Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Є Гроші | E Groshi: відгуки, огляд МФО і особистого кабінету.


E-groshi ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет
Залишити відгук про E-groshi

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 1 до 31 днів від 1 до 31 днів
Сума від 100 до 10000 гривень від 100 до 7000 гривень
Ставка 0% 1.5%
Вік від 21 до 75 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  e-groshi.com

Кредитний калькулятор E-groshi


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в E-groshi

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 0 грн 3000 грн
До сплати: 2000 грн 5000 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 3000 грн

Є Гроші (e groshi) - досить популярна мікро фінансова організація в Україні. За свою багаторічну історію зуміла завоювати багато прихильників. Тисячі клієнтів вже встигли оцінити сервіс компанії. У цій статті ми спробуємо розкрити деталі співпраці з «Є Гроші». Також на сторінці Ви зможете ознайомитись з реальними відгуками про організацію та залишити своє враження у вигляді власного фітбеку.


Що відомо про «Є Гроші»

«Є-Гроші» здійснює свою діяльність на ринку онлайн кредитування вже більше п’яти років. Організація готова допомагати фінансово не залежно від потреби, головне щоб Ви мали бажання взяти в борг. Робота «e groshi» регулюється законами України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», юридична назва компанії наступна ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ». Беручи позику онлайн Ви можете бути впевнені у надійності нового фінансового партнера.

Місія організації – надання своїм клієнтам прозорих та, головне, безпечних умов кредитування. Система обробки персональних даних одна із передових і доступних не тільки в Україні а й в усьому світі. Дані що ви вносите в систему при оформлені позики надійно захищені і не потраплять до третіх осіб. Отримати гроші можна 24/7, тобто цілодобово і у свята і у вихідні. Час обробки інформації Вас приємно здивує, від подачі заявки до оформлення проходить всього декілька хвилин. Новітні технології та повністю автоматизована система дозволили досягти такого результату.

Є-Гроші онлайн кредит

Вимоги для отримання кредиту в «Є Гроші»

Висока конкуренція на ринку мікрокредитування в Україні відзначається позитивними тенденціями серед пропозицій для позичальників. Щоб отримати клієнта, організації часто йдуть на нереальні поступки для своїх позичальників. У багатьох МФО діють велика кількість акцій, та спеціальні умови для першої позики. У «Є Гроші» угода проходить швидше та зручніше ніж у будь якій банківській установі.

Хто може отримати позику

Спілкуючись із працівниками банків Ви витрачаєте багато часу, а гарантій не отримуєте. Банки видають позики не охоче і дуже прискіпливо відносяться до кожного позичальника. «e groshi» - не такі вибагливі і з радістю допоможуть Вам у скрутну хвилину. Для отримання грошей потрібно відповідати декільком критеріям:

 • Бути повнолітнім громадянином України, тобто мати повних 18 років
 • Мати телефон, банківську карту, паспорт та ідентифікаційний код
 • Важливо, що стан поточних кредитів у інших організаціях значення не мають, тобто маючи десь про термінований кредит Ви можете розраховувати на допомогу від «Є Гроші».

Як бачимо обмеження майже відсутні, а отже кожен охочий може взяти гроші в борг для своїх потреб. Не потрібно довідки про доходи, не потрібно просити когось із знайомих про поручительство. Вся система максимально спрощена і розрахована задовільнити потребу простих людей в грошах.

Відсотки

Беручи позику в «Є Гроші» Ви можете розраховувати на суму від 100 до 20 000 грн. Що є безумовно хорошою фінансовою підтримкою до зарплати. Але є одне але. Якщо в Ви вперше користуєтесь послугами компанії то можете розраховувати на кредит не більше 5000 грн. Надалі, якщо Ви своєчасно оплачуєте не порушуєте ніяких домовленостей і загалом є порядною людиною, сума позики зросте.

Для своїх перших клієнтів на два тижні (14 днів) позика видається під 0 відсотків, починаючи з 15 по 31 день користування грошима відсоток з’являється і складає 1,9. Такі умови є більш ніж конкурентними серед МФО. Загалом позика складається і декількох «тарифів». Позика під нуль відсотків називається Кредит «Перший». Кредит «Вигідно для всіх» дає можливість отримати до 20 тис грн з першого разу, проте відсоток за користування буде складати вже не 0 а 1,99. Для бізнесменів котрі шукають чим заповнити касу сьогодні, іншими словами де взяти «оборотні» гроші, ідеально підійде Кредит «На Бізнес». Сума яку можна взяти складає 20 000 грн, а відсоток 1,25. Всі кредити можна взяти терміном від 1 до 31 дня. Всі позики що видає компанія «Є Гроші» виключно онлайн, тобто не встаючи з дивана Ви легко збільшите кількість грошей на карті.

Чому «Є Гроші»

На етапі вибору якоїсь послуги чи якогось товару проста людина мислить по простому. А саме, критеріями вигоди. Надаючи свої послуги «Є Гроші» дбає про свого клієнта маючи наступні вигоди:

Чому «Е Гроши»
 1. Діяльність компанії абсолютно відкрита і прозора. У відсутності прихованих платежів, можна переконатись, прочитавши договір. При співпраці з МФО будьте обережні, так як не всі дотримуються подібних принципів. Беручи кредит в іншому місці можна нарватись на приховані комісії розмір яких часто досягає 4 відсотків від розміру позики.
 2. Рішення приймаються досить швидку. В порівнянні з «неповороткими» банками взагалі миттєво. Оформлення заявки триває не більше 5 хв. А через 10 хв після її заповнення гроші надійдуть на вказану картку.
 3. Ми не знаємо коли і за яких обставин нам знадобляться гроші. Навіть в ночі Ви можете оформити позику з «Є Гроші». Сервіс працює цілодобово без вихідних і перерв на свята.
 4. 90 відсотків схвалених заявок. Тобто майже, кожен бажаючий може отримати гроші. Для порівняння, у банківських установах такий відсоток набагато нижчий.

В даної МФО, як і у всіх, також є недоліки. Основним є саме високий відсоток користування кредитом. Але це мало кого зупиняє. Часом потреби змушують іти на такі кроки. Але порівняно з конкурентами це відсоток не є великим, а відсутність прихованих платежів – це приємне здивування.

Пролонгація

Дана опція доступна всім клієнтам. Якщо життєва ситуація не дає можливості оплатити позику вчасно зателефонуйте на гарячу лінію компанії та замовте пролонгацію щоб уникнути штрафних санкцій передбачених договором. Уважно слідкуйте за станом позики і не відкладайте оплату, у складних ситуаціях краще вчасно звернутись до кредитора.

На які потреби частіше беруть позику

Якщо Ви в пошуку кращого кредитора з метою отримати позику онлайн то хоч раз могли задуматись, а на що інші люди беруть гроші в борг. Ви не одні в роздумах. В сучасній Україні багатьом потрібна фінансова підтримка, а МФО з радістю приміряють роль помічника.

Причини взяти кредит наступні:

 • Побутові потреби. Часто можна побачити різні рекламні компанії із лозунгами «кредит до зарплати». Часто нам дійсно не вистачає сотні другої до дня отримання платні, а в кармані вітер свище. Щоб не залишитись без засобів для прожиття, можна скористатись кредитом онлайн.
 • Ремонт. В повсякденному житті ми використовуємо багато техніки не тільки для власних побутових потреб, але і для заробітку. Так наприклад багатьох чоловіків «годують» автомобілі. Тому поломка може стати не просто прикрістю але і перешкодою на шляху отримання грошей. Якщо в таких випадках на ремонт у Вас відсутні гроші, онлайн позика стане розумним рішенням.
 • Позика для бізнесу. Багато підприємців – власників магазинів, торгових точок невеликого формату часто могли стикатись з відсутністю «оборотних» грошей для каси. Наповнити її можна мікрокредитом і заробити разом із кредитором.
 • Рефінансування. Ваша життєва ситуація завила вас у скрутне становище і Ви винні гроші деяким МФО. «Є Гроші» нададуть позику для того що ви могли перекрити свій борг перед іншими кредиторами.

Як взяти кредит у «Є Гроші»

Якихось 10 років тому люди стояли в чергах щоб взяти кредит. Неприємні менеджери банків зі своєю зверхньою надмірною поведінкою робили процес оформлення позики нестерпним. Сьогодні щоб отримати гроші достатньо мати паспорт, код, телефон і доступ в інтернет. В «Є Гроші» процедура взяття кредиту наступна.

 1. Перейдіть на сайт компанії. І за допомогою кредитного калькулятора оберіть спочатку вид кредиту, бажану суму для позики та термін на який потрібні гроші. Натисніть кнопку зеленого кольору «Отримати Кредит»
  Як взяти кредит в «Є Гроші»
 2. Після цього з’явиться невелика форма реєстрації, її необхідно заповнити.
  Як взяти кредит в «Є Гроші»
 3. Останнім етапом є додавання банківської карти. Вона має бути діючою та належати українському банку, для її підтвердження проходить процедура верифікації. З карти знімуть автоматично суму (менше 1 грн.) потім повернуть, про ці дії Вас проінформує смс.

Після схвалення гроші прийдуть на вказану картку. Загалом процедура займає не більше 10 хв.

Що робити якщо у позиці відмовили

В «Є Гроші», як писалось вище, великий відсоток схвалення кредитів, але якщо Вам все ж відмовили не потрібно падати у відчай.

 • Перевірте правильність заповнення реєстраційної форми. Навіть незначна помилка може стати причино. Надішліть заявку повторно.
 • Зменшіть суму або термін в кредитному калькуляторі. Надішліть заявку повторно.
 • Можливо Ваша кредитна історія стала причиною відмови. Стан кредитної історії можна перевірити в українському бюро кредитних історій, там теж можуть помилятись.

Або погляньте на інші кредитні організації за посиланням. Також доступні позики під нуль відсотків від декількох топових МФО України у випадку якщо Ваш кредит буде першим у цій організації. Обирайте кращі умови.

Creditplus
Ставка
0.01 %
Сума
10000 грн
Термін
до 30 днів
Credit Kasa
Ставка
0.01 %
Сума
20000 грн
Термін
до 27 днів

Як повернути кредит

Якщо Ви наважились на позику, рано чи пізно настане час повертати борг. Залишилось обрати найбільш підходящий спосіб.

 1. Найлегший і найзручніший спосіб – це скористатись особистим кабінетом. З карти яка вказана при реєстрації буде списана необхідна сума.
 2. Через термінал. Потрібно знайти найближчий термінал у Вашому місті. Знайти потрібну комірку і поповнити на необхідну суму. Варто відзначити що в багатьох терміналах є власна комісія, тому враховуйте цю обставину завчасно.
 3. По реквізитах через відділення банку. Даний спосіб сучасним не назвеш. Але якщо хочеться стояти в черзі і поспілкуватись з касиром у Вас така можливість є. Недоліком є те що оплата може проходити ло 3-х банківських днів, тому плануйте оплати раніше.

Відгуки

Репутація компанії нам може розповісти багато про саму компанію. А про саму репутацію нас проінформують відгуки. Про «Є Гроші» не так багато пишуть в мережі, тому якщо маєте досвід поділіться ним.

Для отримання позики в E-groshi потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в E-groshi можна на суму від 100 до 10000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у E-groshi позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
Ще


E-groshiРейтинг: 3 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


 • Тая
  2020-07-23 20:14
  Хорошие условия, если выплачивать вовремя, проблем нет
 • Світлана
  2020-03-24 22:03
  Доброго вечора! і я брала було все добре,пішла просрочка платити немає чим,дзвонять кричать,погрожують незнаю що робити?
 • Олена
  2019-07-14 19:24
  Колись користувалась послугами, наче нормальна компанія була. Все повертала вчасно. Тепер з промокодом залишаю заявку, миттєва відмова. Повторна заявка не надсилається
 • Анатолій
  2019-06-10 14:31
  В цілому непогано, брав кредит 3000 грн. Просрочив на 70 днів, борг виріс до 21 000 грн. Сам винен, каюсь. Добре що в компанії працюють адекватні люди. Я тупо морозився і не хотів брати трубку, якось саме розсосеться думалось. Вісяків в інших канторах було багато. Але мені пішли на зустріч і по тихеньку все вернув. Порада іншим - не влазьте в такі борги, а якщо і влізли то віддавайте, якщо нормально говорити то в Є Гроші йдуть на зустріч.
Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар