Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Gofingo позика онлайн ᐈ відгуки


Gofingo ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет
Залишити відгук про Gofingo

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 1 до 30 днів від 1 до 30 днів
Сума від 500 до 7000 гривень від 500 до 10000 гривень
Ставка 0% 1.9%
Вік від 18 до 65 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  gofingo.com.ua

Кредитний калькулятор Gofingo


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Gofingo

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 0 грн 3800 грн
До сплати: 2000 грн 5800 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 3800 грн

Gofingo кредит

Gofingo – мікро фінансова організація що надає свої послуги по швидкому кредитуванні на території України. Компанія сповідує європейський підхід до справи, що вигідно вирізняє її на фоні багатьох інших компаній. Розпочала свою діяльність в 2015 році і за цей відносно невеликий проміжок часу зуміла завоювати велику кількість своїх прихильників. Тисячі людей змогли покращити своє фінансове положення за допомогою сервісу Gofingo.

Бренд компанії належить ТОВ «ГОУФІНГО», що в свою чергу входить у холдинг який діє на території таких країн: Чехія, Литва, Україна, Данія. Працюючи в рамках Українських реалій, компанія сповідує європейські цінності і поступово впроваджує високі стандарти сервісу і обслуговування клієнтів.

Тут Ви можете взяти в борг на будь які потреби, без довідок, без прихованих платежів. Та в зручний час закрити борг без застосування штрафних санкцій. Доступні суми варіюються від 500 до 10 000 грн, терміном від 1 до 30 днів, під 1,8 відсотка. Правда перші позичальники можуть розраховувати лише на 4000 грн, але в подальшій співпраці більші суми не проблема.

Для перших позичальників діє постійна акційна пропозиція. Ви можете оформити позику під 0,01 відсоток. Тобто фактично безкоштовно.

Форза 24 онлайн кредит

Вимоги до позичальника

Ринок кредитів онлайн в Україні висококонкурентний. Без сумніву, це позитивно відбивається на клієнтах. Ведучи боротьбу за яких, різні МФО, просто змушені покращувати як сервіс своїх організацій так і працювати над умовами отримання позик. Тому загалом отримати кредит онлайн набагато простіше ніж кредит у будь якому банку. В Гоуфінго досить простий список вимог до клієнта для отримання грошей.

 • Головне, буди громадянином України. Громадяни інших держав отримати гроші в борг не зможуть.
 • Потрібно бути повнолітнім, тобто не молодшим 18 років. Також є дивна вимога для чоловіків це бути молодшим за 60 років, а для жінок 65 років. Не складно зробити висновок, що пенсіонери (а це саме вік виходу на пенсію, без пільг, для українців) не зможуть оформити тут позику.
 • У Вас повинна бути активна картка VISA або MasterCard.

Отримати кредит можна на всій території України крім тимчасово окупованих частин Луганської, Донецької областей та АР Крим.

Відсотки та переплати Гоуфінго

Компанія Гоуфінго всюди декларує європейський підхід до справ і своє особливе відношення до клієнта. Тому тут заявляють про повну відкритість та безпеку, а також відсутність підводних каменів та прихованих платежів.

З паспортом і ідентифікаційним кодом Ви можете отримати позику під 1,8 відсотка в день. Для прикладу, якщо Ви взяли 1000 грн на 10 днів то повернути доведеться 1180 грн, переплата складе 180 грн. Для зручності підрахунків використовуйте кредитний калькулятор у нас на платформі або на сайті компанії Гоуфінго.

Якщо кредитуєтесь вперше то з 1000 грн на 10 днів переплата складе символічну 1 гривню.

Переваги сервісу Gofingo

 • Великим плюсом Gofingo є безцінний європейський досвід. Він дозволяє організувати один із кращих в Україні сервісів мікрокредитування.
 • Компанія не практикує прихованих платежів. Її умови прозорі і зрозумілі кожному.
 • Для отримання позики достатньо мати мобільний телефон із доступом до мережі інтернет та банківську карту.
 • Великий відсоток схвалених заявок. Багато охочих людей отримують позитивні рішення що до своїх майбутніх позик.

Інструкція отримання позики

Отримання позики загалом займає 15-30 хв з моменту подачі заявки до моменту виплати грошей на картку. Всю процедуру можна розділити на декілька етапів.

 • Спочатку зайдіть на сайт компанії і виберіть потрібну суму та термін кредиту, скориставшись кредитним калькулятором. Одразу побачите суму яку потрібно повернути. Зваживши свої сили прийміть рішення, якщо умови Вас задовільнять натисніть кнопку «отримати кредит». Для постійних клієнтів процедура значно спрощена і для оформлення кредиту достатньо відвідати особистий кабінет, на все про все в такому випадку у вас піде декілька хв.
 • Наступний етап – це заповнення анкети (подача заявки). Внесіть свої особисті дані, паспорт, код, номер телефону, електрону адресу. Після заповнення Gofingo обробляє дані і приймає рішення про видачу. Повідомляють про результат за допомогою смс або повідомленням в особистому кабінеті.
 • Верифікація карти. Простішими словами підтвердження карти. З вказаної при реєстрації карти з Вас спишуть 1 грн, потім повернуть. Таким чином іде перевірка працездатності картки.
 • Після цього, ознайомтесь з договором та підтвердіть його. Гроші відразу автоматично перерахуються Вам на рахунок.

Підходьте зважено до справи беручи кредит. Щоб уникнути непорозумінь у майбутньому рекомендуємо прочитати кредитний договір. Повертайте гроші вчасно щоб уникнути штрафних санкцій, а якщо така можливість відсутня користуйтесь послугою пролонгації.

Що робити якщо відмовили у позиці?

Низький відсоток відмов у Гоуфінгоу не може гарантувати Вам сто відсоткову видачу грошей. Кредитор має право відмовити не пояснюючи причин. Найчастіше це буває тому що:

 • Ви не відповідаєте базовим вимогам позичальника (вік, відсутній паспорт, код).
 • У Вас є не закриті борги у інших мікро фінансових організаціях або Ваша кредитна історія «не є ідеальною», що змушує кредитора йти на великі ризики видаючи Вам позику.
 • Часто банально не вірно заповнена анкета. Перегляньте чи правильно внесені дані, та повторіть спробу ще раз.
 • Можливо сума чи термін на який ви хочете брати позику не задовольняють систему, що автоматично приймає рішення. Змініть ці параметри та повторіть спробу.

Якщо всі спроби взяти позику тут марні скористайтесь пропозиціями інших МФО. На ринку є багато цікавих пропозицій. Ось деякі з них.

MoneyVeo
Ставка
0.01 %
Сума
17000 грн
Термін
до 30 днів
E-Cash
Ставка
0.01 %
Сума
8000 грн
Термін
до 30 днів

Як повернути гроші?

 1. В особистому кабінеті виберіть суму яку хочте сплатити і вона буде списана із карти яку ви вказували при оформленні кредиту. Перевага такого виду оплати – це майже миттєве зарахування коштів.
 2. Через касу банківського відділення. Тут важливо правильно вказати реквізити компанії, уточнюйте на офіційному сайті. Основний недолік – це те що платіж може проходити до 3х банківських днів. Поки гроші перераховуються Ви ризикуєте залишитись боржником компанії Gofingo.
 3. Через платіжні термінали самообслуговування, вибравши відповідну комірку при її наявності у оператора, або за реквізитами компанії. Теж не самих швидший спосіб, плюс можливе стягнення комісії яку варто враховувати при сплаті цим способом.

Майте на увазі що всі способи оплати, крім особистого кабінету, можуть з затримкою у три дні перераховувати гроші. Щоб не зіпсувати собі кредитну історію і не стати боржником, враховуйте ці обставини.

Пролонгація

При нестачі коштів для сплати заборгованості, у Вас є можливість відтермінувати платіж. Як це зробити?

Зайдіть в особистий кабінет. Погасіть відсотки що вже нараховані, вибравши «поточний кредит». Прийнявши рішення продовжити термін користування грошима (до 30 днів) підпишіть новий договір.

Оплачувати відсотки можна і іншим способом, але продовжити користування кредитом можна тільки через особистий кабінет.

Контакти

Адреса українського представництва: 04071, місто Київ, вул. Хорива, 1А

Номер телефону: +38(044) 333 73 05

Електронна адреса: info@gofingo.com.ua

Gofingo відгуки

Чи справді компанія має бездоганний сервіс можуть розказати її клієнти. Якщо Ви маєте особистий досвід, не обов’язково хороший, поділіться з ним. Ми публікуємо всі відгуки.

Для отримання позики в Gofingo потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Gofingo можна на суму від 500 до 7000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Gofingo позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
Ще


GofingoРейтинг: 4 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар