Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Центро Кредит позика онлайн ᐈ відгуки


Центро Кредит ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 1 до 14 днів від 1 до 14 днів
Сума від 500 до 15000 гривень від 500 до 15000 гривень
Ставка 1.65% 1.65%
Вік від 18 до 70 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  centro.credit

Кредитний калькулятор Центро Кредит


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Центро Кредит

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 3300 грн 3300 грн
До сплати: 5300 грн 5300 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 3300 грн

Центро Кредит (Centro.Credit) - це сучасний сервіс видачі кредитів онлайн і готівкою у відділенні. Бренд Центро Кредит належить однойменній компанії ТОВ «ЦентроКредіт». Дана компанія була зареєстрована в 2017-му році. Її можна вважати дочірньо. до ломбарду «Центральний», який працює в Україні з 1999-го року, хоча юридично це не так. Фірма зареєстрована в м. Київ за адресою вулиця Кирилівська б. 160 корпус Б.

У фінансовій компанії ЦентроКредіт можна отримати гроші в розмірі від 500 до 150000 гривень без застави на картку онлайн приблизно за 20 хвилин. Також можна взяти ці гроші у відділенні, для цього онлайн потрібно подати заявку та дочекатися її схвалення (заявку можна подати і в відділенні, але потрібно буде чекати близько 20-ти хвилин її схвалення і якщо її не схвалять, то Ви даремно витратите свій час) . У компанії налічується більше 300 відділень по всій Україні і вони знаходяться поруч або в одному офісі з ломбардом «Центральний». Процентна ставка становить 1,65% в день від суми позики і діє для всіх клієнтів, як нових так і постійних. Також доступна послуга продовження кредиту, якщо у Вас виникнуть труднощі з оплатою поточного боргу.

У сервісі можна отримати в борг будь-яку необмежену суму, але тут потрібна якась застава. Для оформлення заставного кредиту потрібно зателефонувати на номер гарячої лінії і дізнатися умови позики, так як при заставному кредитуванні умови індивідуальні і вони залежать від застави. Відзначимо, що при такій позиці процентна ставка набагато нижче, тому що ризик неповернення боргу компенсується заставою.

Процентна ставка

Процентна ставка для без заставного кредитування становить 1,65% в день і вона діє для всіх клієнтів, незалежно від того берете Ви гроші в відділенні готівкою або на банківську картку онлайн. Така процентна ставка трохи нижче ніж середня по ринку. В основному інші аналогічні компанії видають перший кредит під 0,01%, а наступні під 1,9% в день. Нижче на конкретному прикладі порахуємо скільки Ви переплатите при певній сумі позики і з точним терміном.

Centro Credit онлайн кредит

Розрахунок кредиту на суму 3400 гривень терміном на 12 днів

Припустимо Ви хочете взяти 3400 гривень в борг на термін 12 днів. Відсоткова ставка в даному випадку буде дорівнює 1,65% в день. Тобто за 1 день користування грошима Ви заплатите суму в розмірі 56 гривень і 10 копійок. Отже за 12 днів Ви переплачуєте 673 гривні і 20 копійок. Щоб повністю розрахуватися з кредитом Ви повинні на 12-й день внести на рахунок компанії 4073 гривні та 20 копійок. Всі ці дані компанія надає в кредитному калькуляторі до моменту оформлення заявки (представлений на скріншоті нижче).

Centro Credit онлайн кредит

Прострочення 4 дні

Якщо Ви не виконаєте умови договору і прострочили повернення боргу то Вам будуть нараховані штрафні санкції. Штрафні санкції нараховуються у розмірі 10 гривень за кожен день прострочення і не можуть перевищувати тіло кредиту на 50%. Тобто в даному випадку вони не можуть бути більше 1700 гривень. Також продовжує діяти на ці дні стандартна ставка в розмірі 1,65% на день.

Так як Ви прострочили борг на 4 дні то штраф буде дорівнювати 40 гривень. Нараховані відсотки за 4 дні будуть дорівнювати 224 гривні і 40 копійок. Отже, щоб повністю погасити борг на 16-й день потрібно внести суму в розмірі 4337 гривні та 60 копійок.

Вимоги до позичальника

Компанія ЦентроКредіт видає гроші практично всім категоріям населення і вимоги для отримання грошей мінімальні:

 • Громадянство України і постійне проживання на її території.
 • Вік від 18-ти до 70 років.
 • Наявність оригіналу паспорта та ІПН.
 • Якщо Ви хочете отримати гроші онлайн, то у Вас повинна бути банківська картка українського банку.
 • Відсутність тривалих прострочень в інших організаціях. Під тривалим мається на увазі кратне прострочення первинному терміну позики.

Недоліки

Недоліків у компанії майже немає. Єдине, що можна вважати недоліком - це процентна ставка на першу позику у розмірі 1,65% в день. Справа в тому, що безліч аналогічних компаній надають перший кредит під процентну ставку в розмірі 0,01% в день. Тому людям вигідніше взяти спочатку кредити у всіх таких компаніях, а тільки потім брати позику в ЦентроКредит. Список компаній, які видають новим клієнтам гроші зі ставкою 0,01% представлений тут.

Переваги Центро Кредит

Centro Credit онлайн кредит

Переваг у компанії набагато більше ніж недоліків і всі вони описані нижче:

 • Взяти позику можна без довідки про доходи, що дуже зручно, так як не потрібно звертатися до роботодавця за її отриманням.
 • Велика ймовірність видачі кредиту. Порядку 84% людей, які звертаються в компанію за грошима - їх отримують.
 • Час розгляду заявки становить всього на всього 15 хвилин.
 • Позику можна отримати без застави в розмірі до 15000 гривень і з запорукою не обмежену суму грошей.
 • Гроші можна забрати в відділенні або компанія їх переведе Вам на банківську картку.

Свідоцтво про реєстрацію

Свідоцтво про реєстрацію фінансової компанії і виписка з Єдиного державного реєстру представлені нижче:

Centro Credit онлайн кредит

Як отримати кредит в Centro Credit?

Отримати кредит в даній організації можна онлайн на банківську картку і готівкою в відділенні компанії. Для цих двох способів потрібно зробити різні дії, щоб отримати позику. Як отримати гроші в кожному з випадків представлено нижче.

На банківську картку

 • Заповніть заявку на сайті компанії. Для цього в кредитному калькуляторі виберете термін і суму позики. Далі потрібно заповнити коротку інформацію про себе, яка служить реєстрацією в особистий кабінет. Після реєстрації компанія вирішує видавати Вам гроші чи ні. Своє рішення вона повідомить Вам шляхом смс оповіщення.
 • Якщо рішення позитивне, то Вам потрібно прив'язати свою картку до сервісу. Для цього на карті буде заблокована маленька випадкова сума в розмірі до 1 гривні. Дізнавшись про цю суму в Вашому банку, Вам потрібно ввести її в якості перевірочного коду - що є підтвердженням того, що це Ваша картка.
 • Отримайте свої гроші на картку. Для цього потрібно підтвердити свій намір взяти гроші. В особистому кабінеті потрібно поставити відповідну галочку і підтвердити шляхом отп пароля.

Готівкою у відділенні

 • Вибрати відділення на головній сторінці сайту компанії. Потрібно вибрати те відділення в якому Ви хочете забрати гроші.
 • Заповнити анкету про себе. Заповнення анкети відбувається в самому відділенні. Для цього потрібно прийти у відділення з оригіналом Вашого паспорта та ІПН.
 • Отримайте гроші готівкою на руки.

У видачі грошей відмовлено, що робити?

Якщо раптом Ви потрапили в ті 14%, яким не схвалили займ в МФО ЦентроКредіт, то це не означає, що Ви не зможете отримати гроші. На ринку України присутня безліч аналогічних компаній, причому ті з них які перший займ видають під ставку в розмірі 0,01% в день представлені нижче:

Dinero
Ставка
0 %
Сума
15000 грн
Термін
до 30 днів
Credit Kasa
Ставка
0.01 %
Сума
20000 грн
Термін
до 27 днів
MoneyVeo
Ставка
0.01 %
Сума
17000 грн
Термін
до 30 днів

Акції

Компанія проводить різні акції. Наприклад раніше, була акція з процентною ставкою 0% на перший кредит, але зараз на жаль її вже немає. Щоб бути в курсі акції всіх МФО на ринку України переходите в розділ новини - тут публікуються всі акції всіх МФО.

Як погасити кредит?

Повернути позику можна одним з чотирьох доступних способів. Вибирайте найбільш зручний для Вас:

 • Картою в особистому кабінеті. Найбільш зручний спосіб, так як не потрібно кудись йти і платити додаткову комісію.
 • Через термінали самообслуговування. Оплата доступна в наступних терміналах: iBox, EasyPay, City24 і Приват24.
 • Готівкою в одному з відділень. Зручний спосіб, якщо Ви брали кредит готівкою.
 • Банківським переводом.

Пролонгація або продовження кредиту

Якщо у Вас немає грошей для оплати всього боргу і термін оплати добігає кінця, Ви можете скористатися послугою пролонгації, щоб не платити додаткові штрафи. Щоб їй скористатися потрібно оплатити поточні відсотки. Максимальний термін пролонгації становить 30 днів. Їй можна скористатися до моменту настання прострочення по кредиту.

Контакти

Телефон служби підтримки: 0800407151 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних номерів України).

Юридична адреса: м Київ, вулиця Кирилівська б. 160 корпус Б.

Електронна пошта: info@centro.credit.

Відгуки

Якщо Ви користувалися послугою даної компанії, то залиште свій відгук! Ваш реальний відгук допоможе іншим людям у виборі фінансового партнера. Всі відгуки проходять модерацію і публікуються на протязі доби. Не публікуються відгуки, які містять ненормативну лексику, персональні дані і не аргументовані.

Для отримання позики в Центро Кредит потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Центро Кредит можна на суму від 500 до 15000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Центро Кредит позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
ЩеРейтинг: 5 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар