Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

CreditLite позика онлайн ᐈ відгуки


CreditLite ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет
Залишити відгук про CreditLite

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 3 до 30 днів від 3 до 30 днів
Сума від 500 до 5000 гривень від 500 до 5000 гривень
Ставка 1.75% 1.75%
Вік від 21 до 90 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  creditlite.com.ua

Кредитний калькулятор CreditLite


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в CreditLite

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 3500 грн 3500 грн
До сплати: 5500 грн 5500 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 3500 грн

Credit Lite (Кредит Лайт) - сервіс мікрокредитування на території України, який видає онлайн кредити через інтернет. Сервіс працює цілодобово сім днів на тиждень в святкові і вихідні дні. Credit Lite - це зареєстрована торгова марка. Даний бренд належить компанії ТОВ «ФК «ЛайтФінанс»». Компанія зареєстрована в 2016-му році і має реєстраційний номер 13103379. Ідентифікаційний номер компанії, він же ЄДРПОУ 39872035. Організація зареєстрована в місті Київ, за адресою: вул. Велика Васильківська 129.

В даному сервісі можуть отримати гроші тільки фізичні особи, так як іншим компаніям фінансові послуги не надає, тобто не працює з корпоративним сектором. У будь-який час доби Ви можете отримати гроші в розмірі від 400 до 5000 гривень на свою банківську картку. Процентна ставка при цьому буде 1,75% в день, що порівнянно з ломбардами. Гроші можна отримати на термін від 3-х до 30-ти днів. У разі прострочення нараховується пеня в розмірі 1,75% в день, тобто всього за день прострочення разом з відсотками буде налічуватися 3,5% в день. У разі виникнення труднощів, можна скористатися послугою пролонгації, сплативши нараховані відсотки. У разі дострокового погашення, нараховуються відсотки тільки за фактичні дні користування позикою.

Процентна ставка

Відсоткова ставка в даному сервісі становить 1,75% в день. Вона постійна як для нових клієнтів, так і для постійних. Даний сервіс програє своїм конкурентам, оскільки на ринку України для перших кредитів процентна ставка в основному дорівнює 0,01%.

У разі прострочення нараховується пеня в розмірі 1,75% плюс до основної ставки. Тому Ви за день прострочення заплатите 3,5% в день. Перед тим як Ви подаєте заявку сума переплати відображається в кредитному калькуляторі на сайті компанії. Для розуміння переплати в абсолютному значенні, розглянемо розрахунок кредиту на конкретному прикладі.

Приклад розрахунку кредиту на суму 3100 гривень строком на 8 днів

Припустимо Ви хочете взяти в сервісі 3100 гривень строком на 8 днів. Тоді процентна ставка буде розраховуватися наступним чином. Розрахуємо переплату за 1 день користування кредитом. Так 1,75% від 3100 дорівнює 54.25 гривні. За 8 днів переплата складе 434 гривні. Разом, Вам потрібно внести на рахунок кредитора тіло кредиту в розмірі 3100 гривень і нараховані відсотки, що в сумі складе 3534 гривні. Компанія ці дані показує в кредитному калькуляторі до моменту подачі заявки.

CreditLite

Відзначимо, що дана сума до повернення діє тільки, якщо Ви вчасно її оплатили.

Прострочення 4 дня

Припустимо у Вас склалася важка фінансова ситуація і у Вас немає грошей оплатити позику на 8-й день. Гроші з'являться у Вас тільки на 12-й день, тобто прострочення становитиме 4 дня. У дні прострочення нараховуватиметься 3,5% в день, що складе 108,5 гривень від 3100 гривень тіла кредиту. За 4 дні буде нараховано 434 гривні. Разом, щоб повністю розрахуватися з кредитом потрібно внести суму в розмірі 3968 гривень.

Якщо Ви розумієте, що оплатити позику на 8-й день - грошей немає, Ви можете пролонгувати борг на 4 дні. Для цього потрібно заплатити відсотки за 8 днів в розмірі 434 гривні. Тоді за 4 дні буде налічуватися ставка в розмірі 1,75 відсотків. За ці 4 дні буде нараховано 217 гривень. І щоб погасити борг потрібно внести на 12-й день 3317.

Як Ви бачите, якщо Ви скористаєтеся послугою продовження кредиту Ви заплатите на 217 гривень менше, ніж при простроченні кредиту.

Вимоги для отримання позики

CreditLite
 • Наявність паспорта громадянина України (або id карти, яка його замінює) та ІПН. Дані документи необхідні для того, щоб укласти кредитний договір, а також щоб компанія змогла за допомогою цих документів ідентифікувати Вас і перевірити Вашу кредитну історію в бюро кредитних історій.
 • У Вас повинна бути банківська картка українського банку. Вона необхідна для, того, щоб перерахувати на неї кредитні кошти. Потрібно відзначити, що на картці не українських банків компанія гроші не переведе, так як вважатиме це шахрайством.
 • Вам повинно бути більше 21-го року. Хоча законодавство України забороняє видавати кредити, людям які не досягли 18-ти років, компанія пішла далі і не видає позики всім хто не досяг 21-го року. Це пов'язано з кредитним скорингом - системою прийняття рішень про видачу грошей. МФО вважає, що люди молодше 21-го року схильні не повертати гроші вчасно.
 • У Вас повинен бути номер телефону, а також електронна пошта. Номер телефону потрібен для підтвердження Ваших дій на сайті компанії, причому цей номер повинен бути тим же, що і підв'язаний до Вашої банківській картці. Пошта необхідна для того, щоб вислати Вам кредитний договір для ознайомлення, а також для повідомлень.

Недоліки CreditLite

МФО Кредитлайф не ідеальна і має свої недоліки в порівнянні з іншими аналогічними компаніями:

 • При першому зверненні у компанії процентна ставка становить 1,75%. Хоча на ринку України, як правило, ставка у аналогічних компаній 0,01% - роблять цю ставку для залучення нових клієнтів.
 • Гроші можна взяти від 21-го року. В інших компаніях мінімальний вік дорівнює 18-ти років.
 • Максимальна сума позики становить 5000 гривень. На ринку багато компаній, які видають до 15000 гривень.
 • Мінімальний термін кредитування 3 дня. Компанія відсікає людей яким потрібні гроші на 1-2 дня.

Переваги

Хоча у компанії є свої недоліки, у неї також є переваги, які мотивують людей звертатися саме в цю компанію.

CreditLite
 • Гроші в організації можна отримати з дому або роботи на банківську карту всього за 15 хвилин. Дані умови Вам не зможе надати не один банк.
 • Отримання грошей відбувається дуже просто. Вам не потрібно підписувати паперовий договор і надавати довідку про доходи та інші довідки.
 • Сервіс дуже зручний. Гроші нараховуються на будь-яку банківську картку, яка у Вас є.
 • Компанія лояльна до своїх позичальників. Якщо у Вас труднощі з фінансами і Ви не можете повернути борг вчасно, компанія піде Вам на поступки і запропонує пролонгувати Ваш борг.

Ліцензія та свідоцтво про реєстрацію

Компанія «Лайт Фінанс» офіційно зареєстрована на території України, має фінансову ліцензію і платить податки в бюджет.

CreditLite

Як взяти кредит в Кредит Лайт?

Взяти кредит в сервісі кредитування CreditLite дуже просто. Для цього потрібно вибрати термін і суму кредитування на сайті компанії, залишити заявку, заповнити анкету про себе і прив'язати банківську картку. Далі дочекатися рішення компанії та отримати гроші. Більш детально описаний даний процес в інструкції.

Інструкція з оформлення позики

 1. Потрібно зайти на сайт компанії. Далі в кредитному калькуляторі необхідно вибрати термін і суму на які Ви хочете взяти кошти. Калькулятор одразу покаже Вам яку суму Вам потрібно буде повернути і якого числа це необхідно зробити. Далі потрібно натиснути кнопку «оформити кредит».
 2. Після того як Ви натиснули кнопку «оформити кредит» потрібно зареєструвати в сервісі і заповнити соціальну інформацію про себе. Ця інформація включає в себе: ПІБ, ІПН, номер телефону, адресу електронної пошти, адреса проживання, зайнятість і додаткові контакти.
 3. Потім потрібно прив'язати Вашу банківську картку до сервісу. Для цього на ній буде заблокована випадкова сума до 1-ї гривні, наприклад 41 копійка. Вам потрібно вказати цю суму на сайті в якості перевірочного коду. Цю суму можна дізнатися з смс, якщо у Вас підключений на картці смс банкінг, в інтернет банкінгу Вашого банку або у служби підтримки Вашого банку.
 4. Після підтвердження Вашої картки система приймає рішення про видачу чи ні Вам грошей.
 5. Якщо рішення позитивно, то Вам прийде смс сповіщення (якщо немає - воно теж прийде). Якщо Ви згодні з кредитним договором, то потрібно зайти в особистий кабінет і підписати договір з допомогою смс верифікації.
 6. Після того як Ви підписали договір гроші зараховуватися Вам на картку протягом 1-ї хвилини.

Чому відмовлено в грошах, що робити?

Сервіс не всім видає гроші. Вам може бути відмовлено у видачі грошей з наступних причин:

 • Ви не досягнули мінімального віку - 21-го року.
 • Ваша анкета заповнена не повністю або некоректно. Наприклад Ви пропустили поля або вони суперечать здоровому глузду.
 • У Вас є невиплачений кредит в CreditLite або Ви до цього повернули кредит невчасно.

У разі якщо Вам відмовив сервіс у видачі кредиту, Ви можете подати заявку в інші сервіси і в якому ні будь з них Вам обов'язково схвалять займ.


Credit Kasa
Ставка
0.01 %
Сума
20000 грн
Термін
до 27 днів
MoneyVeo
Ставка
0.01 %
Сума
17000 грн
Термін
до 30 днів
Ставка
0.01 %
Сума
12000 грн
Термін
до 30 днів

Промокод і акції

У компанії часто проводяться акції як для нових клієнтів так і для постійних. Ці акції досить класні, так як Ви можете виграти цінний для Вас приз.

Також компанія видає персональні промокодом для повторних клієнтів. Їх Ви можете отримати в смс повідомленні.

Акції всіх МФО Ви можете подивитися в спеціальному розділі тут.

Як повернути кредит?

Взяті гроші в борг можна повернути декількома способами.

 • Через особистий кабінет. Для того, щоб оплатити, потрібно увійти в особистий кабінет і оплатити борг з карти на яку був зарахований кредит. Можна також заплатити кредит з іншої картки, але для цього її потрібно попередньо верифікувати в сервісі. Оплата через особистий кабінет - це найзручніший спосіб оплати кредиту.
 • Оплатити позику можна через сервіси онлайн платежів iPay.ua, Portmone.com, MyPay, EasyPay, PayHu з особистого кабінету. В даному випадку до сервісу CreditLite не потрібно підв'язувати картку.
 • Можна зробити оплату в інтернет банкінгу будь-якого банку України за реквізитами, вказаними нижче.
 • Через термінали самообслуговування iBox. Щоб здійснити оплату потрібно ввести номер телефону, на який був оформлений кредит, а також дату розденія.
 • У відділенні будь-якого банку України. Мінусом даного способу є те, що платіж може йти до 3-х днів і може бути нараховані Вам підвищені відсотки.

Реквізити одержувача:

Одержувач ТОВ "ФК" ЛАЙТ ФІНАНС ",

код ЄДРПОУ 39872035,

р / с UA293395000000026500537236001

в АТ "ТАСкомбанк"

МФО банку 339500

за призначенням платежу "Погашення поточного кредиту за договором № xxxxxxxxxx від xx.xx.xxxx р .."

Пролонгація - продовження договору

Компанія дбає про своїх клієнтів і дуже лояльно до них ставиться. Якщо у Вас важке фінансові положення і Ви не можете повернути взяту раніше мікропозику, то компанія пропонує послугу пролонгації. Це продовження договору кредиту на термін не більше ніж початковий термін позики без нарахування штрафних санкцій і без псування кредитної історії.

Щоб скористатися послугою пролонгації потрібно оплатити відсотки за фактичні дні користування кредитом, а тіло кредиту сплатити потім. За дні пролонгації налічуватиметься стандартна процентна ставка.

Контакти

Телефон підтримки: 0 800 30 73 73 (безкоштовно по Україні) графік роботи з 9:00 до 20:00 щодня.

Електронна пошта: info@creditlite.com.ua

Адреса: 03150, Україна, м Київ, вул. Велика Васильківська, д. 129.

Кредити надає ТОВ "ФК" ЛАЙТФІНАНС "

Відгуки

Більше про компанію не скаже ніхто ніж її клієнти і користувачі. Тому залишайте свої відгуки (як позитивні так і негативні) це допоможе людям у виборі кредитного сервісу. Відгуки публікуються всі, які написані аргументовано і без нецензурних слів.

Для отримання позики в CreditLite потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в CreditLite можна на суму від 500 до 5000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у CreditLite позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
Ще


CreditLiteРейтинг: 4 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


 • Богдана
  2020-08-22 07:47
  Дуже поганна компанія. Працюють самі хами. таке відчуття що вони понабирали туди зеків!!!! Краще з ними не зв'язуватись
 • Вера
  2019-09-05 14:39
  Здравствуйте.Очень тяжело оплачивать кредит.В течении 3-х дней не было возможности связаться с финансовым отделом.Только один банк принял международный платеж. В личном кабинете нет номера телефонов с фин.отделом.В течении 3-х дней пока поступит оплата идет пеня с большим %.
Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар