Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Credit Plus позика онлайн ᐈ відгуки


Creditplus ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет
Залишити відгук про Creditplus

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 3 до 30 днів від 1 до 30 днів
Сума від 500 до 10000 гривень від 500 до 20000 гривень
Ставка 0.01% 1.9%
Вік від 18 до 55 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  creditplus.ua

Кредитний калькулятор Creditplus


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Creditplus

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 20 грн 3800 грн
До сплати: 2020 грн 5800 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 3800 грн

Кредит Плюс (CreditPlus) - інноваційний сервіс мікрокредитування в Україні. Компанія «Авентус Україна» отримала фінансову ліцензію на проведення фінансових операцій (видачі кредитів до зарплати) в 2017 році, даної компанії належить бренд Credit Plus. Кредит плюс, є частиною міжнародної групи фінансових компаній, які видають короткострокові позики онлайн і в пунктах видачі готівкою. З огляду на міжнародний досвід компанії і відгуки клієнтів, їй можна повністю довіряти і користуватися послугами даної МФО в скрутних фінансових ситуаціях.

У даній МФО при першому кредиті можна отримати суму від 400 до 10000 гривень, причому на 1-й кредит діє постійна акція - займ видається всього під 0,01% в день. При повторному зверненні можна отримати суму до 12000 гривень, причому процентна ставка буде до 1,8%, тобто максимально можлива ставка 1,8% - це стандартна ставка, але її можна знизити за допомогою спеціальної бонусної програми.

Відсоткова ставка

Процентна ставка для нових клієнтів складає всього 0,01% в день. Для повторних кредитів, стандартна процентна ставка становить 1,8% в день. Але для повторних кредитів існує спеціальна програма лояльності, за допомогою якої можна знизити рівень процентної ставки. Кожна взята позика на термін більше 10 днів і вчасно погашена переводить Вас на новий рівень програми лояльності, яких всього 3:

CreditPlus онлайн кредит
 • Silver - знижка в розмірі 5% на процентну ставку. Тобто замість стандартної ставки в розмірі 1,8% для Вас буде діяти акційна ставка в розмірі 1,71%. Для того, щоб перейти на рівень Сільвер потрібно закрити 1 кредит тривалістю більше 10 днів. Використовуючи дану знижку можна взяти максимум 7000 гривень.
 • Gold - знижка в розмірі 15% на процентну ставку. Замість 1,8% Ви отримуєте всього 1,53% в день за користування кредитом. Щоб бути на рівні Голд, Вам потрібно вчасно закрити 3 позики терміном понад 10-ти днів. Максимальна сума позики на даному рівні 7000 гривень.
 • VIP - знижка в розмірі 25% на процентну ставку. Замість стандартної ставки 1,8%, Ви отримуєте 1,35% в день. Щоб бути на рівні ВІП, Вам потрібно мати в своєму активі не менше 5-ти закритих вчасно кредитів зі строком кредитування більше 10-ти днів. Максимальна сума позики зі знижкою на цьому рівні становить 10000 гривень.

Всі знижки з програми лояльності не сумуються з іншими акціями. Ви обираєте самостійно найвигіднішу для Вас знижку або спеціальна пропозиція.

CreditPlus онлайн кредит

Розрахунок кредиту на суму 3000 гривень терміном на 13 днів

Користуючись послугами кредитної компанії Кредит Плюс, можна мати різні процентні ставки в залежності від того, який раз Ви користуєтеся сервісом і як раніше Ви повертали гроші взяті в даному МФО. Припустимо, Ви хочете взяти в даному онлайн сервісі 3000 гривень, строком на 13 днів - всього є п'ять варіантів розрахунку цієї суми кредиту:

 1. Ви берете кредит 1-й раз. Якщо Ви звертаєтеся за допомогою до компанії Авентус Україна, то для Вас діє акційна відсоткова ставка в розмірі 0,01%. Тобто в день переплата становить всього 30 копійок. За 13 днів переплата становить 3 гривні і 90 копійок. Тобто на 13-й день користування грошима Вам потрібно повернути на рахунок компанії 13003,9. З яких 13 тисяч становить тіло кредиту і 3 гривні 90 копійок нарахованих відсотків.
 2. 2-й раз без програми лояльності. Якщо Ви берете позику в КредитПлюс 2-й раз і не берете участь у програмі лояльності (наприклад через те, що невчасно повернули 1-й кредит або він був на термін менше 10-ти днів), то процентна ставка становить для Вас 1,8% в день. За 1 день переплата по кредиту становитиме 54 гривні. Тоді за 13 днів переплата складе 702 гривні і Вам потрібно буде погасити 3702 гривні з урахуванням тіла позики і нарахованих відсотків.
 3. На рівні Silver. Якщо Ви хочете взяти грошей в сервісі вже не перший раз і перебуваєте в програмі лояльності Сільвер, то для Вас знижка на процентну ставку становить 5% і тоді, замість 1,8% Ви переплачуєте 1,71% в день, що при сумі 3000 гривень становить 51 гривню і 30 копійок в день. За 13 днів переплата складе 666 гривень і 90 копійок. Тобто, щоб повністю розрахуватися з кредитом, Вам потрібно погасити 3666 гривень і 90 копійок (ця сума включає як тіло кредиту 3000 грн. Так і нараховані відсотки 666 грн. 90 коп.).
 4. На рівні Gold. Перебуваючи в програмі лояльності на рівні Голд знижка на ставку становить 15% і замість 1,8% нараховуватися буде 1,53% в день. При сумі позики 3000 гривень переплата в день становитиме 45 гривень і 90 копійок. За 13 днів нараховані відсотки будуть дорівнювати 596 гривень 70 копійок. Щоб анулювати свої боргові зобов'язання з кредитором Вам потрібно буде погасити 3596 гривень і 70 копійок.
 5. На рівні Vip. Якщо Ви старожила для кредитного сервісу CreditPlus і для Вас діє програма лояльності ВІП, то процентна ставка для Вас буде складати з урахуванням знижки 25% всього 1,35% в день. Переплата по кредиту становитиме в даному випадку 40 гривень і 50 копійок. За 13 днів Ви переплатите 526 гривень і 50 копійок. Щоб не мати боргу перед кредитором на 13-й день внесіть 3526 гривень і 50 копійок і повністю розрахуїтеся з кредитором КредітПлюс.

Вимоги для отримання грошей в борг

Як всім відомо будь-який кредитор має свої вимоги для видачі грошей і не дає гроші всім підряд, компанія КредитПлюс тут не виняток. Для того, щоб отримати гроші потрібно відповідати перерахованим нижче вимогам:

 • Бути громадянином України, мати реєстрацію на території України і постійно проживати на території України. Ця вимога обумовлена законодавством України, яке забороняє видавати гроші не громадянам України. Фінансова ліцензія дає право на кредитування тільки громадян України.
 • У Вас повинен бути діючий паспорт і ідентифікаційний код, для того, щоб кредитор міг Вас ідентифікувати і перевірити Вашу кредитну історію.
 • Наявність банківської карти українського банку. Ця вимога обумовлена тим, що видача грошей відбувається виключно онлайн і для того, щоб їх отримати необхідно мати банківську карту - на неї перераховуються гроші.
 • У Вас повинен бути мобільний номер телефону. Він необхідний для зв'язку з Вами представника компанії, якщо виникнуть якісь неточності Вашої заявки або Ви не погасите вчасно позику.

Недоліки

МФО Credit Plus досить добре зарекомендувала себе на ринку України і по суті не має значущих недоліків. Недоліком можна назвати те, що максимальна сума кредиту при першійпозиці становить до 10 тисяч гривень, а при повторних до 12 тис. В Україні існують МФО у яких ці суми доходять до 20 тисяч гривень, хоча їх і менша кількість ніж основна маса.

Переваги КредітПлюс

Вигод у сервісу набагато більше ніж недоліків і вони значно більші:

 1. Видача грошей відбувається повністю онлайн на картку, тобто Вам не потрібно виходити з будинку або роботи для отримання грошей, або укладення договорів.
 2. При першому оформленні кредиту в даній МФО, процентна ставка складає всього 0,01% в день, тобто практично на шару.
 3. Зручний і простий процес оформлення позики, який займе у Вас близько 5-ти хвилин.
 4. Вам не потрібно завантажувати копії своїх документів, як це потрібно робити в аналогічних фінансових компаніях.
 5. Прості умови кредиту, які прописані в кредитному договорі (однаковим шрифтом).
 6. Дострокове погашення і продовження кредиту на необмежений термін не передбачає плату додаткових штрафів і комісій. При пролонгації сплачуватиметься лише сума фактично нарахованих відсотків.
 7. Програма лояльності для повторних клієнтів з множинними знижками.

Ліцензія та свідоцтво про реєстрацію

CreditPlus Свідоцтво про реєстрацію

Як взяти кредит в CreditPlus?

Кредит в кредітплюс взяти дуже просто - для цього потрібно зайти на сайт компанії і дотримуючись інструкції оформити позику. Вся процедура з моменту заходу на сайт до отримання грошей на карту займе приблизно 15 хвилин.

Інструкція з оформлення позики

 1. Зайдіть на сайт компанії і виберіть суму і термін кредиту. Термін кредиту обмежений 30 днями, а сума обмежена 10000 гривенями для нових клієнтів і 12000 гривень для повторних кредитів.
  CreditPlus Свідоцтво про реєстрацію
 2. Натисніть кнопку «Отримати гроші».
 3. Зареєструйтеся та заповніть невелику анкету. Там потрібно заповнити свої паспортні дані та ІПН (завантажувати копії їх не потрібно). Також потрібно відповісти на прості запитання, за відповідями на які кредитор вирішує видавати Вам гроші чи ні.
 4. Підв'яжіть платіжні дані до сервісу. Тут потрібно ввести свою банківську карту, на яку Ви хочете отримати гроші. Важливо, щоб банківська картка була зареєстрована на Ваше ім'я.
 5. Дочекайтеся рішення кредитора про видачу Вам позики.
 6. Після того як сервіс прийме Вам позитивне рішення про видачу грошей, Вам потрібно підтвердити свій намір про взяття суми в кредит за допомогою смс.
 7. Після підтвердження гроші будуть зараховані на введену Вами карту.

У видачі грошей відмовлено, що робити?

Якщо Кредит Плюс вирішив не видавати Вам гроші по якійсь причині, то можна подати заявку в інші аналогічні сервіси. В який не будь компанії Вам з великою часткою ймовірності дадуть гроші, так як у різних МФО різні системи прийняття рішень про видачу кредиту. Список лояльних компаній представлений нижче:

MoneyVeo
Ставка
0.01 %
Сума
17000 грн
Термін
до 30 днів
E-Cash
Ставка
0.01 %
Сума
8000 грн
Термін
до 30 днів

Промокод

Компанія дуже добре ставиться до лояльних клієнтів і преміює їх всілякими бонусами і промокодом. Крім програми лояльності, яка описана в розділі процентна ставка, в МФО можна отримати ще персональні промокоди наступним чином:

 1. Промокод за участь в опитуванні.
  CreditPlus онлайн кредит
 2. Промокод за тестування сайту
  CreditPlus онлайн кредит

Як повернути кредит?

Повернути позику, взяту в КредітПлюс, можна одним з 5-ти доступних способів:

 1. Банківською картою в особистому кабінеті. Найпростіший і зручний для Вас спосіб. Оплату можна здійснити як картою на яку був зарахований кредит, так і інший карткою.
 2. У додатку найпопулярнішого банку України - Приват24. Для того, щоб здійснити платіж, потрібно зайти в «мої платежі» і указати код компанії CreditPlus 41078230. У призначенні платежу, потрібно вказати свій ІПН, щоб компанія зарахувала Вам платіж. При даному способі оплати може стягуватися комісія банком.
 3. У терміналі Приватбанку. Для того, щоб оплатити позику в терміналі, потрібно вибрати розділ «комунальні платежі» та ввести код компанії КредітПлюс 41078230. У призначенні платежу потрібно вказати свій ІПН.
 4. Через термінали: IBox, EasyPay, City24, Sistema (SIS). Для цього необхідно в терміналі вибрати "CreditPlus" в категорії "Банківські послуги" (в EasyPay - категорія "Банки і фінансові послуги"), вказати номер мобільного телефону, вказаний Вами при реєстрації, або ваш ІПН і оплатити позику.
 5. Через відділення банку використовуючи реквізити.
  ТОВ "Авентус УКРАЇНА"
  ЄДРПОУ 41078230
  рахунок №UA163206490000026507052600017
  в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" (МФО 320649)

  Призначення платежу: "Платіж по кредиту №ХХХХ, клієнт Прізвище Ім'я По батькові, ІПН ХХХХХХХХХХ".

Варто відзначити, що платити в відділенні банку найбільш не зручно для Вас, так як банк може стягувати додаткову комісію. Також платіж може йти до 3-х днів і за ці 3 дні Вам будуть нараховані відсотки.

Пролонгація

У фінансовій компанії КредітПлюс передбачена послуга пролонгації, причому ніякої додаткової плати сервіс не стягує. Для того, щоб скористатися послугою пролонгації потрібно оплатити фактично нараховані відсотки, а також пеню та штрафи, якщо вони є за прострочення. Термін пролонгації аналогічний терміну початкового кредиту і його не можна змінити. Продовжувати кредит можна нескінченну кількість разів.

Контакти

Телефон: 0 (800) 330-263, (044) 337-29-28, (067) 625-02-02, (093) 625-02-02, (095) 625-02-02.

Електрона адреса: info@creditplus.ua.

Адреса: 04053, м. Київ, Шевченківський район, вул. Кудрявська, д. 31-33.

Відгуки та коментарі

Залиште свій відгук про компанії «Авентус Україна», що працює під брендом Кредит Плюс. Ви цим допоможете іншим людям в ухваленні рішення про співпрацю з даною компанією.

Для отримання позики в Creditplus потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Creditplus можна на суму від 500 до 10000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Creditplus позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
Ще


CreditplusРейтинг: 4 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


 • Андрій
  2019-12-30 13:54
  Був прострочений кредит, звонили по 10 разів на день, вимагали повернути, залякували, просто позорище, як набирають на роботу, не зрозуміло
Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар