Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Credit-Pro позика онлайн ᐈ відгуки


Credit-Pro ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 1 до 30 днів від 1 до 30 днів
Сума від 400 до 3000 гривень від 400 до 10000 гривень
Ставка 0.8% 0.8%
Вік від 18 до 70 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  credit-pro.com.ua

Кредитний калькулятор Credit-Pro


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Credit-Pro

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 1600 грн 1600 грн
До сплати: 3600 грн 3600 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 1600 грн

Кредит Про (Credit-pro) - сервіс мікро кредитування, який відкрився в 2018 році і веде свою діяльність на території України. Компанія зареєстрована офіційно і платить податки в бюджет України. Компанія зарекомендувала себе досить надійним партнером у важких ситуаціях і схвалює близько 90% заявок на кредит до зарплати.

У компанії можна взяти позику на суму від 400 до 3000 гривень при першому зверненні і до 10000 гривень при повторних зверненнях. Можливий термін кредиту становить від 1-го до 30-ти днів. Стандартна відсоткова ставка становить 0,8% в день, але її можна знизити до 0,4% шляхом введення не обов'язкових даних про себе, які спрощують кредитний скоринг компанії.

Відсоткова ставка

Стандартна відсоткова ставка становить 0,8% в день незалежно від того який раз Ви берете позику в даному сервісі. Як і при першому зверненні (в більшості аналогічних сервісів перший кредит видається під 0,01% в день), так і при другому. Але є можливість зменшити процентну ставку до 0,4% в день, для цього потрібно зробити наступні дії:

 1. Щоб зменшити ставку до 0,6% в день потрібно завантажити в сервіс скан копію паспорта або вказати контактні дані знайомої Вам людини, який Вас знає і підтвердить це.
 2. Щоб зменшити процентну ставку до 0.4% в день, потрібно зробити обидві перераховані дії в пункті 1.

Щоб отримати зменшену процентну ставку потрібно поставити галочку одну або дві в кредитному калькуляторі і калькулятор сам розрахує розмір знижки.

Розрахунок кредиту на суму 2000 гривень терміном на 10 днів

Нехай Ви вирішили взяти кредит в сервісі онлайн кредитування Кредит Про на суму 2000 (якраз до зарплати) і терміном на 10 днів. Скан копію паспорта Ви завантажувати не хочете і давати контакт знайомої людини теж (навіщо щоб знайомий знав, що Ви берете гроші в борг? - подумали Ви), тоді процентна ставка для Вас буде дорівнювати 0,8% в день, що складає 16 гривень в день. Тоді за 10 днів Ви переплатите всього 160 гривень, що порівняно небагато за фінансову допомогу в скрутну хвилину.

Розрахунок кредиту на суму 1000 гривень терміном на 14 днів c зазначенням контактної особи

Припустимо Ви вирішили взяти в борг одну тисячу гривень на 14 днів і для того, щоб у Вас була знижена відсоткова ставка Ви вирішили вказати дані знайомого, а копію паспорта завантажувати не хочете. В даному випадку процентна ставка буде дорівнює 0,6% в день. Варто відзначити, що якщо Ви завантажте скан копію паспорта, а дані як зв'язатися зі знайомим не заповните, то для Вас процентна ставка також буде дорівнює 0,6%. Переплата за 1 день користуванням кредитними коштами буде дорівнює 6 гривень. За 14 днів Ви переплатите всього 84 гривні. Щоб погасити борг Вам потрібно буде на 14-й день внести суму в розмірі одна тисяча вісімдесят чотири гривені, що і відображено на кредитному калькуляторі на сайті компанії.

Розрахунок кредиту на суму 2500 гривень терміном на 14 днів з зазначенням контактної особи та завантаженням паспорта

Припустимо Ви вирішили, як можна менше платити відсотків по кредиту і хочете отримати мінімально можливу процентну ставку 0,4% в день. Для цього необхідно завантажити скан копію паспорта (або id картки) і вказати номер телефону особи, яка Вас знає. Вам потрібні 2500 гривень на 14 днів. У разі зазначення перерахованих вище даних, при процентній ставці 0,4% переплата в день становитиме 10 гривень. Через 2 тижні Вам потрібно буде внести суму в розмірі 2640 гривень 2500 з яких тіло позики та 140 гривень відсотків.

Вимоги для отримання позики

Для того, щоб у Вас була можливість отримати позику в Кредит Про потрібно відповідати деяким вимогам. Деякі з цих вимог є обов'язковими, а деякі - ні, але підвищують ймовірність схвалення Вам кредиту. Вимоги до позичальника перераховані нижче:

 1. Ви повинні бути громадянином України, постійно проживати на території України, а також мати реєстрацію на території України. Ця вимога обов'язкова. Винятком тут є Крим, а також окуповані території Донецької та Луганської областей - жителям цих територій кредит не видадуть.
 2. У Вас повинен бути діючий паспорт громадянина України (або id-карта, яка його замінює), а також Вам повинен бути присвоєний ідентифікаційний номер платника податків. Ці вимоги також обов'язкові, тому, що за допомогою ІПН сервіс перевіряє Вашу кредитну історію.
 3. У Вас повинна бути банківська картка українського банку, а також номер мобільного телефону, причому цей номер повинен бути підв'язаний в банку до цієї карті. Картка потрібна безпосередньо для переказу на неї грошей, а за допомогою номера телефону компанія перевіряє введені Вами дані. Тобто, у Вас не вийде взяти кредит на іншу людину і інша людина не зможе взяти кредит на Вас.
 4. У Вас повинен бути вихід в інтернет. Ця вимога пояснюється технічно, тобто Ви фізично не зможете взяти кредит без інтернету, так як вони видаються виключно за допомогою сайту компанії.
 5. Позитивна кредитна історія. Ця вимога не є обов'язковою, так як кредит можна отримати навіть з поганою кредитною історією - цим сервіс і виграє конкуренцію у банків. Єдине, Вам точно не дадуть кредит, якщо у Вас є відкритий кредит в сервісі creditpro. Якщо ж у Вас є відкритий кредит в іншій компанії, то Вам можуть схвалити Вашу заявку на отримання грошей.

Недоліки

Ідеальних компаній не існує і у Всіх є свої недоліки в якійсь мірі. У даного сервісу недоліків 2 і вони пов'язані з отриманням першого кредиту.

 • При першому кредиту максимальна сума становить всього 3000 гривень, хоча у аналогічних сервісів можна відразу зайняти до 20000 гривень звертаючись перший раз.
 • Для першого кредиту відсоткова ставка знаходиться в діапазоні від 0,4% до 0,8% відсотка. У конкуруючих компаніях, дана ставка дорівнює 0,01% при першій позиці. Деякі з них представлені нижче:
Creditplus
Ставка
0.01 %
Сума
10000 грн
Термін
до 30 днів
Credit Kasa
Ставка
0.01 %
Сума
20000 грн
Термін
до 27 днів

Переваги

Хоча у компанії є недоліки при першому кредиті, вони повністю компенсуються умовами кредитування при повторних кредитах і інших умовах, переваги сервісу читайте нижче:

 • Розгляд заявки проходить в автоматичному режимі і займає всього одну хвилину. Це дуже швидко, так як в інших компаніях цей час може досягати декількох годин.
 • В сервіс не потрібно обов'язково завантажувати скан копії документів, як це вимагають інші компанії. Ви можете завантажити копії документів по своєму бажанню, для того, щоб отримати знижку.
 • Не потрібно вказувати номери телефонів своїх знайомих і родичів. Це можна зробити, тільки якщо Ви хочете отримати знижку.
 • Для повторних кредитів процентна ставка становить всього від 0,4% до 0,8%. Це порівняно мало, так як в інших компаніях беруть аж до 2% в день.
 • Ліцензія


  Сервіс мікрокредитування працює цілком легально і законно, і має ліцензію на проведення фінансової діяльності від національної комісії, що регулює ринок фінансових послуг

  Як взяти кредит в Кредит Про?

  Оформити кредит в сервісі Credit Pro дуже просто, потрібно зайти на сайт і слідувати простим інструкціям, які відрізняються для першого і повторних кредитів.

  Інструкція з оформлення

  Для першого кредиту:
  1. На кредитному калькуляторі виберіть суму і термін кредиту. Якщо Ви хочете скористатися зниженою процентною ставкою, то поставте галочку навпроти поля: завантаження паспорта і / або контакт знайомого. При першому зверненні Вам доступна сума позики від 400 гривень до 3000 гривень. Процентна ставка при цьому буде 0,8%, 0,6% або 0,4% в залежності від того які дані Ви захочете ввести.
  2. Заповніть заявку. Тут потрібно вказати персональні дані. При цьому не потрібно обов'язково завантажувати паспорт або вказувати контактних осіб, якщо Ви не бажаєте скористатися знижкою
  3. Чекайте 1 хвилину і отримаєте гроші на карту. Система в автоматичному режимі приймає рішення про видачу кредиту і зараховує гроші, в разі позитивного рішення

  Для повторної позики:
  1. Як і при першому кредиті, потрібно вибрати суму і термін позики. Причому, якщо Ви в перший раз погасили кредит без прострочення, то Вам вже доступна сума в розмірі 10000 гривень
  2. Потрібно дочекатися схвалення системою Вашої заявки
  3. У разі позитивного рішення - отримаєте гроші на карту

  У позиці відмовлено, що робити?

  Якщо сервіс відмовив Вам у видачі грошей, то не потрібно журитись, адже можна скористатися іншою компанією (у кожної компанії своя система прийняття рішення про видачу кредиту, тому якщо в одній Вам відмовили, то в інший Вам можуть видати позику), яка дасть перший кредит під 0,01%.

  MoneyVeo
  Ставка
  0.01 %
  Сума
  17000 грн
  Термін
  до 30 днів
  E-Cash
  Ставка
  0.01 %
  Сума
  8000 грн
  Термін
  до 30 днів

  Промокод

  У даній компанії немає постійних промокод, вона їх видає лише персонально в особистому кабінеті. Ви можете подивитися діючі промокодом всіх компаній на ринку в розділі промокоди

  Акції

  У МФО Credit Pro діє постійна акція, яка полягає в наступному:

  1. Якщо Ви завантажите скан копію паспорта в сервіс, то отримаєте знижку 25% на процентну ставку.
  2. Якщо Ви вкажете контакт знайомої особи, то також отримаєте знижку в розмірі 25% на процентну ставку.

  Ці 2 акції незалежні, тобто умови по ним підсумовуються. Якщо Ви виконаєте дві умови, то отримаєте знижку в розмірі 50% на процентну ставку.

  Як повернути кредит?

  Повернути взяті в борг гроші можна 3-ма способами:

  • Онлайн в особистому кабінеті. Оплата проводиться з Вашої банківської карти, яка вже підв`язана до сервісу, тому оплата відбувається в 1 клік. У данному випадку комісія не стягується.
  • Через термінал мережі партнерів iBox і EasyPay. Додаткова комісія не стягується. Мінусом даного способу є те, що потрібно виходити з дому і йти до терміналу.
  • У відділенні будь-якого банку, за реквізитами компанії. Потрібно йти в банк і стояти в черзі, так ще й банк стягує комісію. Платіж може йти до 3-х днів.

  З огляду на те, що при платежі через банк платіж може йти до 3-х банківських днів, сервіс ввів гарну новину для Вас і не стягує ніяких штрафів і не нараховує відсотків на перші 3 дні прострочення.

  Прострочення і що буде, якщо його допустити?

  Прострочення по кредиту - це небажане явища для будь-якого українця і неважливо в якому кредитній установі воно допущена. Краще не допускайте прострочення, а перекредитуйтеся під 0% в іншій компанії або оформіть пролонгацію по кредиту.

  Credit Kasa
  Ставка
  0.01 %
  Сума
  20000 грн
  Термін
  до 27 днів
  MoneyVeo
  Ставка
  0.01 %
  Сума
  17000 грн
  Термін
  до 30 днів
  Ставка
  0.01 %
  Сума
  12000 грн
  Термін
  до 30 днів

  У разі прострочення компанія нараховує штрафні фінансові санкції на суму, що залишилася по кредиту. Також вона почне надзвонювати Вам з вимогою погасити борг. Компанія також має право подати на Вас до суду і вона його виграє, оскільки кредит виданий на повністю законних підставах.

  Саме гірші - це фінансова компанія Кредит Про може продати борг так званим колекторам, які чинять психологічний тиск і подають в суд.

  Пролонгація

  Якщо у Вас немає грошей оплатити повністю борг, то скористайтеся послугою пролонгації кредиту. Це безкоштовна послуга, яка дозволяє продовжити борг, потрібно лише оплатити поточні відсотки. Даною послугою можна скористатися в будь-який момент до настання прострочення по кредиту. Активувати послугу можна в особистому кабінеті.

  Особистий кабінет

  Як тільки Ви зареєструвалися в сервісі у Вас з'являється особистий кабінет. Це сторінка на сайті, яка доступна тільки Вам і щоб туди увійти, Вам потрібно ввести логін і пароль. В особистому кабінеті Ви зможете бачити і робити наступне:

  1. Дивитися актуальну інформацію з відкритого кредиту. Ви будете бачити коли його Ви відкрили, до якого числа, які нараховані відсотки, скільки потрібно сплатити сьогодні, щоб його повністю погасити.
  2. Тут можна погасити кредит за допомогою банківської картки онлайн - це найзручніший спосіб погашення.
  3. У кабінеті можна активувати пролонгацію та сплатити проценти для її активації
  4. Тут можуть Вам відображатися персональні промокоди на знижку. Більше вони ніде не відображаються.
  5. Якщо у Вас немає грошей на карті, то з особистого кабінету можна роздрукувати квитанцію для оплати в банківському відділенні.
  6. Можливо оформляти повторні кредити, якщо немає відкритих поточних позик в сервісі.
  7. Можна редагувати персональну інформацію

  Відгуки

  Нижче знаходяться відгуки реальних людей про МФО Credit Pro. Залиште свій відгук, якщо мали справу з цією компаній для того, щоб інші люди розуміли брати тут кредит чи ні.

  Для отримання позики в Credit-Pro потрібно слідувати короткій інструкції:

  • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
  • Обрати суму, термін кредиту
  • Пройти процедуру верифікації картки
  • Дочекатись схвалення заявки
  • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

  Взяти кредит в Credit-Pro можна на суму від 400 до 3000 гривень

  Для оформлення кредиту-онлайн у Credit-Pro позичальнику потрібно:

  • Паспорт та ідентифікаційний код
  • Бути повнолітнім громадянином
  • Мати банківську картку будь якого банку України
  • Мати доступ до мережі інтернет
  • Телефон та електронна адреса

  Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

  • Студенти, пенсіонери
  • Безробітні
  • Ті хто працює не офіційно
  • Ті хто не мають постійного доходу
  Популярні кредити
  Ще  Рейтинг: 4 з 5
  Автор статей на сайті BigOrange
  Світлана Марченко


  Відгуки та коментарі


  Додайте Ваш відгук
  Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар