Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Credit7 займ онлайн ᐈ отзывы


Credit7 ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет
Залишити відгук про Credit7

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 3 до 30 днів від 3 до 30 днів
Сума від 500 до 7000 гривень від 500 до 7000 гривень
Ставка 0.01% 1.9%
Вік від 18 до 70 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  credit7.ua

Кредитний калькулятор Credit7


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Credit7

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 20 грн 3800 грн
До сплати: 2020 грн 5800 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 3800 грн

Кредит 7  – це сервіс по видачі онлайн кредитів на території України, тобто фінансова компанія або мікро фінансова організація (МФО). Сервіс спеціалізується на видачі короткострокових кредитів численним категоріям громадян - від студентів до пенсіонерів, які працюють і не працюючим громадянам. Для того щоб отримати позику необхідно мати тільки паспорт та ідентифікаційний код, вихід в мережу інтернет, мобільний номер телефону та електронну скриньку.

Credit 7 товариство з обмеженою відповідальністю зі 100% іноземним капіталом (європейський капітал з Литовської Республіки). Компанія працює на ринку досить прозоро. У публічному доступі на сайті компанії можна знайти свідчення про реєстрацію фінансової установи, а також ліцензію НЛФП на проведення фінансової діяльності. На відміну від подібних компаній, Credit7 повністю надає договір позики, додатковий договір до позики і правила укладення договорів не в особистому кабінеті (куди можна потрапивши тільки зареєструвавшись), а в публічному доступі, що дозволяє ознайомиться з умовами кредитування до звернення в кредитний сервіс. Враховуючи свою відкритість і публічність, мікрофінансових компанія заслуговує повної довіри і поваги своїх клієнтів.

 

Відсоткова ставка

В сервісі діє стандартна процентна ставка в розмірі 1.9% в день. Як може Вам здатися - це дуже великий відсоток. Але справа в тому, що дані кредити пропонуються в критичні моменти до зарплати і як правило беруться на термін до 30-ти днів, тому переплата в абсолютному значенні становитиме малу суму.

В організації також передбачена акційна відсоткова ставка для нових клієнтів. Вона представлена як маркетингових хід і вона зменшена для того, щоб Ви могли протестувати даний сервіс.

Наведемо приклади розрахунку позикових коштів і переплати по ним.

Credit 7 онлайн кредит

Розрахунок кредиту на суму 1500 гривень строком на 8 днів при першому зверненні

Припустимо Ви звертаєтеся в організацію Кредіт7 в 1-й раз. Тоді для Вас діє акційна процентна ставка в розмірі 0.95% в день. Припустимо Ви взяли 1500 гривень на термін 8 днів. Порахуємо переплату за 1 день користування кредитними коштами: 1500 * 0.0095 = 13.8, тобто преплата за 1 день становитиме 13 гривень і 80 копійок. З огляду на те, що позику Ви берете на 8 днів, то переплата за користування позиченими грошима становитиме 13.8 * 8 = 110,4 грн. Тобто за весь час Ви переплатите сто десять гривень і 40 копійок. В кінці терміну, на 8-й день Вам потрібно буде внести на рахунок компанії суму в розмірі 1610 гривень і 40 копійок.

Розрахунок кредиту на суму 3700 гривень терміном на 12 днів для повторних клієнтів

При користуванні послугами МФО Кредит 7 повторно для Вас буде діяти стандартна процентна ставка в розмірі 1.9 відсотка в день. Припустимо Ви взяли позику на суму 3700 гривень на 12 днів. За один день Ви будете платити відсотки на суму 3700 * 0.019 = 70.3 в день. Тоді за 12 днів переплата складе 70.3 * 12 = 843.6 (вісімсот сорок три гривні і шістдесят копійок). Для повного погашення боргу в останній день користування грошима, тобто на дванадцятий, Вам необхідно буде покласти на рахунок компанії суму у розмірі 3700 + 843.6 = 4543.6 гривень.

Вимоги для позитивного рішення про кредит?

На сайті компанії Кредит 7 пишеться, що кредити видають всім особам які досягли 18-ти років. Насправді є технічні та законодавчі вимоги без яких позику не видадуть. Також є вимоги які підвищать шанс на видачу позики.

Більш детальні вимоги читайте нижче з описом:

 1. Вам виповнилося 18 років. Як написано на сайті компанії, Вам повинно бути не менше 18-ти років. Це пов'язано з законом України, згідно з яким всі фінансові компанії не мають право кредитувати неповнолітніх громадян.
 2. Ви громадянин України. Громадянство України необхідно з тієї ж причини, що і повноліття. Фінансова ліцензія дозволяє працювати тільки з громадянами України, тому що вона поширюється тільки на них.
 3. Ви прописані на території України. Дана вимога не обов'язково, але вона підвищує ймовірність видачі кредиту, тому, що якщо у Ви не прописані або прописані за кордоном, то у компанії можуть бути труднощі зі стягненням боргу.
 4. У вас є паспорт або id карта. Паспорт або ID карта необхідні для верифікації Вас як особистості, так як в Україні тільки за цими документами можна видати кредит.
 5. У Вас є ІПН. Ідентифікаційний номер необхідний як для ідентифікації, так і для перевірки Вашої кредитної історії в УБКІ.
 6. У Вас є можливість користуватися мережею інтернет. Всі кредити в Credit7 видаються виключно онлайн на банківську карту. Якщо у Вас немає інтернету, то Ви навіть не зможете подати заявку на видачу кредиту.
 7. У вас є мобільний номер телефону. Мобільний номер телефону необхідний при подачі заявки для того, щоб при виникненні неточності або спірних моментів, представник компанії міг з Вами зв'язатися. Так само цей номер повинен бути той же, що і прив'язаний до банківської карти при її верифікації, так як автоматична система, може відмовити в видачі прі не збігу телефонів, вважаючи це шахрайської операцією, тобто, вона може подумати, що хтось хоче взяти кредит не на свою карту.
 8. У Вас зареєстрована електрона поштова скринька. Електронна скринька необхідна при реєстрації для оповіщення Вас про прийняте рішення по кредиту, а також для відправки на нього кредитного договору і все різних повідомлень.
 9. Відсутність прострочень в Кредит 7. Компанія видають позики навіть, якщо у вас дуже погана кредитна історія. Головна умова позитивного рішення про видачу - це відсутність прострочення і діючих кредитів в компанії кредіт7.
 10. У Вас є банківська карта українського банку. З цим пунктом думаємо Вам все зрозуміло. Кредити видаються виключно онлайн на карту українського банку. Якщо у Вас немає банківської картки, то гроші Вам не зможуть перерахувати.

Переваги Кредит 7

На ринку України налічується близько ста кредитних організацій. На перший погляд може здатися, що вони всі працюють на одних умовах, але це не так. Компанія Credit7 виділяється на тлі інших компаній! Наприклад компанія дуже ретельно ставиться до безпеки.

Переваги Кредит 7

Звертаючись в дану компанію Ви можете бути впевнені в її надійності. Діяльність компанії повністю схвалена Національною комісією з фінансових послуг, тобто компанія пройшла державну перевірку. У компанії також впроваджені стандарти внутрішньої безпеки, які зводять до мінімуму витік будь-якої інформації. SSL сертифікат дозволяє усунути витік ваших даних які Ви вводите на сайті.

Переваги Кредит 7

Після заповнення заявки на сайті рішення про видачу кредиту приймається за кілька хвилин. Якщо рішення позитивне, то гроші на карту надходять миттєво. В середньому після заповнення заявки на сайті і отримання грошей на карту не проходить більше 7-ми хвилин.

Умови кредитування досить прості і зрозумілі. У компанії відсутні приховані умови і комісії. Так Ви платите тільки процентну денну ставку і все.

Якщо у Вас немає грошей на погашення кредиту, то Ви можете оплатити фактично нараховані відсотки і продовжити договір без додаткових платежів.

Найбільшою перевагою в порівнянні з аналогічними компаніями, є те, що не потрібно завантажувати на сайт скан копії своїх документів, а також фотографуватися з ними.

Ліцензія та свідоцтво

Як Вам вже стало зрозуміло, компанія працює повністю в правовому полі України і має ліцензію і свідоцтво про реєстрацію:

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК № 1177 від 19.03.2019гр

Ліцензія НКФП № 529 від 04.04.2019р.

Свідоцтво Credit7

Як взяти кредит в Credit7?

Процедура взяття кредиту на сайті компанії досить проста. Для того щоб отримати гроші потрібно виконати наступні кроки.

Як взяти кредит в Credit7
 1. Обрати умови на кредитному калькуляторі. Тут потрібно вибрати суму яка Вам необхідна і термін на який Вам потрібна ця сума.
  Як взяти кредит в Credit7
 2. Далі необхідно заповнити кредитну анкету. У цій анкеті потрібно вказувати правдиву інформацію для позитивного рішення. В анкеті є питання про серією та номер паспорта, ІПН, Вашого номера телефону, адресу проживання та інші досить прості питання.
 3. Далі, якщо компанія прийняла позитивне рішення про видачу Вам кредиту, Вам необхідно ознайомиться з кредитним договором і підписати його шляхом введення смс коду.
 4. Після підписання Вами договору, система автоматично перешле Вам гроші на Вашу кредитну карту.

Відмовили у видачі, що робити?

Якщо Вам відмовили у видачі кредиту, то не потрібно журиться. Ви можете скористатися послугами інших аналогічних компаній, в яких Вам обов'язково схвалять займ. Нижче представлені 3 компанії, у яких процентна ставка для нових клієнтом становить всього 0.01% в день:

Creditplus
Ставка
0.01 %
Сума
10000 грн
Термін
до 30 днів
Credit Kasa
Ставка
0.01 %
Сума
20000 грн
Термін
до 27 днів

Промокод

МФО Кредит 7 регулярно розсилає промокодом чинним клієнтам. Як правило в даних промокодах знаходиться знижка на відсоток за кредитом. Для того, щоб скористатися спеціальною пропозицією для Вас - необхідно ввести промокод в відповідне поле на сайті компанії (дивитися скріншот).

Промокод Кредит7

Як погасити / повернути кредит?

Погасити кредит можна 4-ма способами:

Як погасити / повернути кредит?
 1. В особистому кабінеті онлайн. Це найбільш швидкий і вигідний для Вас спосіб. Щоб здійснити оплату, потрібно зайти в особистий кабінет на сайті компанії і погасити позику. Перевага даного способу платежу - це швидке надходження, майже миттєве, грошей на рахунок компанії (наприклад при банківському платежі гроші можуть йти до 3-х днів і Вам буде нараховано прострочення), а також зручність, так як платіж можна робити прямо з дому.
 2. Через Приват24. Даний спосіб зручний з точки зору простоти оплати, але платіж може йти до доби. Для оплати через Приват24, потрібно ввести в додатку в рядку пошуку Credit7.
 3. У терміналі. Платіж можна зробити в мережі терміналів iBox і ПриватБанк. Мінус даного способу, це те, що платіж може йти добу, а також Вам потрібно йти до терміналу і витрачати свій час.
 4. У відділенні банку. Даний спосіб найбільш незручний для Вас, так як потрібно йти до відділення банку, стояти в черзі, так ще Вам можуть нараховані штрафні санкції за те, що платіж буде йти до 3-х робочих днів. Оплату можна робити в будь-якому банківській установі України. Рекомендуємо користуватися даним способом тільки в разі, якщо Ви не можете оплатити борг попередніми способами.

Пролонгація

Пролонгація - це послуга продовження кредитного договору на більш тривалий термін, без нарахування штрафних санкцій і без псування кредитної історії. Для того щоб скористатися послугою пролонгації Кредит 7, потрібно сплатити відсотки за фактичний час користування грошима і активувати цю функцію в особистому кабінеті на сайті компанії.

Відгуки

Нижче представлені відгуки реальних людей про Кредит 7. Залиште свій відгук або коментар про компанію, якщо Ви були її клієнтом або подавали заявку на кредит. Ваш відгук допоможе людям економити час для подачі заявки в цю або інші компанії.

Для отримання позики в Credit7 потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Credit7 можна на суму від 500 до 7000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Credit7 позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
Ще


Credit7Рейтинг: 5 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


 • Игоо
  2021-03-27 17:48
  Кончана контора домовився з ними про оплату а вони суки смс прислали всим родичам та сусидаи, писля цього як можна з ними адекватно спилкуватися, и кажуть що не робили такого.
Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар