Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Cly позика онлайн ᐈ відгуки


Cly ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет
Залишити відгук про Cly

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 7 до 30 днів від 7 до 30 днів
Сума від 1000 до 10000 гривень від 1000 до 10000 гривень
Ставка 0.01% 0.01%
Вік від 18 до 90 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  cly.com.ua

Кредитний калькулятор Cly


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Cly

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 20 грн 20 грн
До сплати: 2020 грн 2020 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 20 грн

Cly - мікро кредитна організація, що спеціалізується на онлайн позиках. Має хороший сервіс та високий відсоток схвалень кредитів без довідок про доходи та поручителів. Має відчутні переваги перед банківськими установами. Отримати кредит в Cly легко, просто і швидко.


Про компанію

Права на торгову марку Cly належать компанії ТОВ Займер, що знаходиться в Латвії. Беручи кредит тут ви працюєте з європейським партнером, для якого високі стандарти роботи не просто слова а конкретні справи.

Персонал підібрано з професіоналів котрі мають досвід роботи не тільки на вітчизняних але і на міжнародних ринках. Місія компанії донести до споживача, що кредитування може бути простішим, чесним і без практики прихованих платежів. Високі європейські норми та стандарти можна впроваджувати і при українських реаліях.

Простота процесу та відсутність будь-яких труднощів при оформленні стане в нагоді в будь-якій ситуації: не вистачає готівки в ресторані, на покупку телефону, на ремонт автомобіля, чи просто на побутові витрати. «Слі» надають необхідну фінансову допомогу.

Постійні акції та бонуси для користувачів сервісом, доведуть якість та надійність кредитних послуг Cly.

Свідоцтво Cly

Вимоги до позичальника

Стара кредитна система у вигляді неповороткої банківської системи ставила багато вимог до позичальників. Часто доходило до абсурдів, а довгі черги в офісах компаній не супроводжувались відгуками про хороший сервіс. Колись для того щоб отримати гроші в борг потрібно було:

 • Мати стабільну високооплачувану роботу. Та відповідне документальне підтвердження.
 • Володіти майном яке можна поставити під заставу. Вартість майна часто значно занижувалась у порівнянні з ринковою вартістю.
 • Мати не одного поручителя, котрий теж мав би отримувати хороші прибутки.
 • Обов’язковим елементом мала бути хороша кредитна історія.

Така система супроводжувалась великою кількістю відмов. Особливих надій при оформленні такої пози плекати не доводилось.

Протилежною відмінністю такому кредитуванню є кредит онлайн. Переваг багато і вони очевидні. Однією з таких є вимоги до позичальника при оформленні позики. В «Слі» їх мало і гроші тут отримати може майже кожен бажаючий. Достатньо бути:

 • Громадянином України
 • Бути старшим 18 та молодшим 65 років
 • Мати діючу банківську карту, будь-якого банку України

Як бачите щось простіше важко придумати. Через 15 хв після оформлення, не виходячи з дому Ви отримаєте гроші на карту.

Як взяти гроші

Як писалось вище, сервіс Cly дуже зручний, відповідно брати позику тут простіше простого. Для цього потрібно пройти декілька етапів.

 • Зайти на офіційний сайт і на кредитному калькуляторі вибрати бажану суму кредиту та термін протягом якого плануєте повертати. Якщо ви вже є клієнтом компанії то подавайте заявку через особистий кабінет, там це ще простіше. Спочатку на велику суму розраховувати не варто, але з часом кредитні ліміти обов’язково зростуть. Натисніть кнопку «отримати кредит».
  Как взять деньги Cly
 • Наступним етапом буде підтвердження Вашого номера телефону, що унеможливлює використання чужого.
  Как взять деньги Cly
  Как взять деньги Cly
 • Після вводу коду підтвердження що прийшло по смс. Натисніть кнопку «продовжити».
 • Потім заповнення простої анкети, в якій будуть вказуватись Ваші персональні дані. Враховуйте той факт, що заповнювати потрібно правильно, без помилок, бо невірно написане прізвище може послужити відмовою в наданні позики. Також, заповнюючи анкету ви автоматично даєте згоду на обробку персональних даних та підтверджуєте дію договору між Вами та компанією Cly в особі ТОВ Займер. Радимо перечитати договір, хоч і онлайн, він має таку саму юридичну силу як і договір в паперовому вигляді. Його невиконання має наслідки які прописані згідно чинного законодавства України. Щоб уникнути неприємних сюрпризів ознайомтесь із ним заздалегідь.
 • Верифікація банківської карти – дуже потрібна процедура, що засвідчує Вашу платоспроможність та той факт що карта котру ви вказали дійсно Ваша. Як це проходить. З вашого рахунку знімають суму не більшу 1 грн. Вона автоматично перерахується назад після підтвердження. Забирати у Вас її ніхто не буде. Про цю операцію Вас проінформують за допомогою смс.
 • Скоринг проходить автоматично. Це дозволяє зменшити час на прийняття рішення до 3 хв. І вже через 15 хв після реєстрації, Ви отримаєте гроші на карту.

Відсотки

Відсоток складає 2,2 від тіла позики в день. Якщо розраховувати відносно 1000 грн на 14 днів то до сплати буде 1308 грн. Річний відсоток в такому випадку складає 805,2%. Якщо ви не бажаєте переплачувати, можете скористатись акційними пропозиціями підібраними сервісом Big Orange спеціально для Вас. Для перших клієнтів, нижче представлені компанії, видають позики під нуль відсотків. Переходьте за посиланнями, тисніть «подати заявку», вже за пів години гроші будуть у вас на рахунку.

Creditplus
Ставка
0.01 %
Сума
10000 грн
Термін
до 30 днів
Credit Kasa
Ставка
0.01 %
Сума
20000 грн
Термін
до 27 днів

Як повернути гроші

Для повернення грошей передбачені дві прості процедури.

 1. Для тих хто хоче скористатися сервісом на повну передбачена можливість оплати через особистий кабінет. До нього прив’язана карта на яку нараховувались кредитні кошти. Тому після натискання «погасити кредити» списання буде відбуватись з неї. Зарахування проходить протягом лічених хвилин.
 2. Для тих хто хоче по старому і в черзі постояти і з касиром посваритися, будь – ласка, доступна опція оплати за реквізитами компанії. Тільки для ідентифікації Вас як платника в призначенні платижу вказуйте свій податковий номер (код).

Чому саме Cly?

Історія кредитування налічує не одну тисячу років існування людської цивілізації. Лихварі давали позики фізичним особам ще в древній Іудеї. З розвитком людства кредитування теж розвивалось. В середньовіччі почали виникати перші банківські установи, що давали позики бізнесу стимулюючи розвиток економіки а та прогресу в цілому. Сьогодні в епоху інтернету багато видів діяльності людини зазнало змін. Щоб купити квиток на потяг ми не йдемо до каси, а користуємось відповідним сервісом онлайн. Не обов’язково йти в ресторан щоб поїсти, їжу можна замовити до дому. Кредити для фізичних осіб теж стали доступними онлайн. Вони отримали ряд переваг порівнянні з банківськими установами. Всі ці переваги відчутні при оформленні позик в Cly.

 • Схвалення позики проходить миттєво. Оскільки всі рішення приймаються автоматично. Потужні дата центри витрачають секунди часу на обробку запиту. Поки що це найшвидший варіант обробки інформації котрий доступний для комерційного використання. Для Вас це мінімум затрат по часові.
 • Швидке перерахування грошей на карту. Cly використовує новітні платіжні системи при роботі з грошовими переказами. Visa і MasterCard дають змогу вже за 5 хвилин бачити гроші на власному рахунку.
 • Навіть з поганою кредитною історією. Середній відсоток схвалень біль 80. Це означає що у Вас є всі шанси на отримання позики.
 • Cly має тисячі клієнтів з позитивними відгуками. Їх рекомендують друзям та близьким людям. Тут допомогу можуть отримати всі бажаючі.

Cly – один з небагатьох сервісів на ринку мікрокредитів України який використовує повністю автоматичну систему прийняття рішень. Всього 10 хв часу відділяють Вас від грошей на карті, саме скільки знадобиться для заповнення анкети, а процедура схвалення – секунди. Абсолютно відбувається онлайн. Необхідно мати комп’ютер чи телефон із доступом до інтернету. Якщо ви є постійним клієнтом, цей час складає 1 хвилину! Постійні клієнти можуть розраховувати на більші суми кредиту.

Cly – особистий кабінет

Реєстрація в особистому кабінеті проходить під час подачі заявки на онлайн позику. Наявність особистого кабінету в МФО – це перевага перед конкурентами у яких він відсутній, а якщо там все доступно, зрозуміло на інтуїтивному рівні, то взагалі чудово. Вхід в особистий кабінет Cly можна здійснити натиснувши відповідну кнопку на офіційному сайті.

Cly - особистий кабінет

Логіном є Ваш мобільний номер, а пароль надходив в смс раніше. Його відновлення проходить в два кліки і приходить на вказаний номер при необхідності.

В особистому кабінеті можна з легкістю (за одну хвилину!) взяти повторний кредит. Ніяких анкет не потрібно заповнювати. Декілька кліків і гроші у Вас на карті.

Також через особистий кабінет проходить процес погашення боргу. Там Ви дізнаєтесь суму необхідну для сплати. Списання проходить з карти яку ви вказували при реєстрації.

З кабінету зручно керувати позикою та дивитись за її поточним станом.

Пролонгація або продовження терміну позики – дуже важлива опція що теж реалізується в кабінеті. Якщо, по різним особистим причинам, ви не маєте змоги погасити кредит вчасно, це саме те що Вам потрібно. Пролонгація дозволить не переплачувати та уникнути штрафних санкцій.

Cly Відгуки

Кращим способом продати якийсь продукт це дати можливість покупцю ознайомитись з реальними відгуками про продавця чи продукт безпосередньо. Така сама історія і з онлайн кредитуванням. Компанія Cly дбає про свою репутацію і пишається власними європейськими практиками та стандартами. Відгуки теж відносяться до цих стандартів. Але не можливо сформувати повну картину без Вашої участі. Маючи власний досвід, не залежно хороший він чи поганий, обов’язково пишіть відгуки. Можливо Ви допоможете комусь прийняти правильне рішення.

Для отримання позики в Cly потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Cly можна на суму від 1000 до 10000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Cly позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
Ще


ClyРейтинг: 3 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


 • Юлія
  2019-08-29 09:53
  Добрий день ,не могу со вчерашнего дня войти в личний кабінет,пишет что климента с таким номером телефона не найдено,дозвониться тоже вчера не получилось .как я могу пролонгировать займає если сайт не отвечает?
Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар