зручний.

 • Через особистий кабінет на сайті кредитора. Там можна моніторити як стан заборгованості так і гасити її. Гроші будуть списуватись автоматично з карти яку ви вводили при реєстрації.
 • Згідно реквізитів компанії в касі будь якого банку, можна розплатитись готівкою. Реквізити уточнюйте на офіційному сайті компанії. Квитанцію в такому випадку слід зберегти. Це доказ того що позика сплачена вчасно.
 • В будь якому терміналі по типу айбокс. В кожному українському місті подібних пристосувань вистачає. Оберіть потрібну комірку з логотипом Сслоан та внесть потрібну суму. В даному способі оплати враховуйте комісію яку може брати термінал, вносьте більшу суму, щоб повністю покривала борг плюс комісійні кошти.

Зберігайте всі квитанції про оплату, гроші можуть іти декілька банківських днів, цей факт слід обов’язково врахувати.

Що буде якщо не платити?

На погашення боргу ви маєте три додаткових дня після настання крайньої дати передбаченої договором. Якщо ви оплачуєте через відділення банку, то навіть якщо гроші зайшли через три дні то Ваш борг не вважається просроченим. Далі нараховується 6% пені. На четвертий день ця цифра збільшується на три пункти.

Якщо ви не платите борги то автоматично попадаєте в бюро кредитних історій і розраховувати на кредити в майбутньому Вам не потрібно. Крайньою мірою є передача справи до суду. В такому випадку за рішенням судової інстанції у Вас можуть відчужувати майно або гроші з рахунків, для оплати існуючого боргу. Звісно краще не доводити справи до таких моментів.

Завжди можна скористатися можливістю пролонгації позики. Відтермінування доступне на 20 днів.

Де взяти гроші на виплату боргу

Багато МФО практикують перші позики онлайн під 0 відсотків. Якщо у вас тяжка матеріальна ситуація і немає чим погасити попередні борги, можете скористатись акційною пропозицією від Біг Оранж.

MoneyVeo
Ставка
0.01 %
Сума
17000 грн
Термін
до 30 днів
E-Cash
Ставка
0.01 %
Сума
8000 грн
Термін
до 30 днів

Ccloan відгуки

Якщо Ви маєте особистий досвід співпраці з Ccloan можете поділитись з ним нижче у коментарях. А також ознайомитися з відгуками інших людей. Для прийняття рішення реальні відгуки слугують вагомим фактором і помічником.

Для отримання позики в Ccloan.ua потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Ccloan.ua можна на суму від 400 до 10000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Ccloan.ua позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
Ще


Ccloan.uaРейтинг: 4 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар