Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Експрес Финанс позика онлайн ᐈ відгуки


Експрес Финанс ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 10 до 780 днів від 10 до 780 днів
Сума від 1000 до 50000 гривень від 1000 до 50000 гривень
Ставка 0.75% 0.75%
Вік від 18 до 75 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн, Готівкою у відділенні

Офіційний сайт :  expressfinance.com.ua

Експрес Фінанс (Express Finance) – фінансова компанія, що спеціалізується на видачі кредитів готівкою по всіх містах України. Торгова марка «Експрес Фінанс» зареєстрована на компанію ТОВ «Кредитні Інновації», яка розташована і зареєстрована в місті Київ за адресою вулиця Вишгородська будинок 12. ЄДРПОУ компанії 41975147.

Експрес Фінанс онлайн кредит

У Експресс Фінанс можна взяти в кредит суму в розмірі від 1000 до 50000 гривень без застави. Процентна ставка становить від 182% до 650% в рік. Можливий термін кредитування від 2-х до 12-ти місяців. Послуги кредитування надаються за допомогою кредитних консультантів, які надають послуги у себе у відділенні (відділення розташовані практично у всіх містах України), а також виїжджають до Вас додому або на роботу для консультації і підписання договору. Даний сервіс кредитування характерний тим, що повернення боргу відбувається регулярними платежами, тобто іннуітетнимі.

Процентна ставка

Відсоткова ставка залежить від кредитного продукту і складає від 182% до 680% річних. У кожному продукті різні терміни кредитування, діапазон сум, які можна взяти в борг, а також відрізняється термін регулярного платежу.

Експрес Фінанс онлайн кредит

Стандартний

У кредитній пропозиції «Стандартний» процентна ставка коливається в межах від 220% до 680% і залежить від терміну кредитування - чим більший термін, тим більший і відсоток, тому що при ануїтетному методі погашення спочатку сплачується комісія, а потім тіло кредиту. В борг можна взяти суму в розмірі від тисячі до 50 тисяч гривень. Можливий термін позики від 9-ти до 26-ти тижнів. Платежі потрібно проводити раз на тиждень або раз в 14 днів на Ваш вибір, який Ви робите до моменту укладення договору.

Лояльний

У продукті «Лояльний» процентна ставка становить від 200% до 650% річних. Грошей можна отримати, як і в Стандартній пропозиції до 50000 гривень. Термін кредитування можливий від 2-х до 12-ти місяців. Регулярний платіж Ви можете вибрати: раз в тиждень, 14 днів або місяць.

Пенсійний

Як випливає з назви, дана кредитна пропозиція призначено винятково для пенсіонерів. Процентна ставка тут становить від 250% до 300% в рік. Гроші можна взяти на термін від 2-х до 12-ти місяців, при цьому можлива сума знаходиться в межах від 1000 до 15000 гривень. Платіж тут потрібно проводити раз на місяць.

Перше знайомство

Дана кредитна пропозиція призначена для нових клієнтів компанії. Процентна ставка становить всього 182% річних. Можливий розмір кредиту становить від 5000 до 25000 гривень. Позику можна взяти на термін від 6-ти до 12-ти місяців. Регулярний платіж по кредиту потрібно проводити раз на місяць.

Вимоги до позичальника

Щоб Вам схвалили займ потрібно відповідати певним вимогам. Хоч вони і мінімальні, без них отримати гроші неможливо.

 • Ви повинні бути громадянином України, який має реєстрацію на території України, і постійно на ній проживає.
 • У Вас повинен бути оригінал паспорта (або id карти яка його замінює) та ІПН.
 • У Вас повинен бути діючий номер мобільного телефону, причому українського оператора.
 • Якщо Ви хочете отримати гроші онлайн, то у Вас повинна бути банківська картка українського банку.

Як отримати кредит в Експрес Фінанс?

Експрес Фінанс онлайн кредит

Щоб отримати кредит у фінансовій компанії потрібно зробити певні дії, які дуже прості:

 1. На сайті компанії в кредитному калькуляторі вибрати суму кредиту і термін позики. В цьому ж калькуляторі можна вибрати яким з продуктів Ви хочете скористатися. Калькулятор сам рахує Вам регулярні платежі і відображає до моменту подачі заявки. Виберіть найбільш вигідний для Вас продукт.
 2. Заповніть заявку, яка включає таку інформацію про Вас: ПІБ, дата народження та ІПН.
 3. Прив'яжіть Вашу банківську картку до сервісу. Це необхідно зробити для того, щоб компанія змогла перевірити чи на Вашу карту Ви хочете гроші.
 4. Далі компанія приймає рішення про видачу чи ні Вам грошей.
 5. Якщо рішення позитивне, то Ви отримаєте гроші на картку. Як правило гроші надходить протягом дня.

У видачі грошей відмовлено, що робити?

Кожна кредитна компанія має свою систему для оцінки ризиків неповернення кредиту позичальником і такі системи різні у всіх компаній, і вони ґрунтуються на статистичному аналізі. Якщо раптом компанія Експрес Фінанс відмовила Вам у видачі грошей, то Ви можете подати заявку в інші компанії, які з великою ймовірністю допоможуть Вам з грошима. Хороші компанії, які видають гроші під 0,01% в день представлені нижче.

Miloan
Ставка
0.01 %
Сума
12000 грн
Термін
до 30 днів
Вік
від 18 до 65
MoneyVeo
Ставка
0.01 %
Сума
10000 грн
Термін
до 30 днів
Вік
від 18 до 75
Credit Kasa
Ставка
0 %
Сума
7000 грн
Термін
до 27 днів
Вік
від 18 до 60

Як погасити кредит?

Експрес Фінанс онлайн кредит

Погасити кредит можна одним з 3-х способів. Вибирайте найбільш зручний для Вас.

 • Онлайн з банківської картки. Найбільш зручний спосіб оплати, так як платіж можна зробити зі зручного місця, наприклад з будинку або роботи. Єдине обмеження у Вас повинен бути вихід в інтернет.
 • Через відділення будь-якого банку України. Це не зручний спосіб оплати, оскільки потрібно йти і стояти в черзі в банк. Також платіж буде йти до 3-х робочих днів.
 • Через термінали самообслуговування: EasyPay, ПриватБанк і Приват24.

Контакти і географія відділень

Телефон підтримки: 0443376229.

Електронна пошта: office@expressfinance.com.ua.

Адреса: 01103, г. Киев, вулиця Вишгородська, будинок 12.

Компанія має широку мережу відділень по всій Україні. Представництва представлені в таких містах як: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів, Кривий Ріг, Маріуполь, Червоноград та інші.

Відгуки

Залишайте свої відгуки про компанію Експрес Фінанс нижче. Майте на увазі, що відгуки проходять чесну модерацію і публікуються тільки ті відгуки, які аргументовано показують Ваше невдоволення або хорошу оцінку даної компанії.

Популярні кредити
Ще

Рейтинг: 5 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш коментар
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар