Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Flash Cash кредит онлайн ᐈ відгуки


FlashCash ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 1 до 28 днів від 1 до 28 днів
Сума від 500 до 5000 гривень від 500 до 11000 гривень
Ставка 1.7% 1.7%
Вік від 18 до 65 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  flashcash.com.ua

Кредитний калькулятор FlashCash


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в FlashCash

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 3400 грн 3400 грн
До сплати: 5400 грн 5400 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 3400 грн

FlashCash (ФлешКеш) - кредитна компанія, яка працює на ринку України з 2019-го року. FlashCash - це бренд, які належить ТОВ «Фінансова компанія «Форт». Юридична особа була зареєстрована 16-го квітня 2019 го року і має ідентифікаційний код № 42725156. Компанія зареєстрована в місті Київ, за адресою вулиця Мечникова, 16. Компанія спеціалізується на видачі онлайн позик на території і громадянам України.

У даній компанії можуть отримати кредит онлайн люди віком від 18-ти до 65-ти років. При першому зверненні процентна ставка дорівнює 0,01% в день і можлива сума, яку Ви можете отримати, знаходиться в межах від 500 до 5000 гривень. При повторному зверненні ставка дорівнює 0,8% в день - це краща пропозиція на ринку мікрокредитування, можлива сума від 500 до 11000 гривень. Як при першому, так і при повторних зверненнях до компанії можна отримати гроші на термін від 1-го до 30-ти днів.

Процентна ставка

Відсоткова ставка при першій позиці дорівнює 0,01% в день - така ставка практично у половини компаній на ринку. Вона така маленька зроблена для того, щоб Ви могли протестувати роботу сервісу.

При повторних позиках ставка дорівнює 0,8% в день. Середня по ринку ставка для повторних звернень 1,5% в день. За даним показником Флешкеш виграє конкуренцію у всіх компаній на ринку України.

FlashCash онлайн кредит

Приклад розрахунку кредиту на суму 1500 гривень терміном на 4 днів для нових клієнтів

Припустимо Ви вирішили взяти в борг суму в розмірі 1500 гривень на термін 4 дня в сервісі мікрокредитування і звертаєтеся Ви вперше. Процентна ставка для Вас буде в розмірі 0,01% в день. Переплата по кредиту становитиме 1 гривня і 50 копійок за 1 день користування кредитом. Разом за 4 дня переплата складе всього 6 гривень. Тобто, на 4-й день користування грошима Вам потрібно буде повернути 1506 гривень.

Компанія цю інформацію надає до моменту подачі заявки і відображає в кредитному калькуляторі на своєму сайті:

FlashCash онлайн кредит

Приклад розрахунку позики на суму 6000 гривень терміном на 18 днів для постійних клієнтів

Припустимо Ви вирішили взяти гроші в розмірі 6000 гривень на 18 днів і даним сервісом Ви вже користувалися. Тоді для Вас буде діяти процентна ставка в розмірі 0,8% в день. Тобто за день користування кредитними грошима Ви заплатите 48 гривень відсотків. За 18 днів відсотки складуть 864 гривні. Разом, щоб погасити свій борг потрібно внести на рахунок компанії, на 18-й день, 6864 гривні.

Дана сума актуальна, якщо Ви заплатите свій борг вчасно. Якщо Ви прострочили свій борг, то відсотки будуть нараховуватися підвищені.

Недоліки позики в ФлешКеш

МФО працює на ринку України порівняно недавно. Умови кредитування одні з кращих, так як компанія проаналізувала умови конкурентів і зробила їх краще для споживача. Єдиним недоліком є те, що компанія молода і не зібрала достатньо відгуків про свою роботу серед надійних клієнтів і боржників.

Переваги

Хоча компанія молода, переваг у неї дуже багато в порівнянні з конкурентами. Відсоткова ставка найнижча на ринку, серед усіх МФО.

FlashCash онлайн кредит
 • Флешкеш не вимагає фото і зайвих документів для оформлення, які вимагають інші компанії для поліпшення кредитного скорингу.
 • Перед взяттям грошей компанія не дзвонить родичам, на роботу і Вашим знайомим.
 • Організація надає 3 бонусних дня для оплати боргу. Це означає, що при простроченні до 3-х днів Вам не нараховуються ніякі штрафи.
 • У компанії діє бонусна сітка для постійних клієнтів. Це означає, що процентна ставка зменшується з кожним новим кредитом.

Як отримати кредит?

FlashCash онлайн кредит

Отримати позику дуже просто, для цього потрібно пройти кілька простих етапів:

 1. На офіційному сайті компанії (можете перейти на нього натиснувши кнопку «Взяти кредит» в верху сторінки) в кредитному калькуляторі виберіть суму позики і дату погашення кредиту.
 2. Заповніть заявку. У ній потрібно ввести свій номер телефону, паспортні дані, ІПН і трохи інформації про себе.
 3. Далі потрібно прив'язати свою банківську картку до кредитного сервісу. Карта повинна бути українського банку, інакше Вам не видадуть гроші.
 4. Після рішення компанії про видачу Вам кредитних коштів, гроші будуть зараховані Вам на картку.

МФО відмовило в грошах, що робити?

Якщо компанія ФлешКеш відмовила Вам у видачі кредиту, Ви можете подати заявки в інші аналогічні компанії. У них Вам можуть схвалити позику, тому що у кожної компанії своя система прийняття рішень про видачу грошей і вони кардинально відрізняються у різних компаній.

Dinero
Ставка
0 %
Сума
15000 грн
Термін
до 30 днів
Credit Kasa
Ставка
0.01 %
Сума
20000 грн
Термін
до 27 днів
MoneyVeo
Ставка
0.01 %
Сума
17000 грн
Термін
до 30 днів

Промокод та акції

ФлешКеш регулярно проводить акції і роздає промокоди. Наприклад, для нових клієнтів відсоткова ставка становить всього 0,01%. Для постійних клієнтів також існує персональні акції, які полягають в зниженні відсоткової ставки - в залежності від історії Вашої взаємодії з компанією.

Також Ви можете отримати в смс персональним промокодом на знижку шляхом смс оповіщення.

Як погасити кредит?

Погасити, взяту раніше позику дуже просто. Це можна зробити декількома способами:

 • Через сайт компанії. Найпростіший і зручний спосіб. Щоб здійснити оплату, потрібно зайти на сайт компанії і натиснути кнопку «Погасити». Далі необхідно ввести свій номер телефону (який Ви вказували при реєстрації) і здійснити оплату за допомогою банківської картки.
 • По банківськими реквізитами. Дуже не зручний спосіб, тому, що платіж зараховується не відразу і може йти до 3-х банківських днів. Компанія розуміючи це ввела пільговий період 3 дні, але не робочих, а будь-яких днів.

Контакти

Телефонні номери служби підтримки: +38 (097) 44-33-210,
+38 (073) 44-33-210,
+38 (050) 44-33-212.

Електронна пошта для загальних питань: info@flashcash.com.ua

Електронна пошта з технічної підтримки: help@flashcash.com.ua

Графік роботи контакт центру: пн-пт: 9:00-18:00, сб-вс: 10:00-17:00.

Юридична адреса: Україна, 01021, м Київ, вулиця Мечникова, будинок 16.

Отзывы

ФлашКеш відгуки про компанію представлені нижче. Там публікуються відгуки клієнтів, боржників і співробітників компанії.

Якщо Ви відноситеся до будь-якої категорії, то напишіть свій відгук і він буде опублікований після проходження модерації. (Не публікуються відгуки з нецензурним вмсловлюванням, а також не аргументовані відгуки).

Залишивши свій відгук Ви допоможете іншим людям в ухваленні рішення про роботу чи ні з даної фінансової організацією.

Для отримання позики в FlashCash потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в FlashCash можна на суму від 500 до 5000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у FlashCash позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
ЩеРейтинг: 4 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


 • Михайло
  2020-02-24 18:57
  зручний сервіс і вільно спілкуються украінською!
 • Сергей Пнатольевич
  2020-01-18 17:10
  Кредит получил за 10 минут. Акция была под 0%, но предложили 2%. Сказали, что у меня кредитная история не очень. Что делать - взял. Всё вернул. Надеюсь потом будет дешевле.
 • Жанна
  2020-01-18 01:40
  Перед Новым годом всегда много расходов, а тут ещё друзья позвали на лыжах кататься. В общем, зарплаты не хватило и я решила рискнуть с кредитом! От обилия предложений голова пошла кругом, я отталкивалась от простоты оформления заявки и понятного начисления процентов. Порадовало удобство сайта, все оформление заняло минут 10, а на калькуляторе сразу видно сколько переплачиваешь. Я довольна осталась, кредит погасила без сюрпризов и неожиданностей, не обманули! Злоупотреблять конечно не стоит, но для экстренных случаев отличный вариант. Рекомендую
 • Андрій
  2020-01-18 01:25
  Брав кредит у флеш вже 7 разів. Зараз вже ставка для мене 0,8% в день. В інших, де користувався не менше 1,3%. Наступного разу точно до флеш в звертатимусь.
 • Николай
  2020-01-17 23:36
  Очень быстро выдают. И все по честному!
 • Злой Користувач
  2020-01-17 23:23
  Пользовался Флешкешом 4 раза. Остался доволен. Очень удобный калькулятор. Удобно выбирать срок кредита и сумму. сразу видно сколько нужно будет заплатить. Всё по честному. Автоматически приходят напоминания о погашении. Первый кредит бесплатный, начиная со второго - надо платить. Но из положительного - с каждым новым кредитом ставка снижается, а сумма растёт. Можно удобно продлить кредит, при этом ставка становится ниже!!! Персонал хороший - когда были какие-то вопросы или проблемы - помогли со всем разобраться. Короче: остался доволен, рекомендую. Главное - платить вовремя.
Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар